reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

qrcze,znowu cos sie przyplatalo?Oby nic powaznego
o pieniadzach to ja juz nawet nie wspominam:baffled:ale wiedzialam ze tak bedzie,wiec zaciskam zeby..
i milcze;-)

Eee to pewnie jakieś przeziębienie.Niby na zlocie było ciepło,ale wiatr wiał jak szalony co nie?
Przeżyjemy.Na szczęście to nie mały dzidziuś już i w nocy śpi a jak go gorączka obudzi to śpiewa sobie :-D

A co do kasy :-D:-D:-D
Nie ma to jak kiedyś,dostawało się tygodniówki i można było byc na bierząco,ale my dostajemy co 4 tygodnie i tak jakoś szybko znikają po opłaceniu wszystkiego :oo::unsure:
się człek przyzwyczaja szybko do dobrego,do złego raczej nie :-D
 
reklama
My juz po spacerku.....Szym obiadu niet serka niet,tylko chleb jadl z parowka...dobre i tyle.....

karolinanicola szybkiego powrotu do "normalnosci" zycze;-)

Larcia milego wieczorku z m:tak::tak:
Chcialamcos dodac ale moze nie:-p.

Lady Zgaga ja mam pytanie zktorego roku jest ta Twoja Lady??/ o Avensis mi chodzi ofcors;-)
Bo wczoraj cos mi sie rzucilo w oczy ze chce sprzedac a my cos szukamy....w sumie to nie jestesmy zdecydowani do konca przez ten pyl wulkaniczny.....
Chcemy do Polszy samolotem ale jak lotniska pozamykaja to moze samochodem bysmy sie jednak zdecydowali pojechac....i tak sie wlasnie wachamy czy sprzedac ten nasz czy nie.....\
 
karolinanicola5 wracaj do zdrówka szybciutko;-)
lubiczanka a siedzę cichutko bo m był w domu..ale już sobie poszedł, bo tak to zaraz komentarze wali...:dry:;-)i kocyk nabrał kilka centymetrów..;-)
Larcia i mi grozi parę kilogramów z tego powodu...Jak nie mam nic słodkiego w domu to zaraz coś smażę, piekę..:baffled::-)
dyta13 pokaż jak zrobisz :tak::-)Uwielbiam oglądać takie słodkie cuda;-)

idę obudzić szkraba zaraz bo to troszkę za długo już...:baffled: Potem do północy będzie szaleć.. Nudzi mi się dziś... Pojechałabym na te długo wyczekiwane zakupy ale jeszcze czek nie zrealizowany..... No nic.. może wytrzymam do niedzielki...:-p:-)
 
anineczka ciężko jest tak rozlożyc kase na 4 tygodnie:/
my też na resztkach bo nasza mądra księgowa niezapłacila mi za poniedzialkowy Bank Holiday :/ bo niby zapomniała wieśniara no!!!

no i zadzwonił K ze nie dojedzie na 5!!!załamałam sie:((( bo na 5.30 mam byc w Clonmel:/
 
Marta to moze przeloz na inny dzien tego fryca:dry:albo Lubiczance podrzuc mlodego;-).

Moj SZym zjadl parowke i ch;leb a teraz wcina winogron,na poczatku jadl caly a teraz wysysa srodki:-D.juz pol opakowania wciagnal takim sposobem:-D
 
Marta to moze przeloz na inny dzien tego fryca:dry:albo Lubiczance podrzuc mlodego;-).

Moj SZym zjadl parowke i ch;leb a teraz wcina winogron,na poczatku jadl caly a teraz wysysa srodki:-D.juz pol opakowania wciagnal takim sposobem:-D

a ty chcesz żebym ja już żadnego posta więcej nie napisała???? bo lubiczanka by mnie zabila!!!!:D
 
Hej laseczki!!!
Ja po pracy obiadek zjadłam, prania załaczyłam, przy tm wietrze szybko wyschnie:)
Teraz relaksik majka leci.
Marta to lecisz do tego fryzjera?
Moniad wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjjjj
 
reklama
Do góry