reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dobry!
Ja już po kawusi z Tichonkiem:-)Teraz biorę sie za klejenie tortu dla mojego chłopczyka a co mi wyjdzie to się okaże:sorry2:
Moniadan wszystkiego najlepszego!Spełnienia tych najskrytszych marzeń...

Nic,uciekam póki mały śpi...
Miłego dnia życzę:tak:
 
reklama
Andzia pospała aż 20 minut:baffled:. Posmarowałam jej dziąsła, bo przecież obiad trzeba zjeść. Zobaczyła tatusia i od razu jej się humorek poprawił. Zjadła ładnie obiadek, doprawiła deserkiem:-D:-), ale znowu marudzi:dry:. Na dwór bym poszła, ale taki zimny wiatr wieje, że aż strach z domu wychodzić
 
Witam się:-)
Właśnie opanowałam mała awanturę o autko mojego syna z Dylankiem i czekam na następną:baffled:Ale to nic,że 50 innych samochodzików leży,oni zawsze chcą to samo:wściekła/y:
Pogoda u nas w kratkę,rano jak szłam do Dyty to normalnie zmarzłam,spłakałam się bo wiatr po oczach zimny dawał.Teraz szłam do Dylanka to się zgrzałam,za moment powiało znów tak zimnym wiatrem,ze jak tu nie chorowac:dry:
Moniadan,wszystkiego naj,najpiękniejszego.Dużo zdrówka,szczęścia,miłości,pieniędzy i czego tam jeszcze sobie marzysz!
prezenty.gif



Twoje historyjki świetne.I ta z urodzinami i łóżeczkiem i ta z oświadczynami:tak:Obie takie za serce łapiące:-)

lubiczanka juz mi sie humor poprawił:D:D:D już sie obudziłam:))) a dzisiaj do fryzjera!!! w końcu:))))
O,jak Ci dobrze:tak:Ty to jeszcze całkiem ładne włoski w porównaniu do moich wiechci miałaś,jakiś kolorek,pasemka,a moja strzecha na głowie?:szok:

Marta-no i super:)))Cieszę się z Tobą-a ja do fryzjera już w Pl...czyli za jakieś 2 tygodnie:)))
A Tobie to jeszcze lepiej!Fryzjer w Polsce:sorry2:Ja też chcę:-(No,niestety nieprędko:dry:Nie wspominając o wczasach:sorry2:
...hehe ja mam tak samo..Wstaje w dobrym humorze,moje dzicie tez a na dole sie zaczyna,sniadania nie,to nie tamto nie.Mamusia sie denerwuje i po dobrym humorze.Teraz jest na etapie mamo to chce,mama? - pytam slucham?- mam autko.Dobrze synku.Mamo ,slucham-nic.I tak w kolko.Jak slysze bez powodu poraz 10000 mamo to sie gotuje w srodku,taka nerwowa jestem ostatnio.
Hehe,jakbym słuchała opowieści o moim Radku:-D!500 pytań na minutę...A dlaczego,za chwile znów ale dlaczego,a ile jest metrów tam a dlaczego nie tyle,a pod jakim numerem mieszka pan X a pan Y pod jakim numerem mieszka,a co a po co???:szok::-D:-D:-D:-D
Anusia w końcu padła, bidulka moja. Nie mam głowy do robienia obiadu, rozwiesiłam tylko szybko pranie.
Jutro nie będziesz musiała obiadu robic,najesz się u Dyty:tak:
karolinanicola,życzę szybkiego powrotu do zdrowia i pelni sił po zabiegu bo przy Twojej gwiazdce z dopalaczem w pampersie musisz miec powera:tak:
Idę bo Dylan ma do mnie śmierdzącą sprawę:baffled:
 
Co do rzeźnika, ja kupuje zawsze w soboty na Mervue, jak Eryka zawoże, do Pl szkoły to tam jadę, bo to blisko, koło papu raz kupiłam, przepraszam dwa razy i nigdy więcej, okropne mięso tam maja :baffled:
wiekszosc rzeczywisice,ale nie wszystko jest takie okropne:no:zawsze tam kupuje mielone i karkowke wlasnie i nie narzekam:no:
 
hej laseczki

mimo jakiś tam chmur pranko wywiesilam- taki wiatr ,ze przewieje raz dwa.Niki spi.Martysia juz w domu( skrócone zajecia z powodu ich swieta w neidziele ).

moniadan przyłączam się do wszytskich zyczen w/w.. wszytskiego dobrego

Zobacz załącznik 243027


znow jakies spotkanie w Swords :dry: o którym nie wiem:nerd:

nic to- kwestia przyzwyczajenia:happy2:

spokojnego popoludnia wszytskim.
 
Moniadan wszsytkiego naj!!!!!jak fajnie konczyc 18 latek.....;-)
Lady Zgaga szkoda ze nie mieszkasz blizej,specjalnie dla Ciebie bym upiekla 3 makowce zebyc mogla sobie zamrozic i wyciagac codziennie po kawaleczku;-)-ciesze sie ze Ci smakuje..

Jeszcze nie bylismy na dworku bo Szym ma jakis kiepski dzionek...wyje ciagle i wymusza,a ja nie ustepuje.
Nie da sobie kataru wyciagnac z noska ani zakropic....na szczescie zasnal prawie godzinke temu....
Ja obiad koncze robic...zaraz m przyjdzie.....

Przygryzl sobie jezyczka,ale za chwile znow polecial robic to samo i wiele innych rzeczy.....masakra...on sie niczego nie boi...kaskader?:sorry2:


Pzrez te jego placze i jeki nie mam sily na nic.....sama mam straszny katar i gardlo mnie boli:baffled::-(

U nas sloneczko ale delikatny wiaterek
 
reklama
Do góry