reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Marta oj współczuje diety bezglutenowej choć wcale nie jest taka straszna miałam znajomego który miał uczulenie na gluten :tak: tylko upierdliwe bo będziesz musiałą osobno gotować:sorry2: a w Tesco widziałam półkę z bezglutenowymi produktami ;-)
ale dla takich małych dzieci???możesz mi przybliżyc jak to wygląda??zebym znalazła:/ja nigdy nie musiałam tego używac:/
 
reklama
ale dla takich małych dzieci???możesz mi przybliżyc jak to wygląda??zebym znalazła:/ja nigdy nie musiałam tego używac:/
Dieta bezglutenowa dla dziecka - Kobieta.pl
Dieta bezglutenowa
Kochana tu masz linki poczytaj :tak: a takich gotowych bezglutenowych obiadków nbie dostaniesz będziesz po prostu z tych produktów sama gotować :sorry2: a ta półka to tam gdzie też są produkty sojowe :tak: musisz poczytać na opakowaniach będzie napisane gluten free ;-) no ale też nei wszystkie obiadki zawierają gluten musisz się zorientować co dokładnie jakie produkty zawierają gluten i czytać składy słoiczków nie które słoiczki też mają napisane z tego co pamiętam że zawierają bądź nie gluten ;-)
 
hmm-Marta-z tego co kojaze to wiekszosc sloiczkow jest bez glutenu-gerbera,bobovity itp.,ja wprost mialam problem zeby tutaj dostac cos z glutenem..
a Wikcie znowu oczko ropieje,byl tydzien spokoju:baffled:Myslicie ze te zapalenie spojowek takie nawracajace jest czy co?:szok::-:)dry:
:wściekła/y:
 
Marta mały może jest za mały na gluten,bo do 9-10 miesiąca nie powinno się go wprowadzac.
Moja bratowa ma tutaj przydział na jedzenie bezglutenowe,ale ona ma celiakie i dostaje z apteki furę żarcia bezglutenowego,normalnie nie przejada tego_Ona to dostaje bo ma stwierdzoną chorobę.
musiałabyś się popytac lekarza lub w aptece jak to jest :tak:

Lubiczanka będziemy. :tak:
 
no to ja nie wiem jak nazwac to na co Szymon ma uczulenie,odstawiłam na 2 dni wszystko,dałam słoiczek-wysypało,dzisiaj do rana zeszlo,dałam własną zupke-wysypało!!!to na co on jest uczulony??jak to nazwac??bo ugotowałam tylko z piersi kurczaka,ziemniaków i marchewki:/
 
Martuś spróbuj ugotowac na piersi z indyka lub króliku,bo kurak i wsio z niego może byc alergizujący bo ma najwięcej chemii ładowanej w kuper :sorry2:
no mówię ten Szymulka to wielki wrażliwiec ;-)
 
reklama
anineczka gotowałam z piersi kurczaka:/ale spróbuje tego indyka bo moja zupka mu posmakowała i niania musiała 3 razy dogrzewac:)))
a tak wogóle to nie wiem co z tym Szymkiem,było dobrze z tym uczuleniem az znowu ta wysypka!!ja juz głupieje:(((może w pl cos sie wyjaśni
 
Do góry