reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Martuś - jeżeli chodzi o te produkty bezglutenowe, to na każdym produkcie jest napisane, czy gluten free czy nie. aż sprawdziłam dzisiaj z ciekawości;) mam nadzieję, że Szymusiowi się polepszy.
a my właśnie sobie grillujemy i drinkujemy:) weekend rozpoczęty...
 
reklama
no ale po słoiczkach tez go wysypało:/ jak juz nie wiem skąd on to wszystko bierze?????????????
co go tak uczula?????on juz jest nie do wytrzymania:/co chwila budzi sie w nocy:( w robocie padam i nie wiem co mam robic:(((
 
no to ja nie wiem jak nazwac to na co Szymon ma uczulenie,odstawiłam na 2 dni wszystko,dałam słoiczek-wysypało,dzisiaj do rana zeszlo,dałam własną zupke-wysypało!!!to na co on jest uczulony??jak to nazwac??bo ugotowałam tylko z piersi kurczaka,ziemniaków i marchewki:/
Jejku, wspolczuje Wam strasznie :-( Alergeny moga utrzymywac sie w organizmie do dwoch tygodni. Wiec moze to wszystko z niego schodzi...
 
hejka
Martus oj biedny ten Twoj maluszek,a Tobie duzo sil zycze:-) A moze to ziemniaki one maja skrobie a tego chyba bezglutenowcy nie mogá.
Moja tesciówka tez jest bezglutenowcem, i opowiadala mi ze za kazdym razem jak zje cos czego nie powinna to ma kaszel i wysypke glownie na dekolcie i szyi,pomaga jej morski klimat, nad morzem i nawet tutaj gdy byla czula sie super jadla niedozwolone produkty i nic jej nie bylo.
A moj wieczór dzis byl fatalny:wściekła/y:
Wiecie moze czy SUPER NIANIA przyjezdza na pomoc do Irlandii:-D:-D
Moje dziecie przez godzine latalo na golasa po domu wogole nie chciala sie ubrac, a gdy przyszla pora na kapiel dostala takiego ataku szalu:angry::angry::angry::angry:ze ciezko to opisac,uciekala mi z wanny, a gdy ja wyciagnelam chciala z powrotem wogole nie chciala sie wytrzec ubrac w pizamké noooo i przy tym wszystkim strasznie sie darla krztusila dusila i do tego odruchy wymiotne, do tego bicie , kápanie i wyrywanie wlosów mamie. szokkkkk przezylam przez 30 minut, w koncu szie wybeczala polozyla i szlochajac usnela o 19. A najlepsze jest to ze takie ataki miewa gdy M nie ma w domu a gdy mu opowiadam co to sie dzialo to uwierzyc nie moze.:sorry2::sorry2:Czy wasze dzieciaczki tez takie cos mialy??????
Ciekawe o której rano sie obudzi, dzis to raczej do 24 sobie nie posiedze.
Po tych dramatycznych chwilach musialam zazyc kápiel relaksacyjná i sie uspokoic. Pozniej mnie natchnelo i pichcilam obiadek na jutro golábeczki bez zawijania- no teraz sie duszá.

hmm wlasnie doczytalam ze ziemniaki sa produktem bezglutenowym ale máka ziemniaczana to juz produkt stanowiacy ryzyko:confused:
 
Ostatnia edycja:
Witam:-)

MartaF-ja o tym samym pomyslalam co ewelcia, tutaj ta marchewka jakas taka sztuczna jest, czasem jak kupie caly woreczek to po 3 dniach sliska sie robi.:szok:
Moze ta organiczna byla by lepsza.:dry:

Tichonek- a Ty gdzie do fryca chodzisz?
 
hmmm:dry:sprawdze jutro:tak:jak nie to matka mi zacznie z pl przysyłac:dry::sorry2::-Dwiecie ci wkurza mnie ta IRL:angry:coraz częsciej myśle o powrocie:sorry2:dla Szymka:sorry2:bo on taki wesolutki a cierpi:-(mam dośc:no:
 
Cześć Dziewczyny :)
My w końcu bezpieczni z powrotem na wyspie. Przylecieliśmy wczoraj.. Wakacje udane! Na tyle, że nie mogę na grilla patrzeć :/ za dużo, za często..:D

Niestety okazało się po badaniach w PL (o czym domyślałam się już wcześniej), że mała ma alergię...na wiele produktów także trochę nam cięzko teraz z tworzeniem posiłków ale dajemy radę.. przynajmniej w nocy śpi spokojnie...bo tak to swędziało ją ciałko.. a najgorsze jest to że tego prawie wcale nie było widać..:/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Crazy Girl fajnie ze juz jestes:)

Moj m pojechal cos przy samochodzie robic i jeszcze go nie ma:-(....

Kasileczka a moze ona tak z tesknoty za tata takie sceny Ci urzadza??
 
Do góry