reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Tichonku:szok: pozdrowienia dla Twoich chłopaków, bidoki
Margaritta a jakoś tak bezwyrazowa ta pogoda, słoneczka nie widać, chmury wiszą, w przyszłym tygodniu nadrobię:-D:-D:-D:cool2:;-)

Zaliczyłyśmy spacerek, teraz Ania pewnie pójdzie spać a ja dokończę Przed świtem, no chyba że M zaraz z pracy wróci,bo chyba krócej ma dzisiaj pracować
 
reklama
Tichonek-fakt-Dylana:)))
Margaritta-Dadzi lakier zszedł szybciej niż ustawa przewiduje:/Co do nazewnictwa-faktycznie specyficzny ten dzień miał nazwę:)))I dobrze,że można się w sklepie zaopatrzyć w takie fajowskie żarówy:D
 
Margaritta-podziekowala :tak:;-)wiesz najlepiej jak to z corkami-wszystko najlepsze po mamusi;-)
Moja wlasnie sie obudzila i nic oprocz ta-ta z pokoju nie slychac:sorry2::-D
A co do drzemek:dry:u nas oprocz dosypiania rano jakichs 2h,od jakiegos czasu jest jedna drzemka w dzien 2-3h,wiec slabo jest z czego skracac,a spanie w nocy podobne do Danielka lubiczankowego.Ale jako ze ogolnie i pospie czasem to nie bede narzekac,coby gorzej nie bylo:sorry2::-)
Poprasowalam 2/3 zlogow,ufff;-)reszta po niedzieli,coby nudno nie bylo;-)Ide dziecia nakarmic...
 
P boss umówił mu wizytę u lekarza i ten stwierdził,że jednak trzeba założyc kilka szwów,P właśnie do szpitala pojechał:-(
madbebe,co do odszkodowania to nie liczyłabym nawet na złamanego centa:no:
Ktoś inny,gdzieś indziej to by może dostał,ale my...:sorry2:Nam to tylko zabierają coś:dry:
Ale kazałam P do Combined zadzwonic bo ma ubezpieczenie u nich od rozcięc a jak będzie miał szwy,powinien coś dostac...No właśnie-powinien:sorry2:I za czas "niepracowania",a coś czuję,że parę dni w domu P posiedzi:sorry2:Ale ja już na prawdę na nic nie liczę bo się przeliczę:sorry:
....Pewnie mi męża teraz szyją:-:)-:)-(
 
Ciao Ciao!

Co za dzen.Busy busy busy! Bylam prawie 3 godziny na zakupach...wozek wypchany po brzegi...ja spocona jak mysz! hehe...ale potem lezalam na trawie na ogrodku,a Alutas po mnie skakal i sie cieszyl....
Kurcze Joann- szkoda,ze brakuje tych stron ale wkleilam wszytsko co mialam. I wspolczuje Ci tych nocnych pobudek!!! Az dziwne,ze Patrys tak kiepsko sypia....moze to dlatego,ze wciaz cycujesz...bo cycujesz prawda? Al zaczal spac dobrze dopiero jak go odstawilam. Teraz moze raz sie budzi w nocy i to nie zawsze....Choc nie od jakis 3 dni bo idzie mu zab i spi ze mna bo mi sie nie chce do niego chodzic co 5 minut, a spac razem to my lubimy!!!:-) No ale to w drodze wyjatku tylko.
A o kominiarzu to mi nawet nie mow.Dla moich rodzicow to traumatyczne przezycie. Do dzis

wspominaja, jak przychodzilam d nich do lozka nad ranem i szarpalam za palce,zeby kominiarza robili...a oni na wpol spiacy tylko palca wystawiali i musieli ' nim gadac':-D:-D:-D:-D Zaczynam kumac co to znaczy, bo jak Al sie budzi, to tez chce sie bawic...ja w ciemie bita jeszcze wiec on tylko sie po mnie przewala!:-D

A mi alergia zyc nie daje!! Mam zapchany nos non toper i ledwo dysze....najgorsze,ze nie wiem na co to...ktos z was teraz ma? Jesli tak, to co pyli?
 
asieńka humorek dalej sie trzyma,tylko zmęczona jestem:)
anineczka Szymona łóżko tez czeka pod Damiana łóżkiem:D
tichonek :/:/:/życze szybkiego zagojenia obu chłopakom:)))
jak będe sie wybierała do woodiesa to wiem gdzie najpierw zajechac:)))bo ubezpieczenia w axie nie mam:/
 
melduję się z IRL :-)
boszzzzz - nadrobiłam ponad 20 stron - ale się napisałyście
a my przylecieliśmy wczoraj, a raczej dzisiaj nad ranem, więc lekko zawirowana jestem...
póki pamiętam - spóźnione ale bardzo szczere życzenia spełnienia marzeń dla Misi, Radzia i Julci
 
Witam laski
Ja tez busy dzien z samego rana zabrałam mame do hotelu na wypasione sniadanie potem spacer wookolo i cappucino na widoczku:) Dostała ode mnie torta i jest przepyszny zjadłysmy go ze znajomymi.
Piekna pogoda ogólnie wiec jest co robic, potem obiadek , spacer na salthilu
Teraz relaksik Miłęgo wieczoru
 
reklama
Do góry