reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Dzięki dziewczynki za życzonka, Wilwia 7 zyczen super :happy:
cieszę się, ze jutro bedziesz miała M w domku, no i od przyszłego tygodnia szykuj sie na odwiedzinki :tak:

Lubiczanko, ja dzis nic nie świętuję, imprezka w niedzielę :tak:

Emka obudziła się z drzemki o 18 i teraz jeszcze gada, a Eryk pisze cyferki i literki, a ja oglądam Pan i Pani Smyth :tak: moja ulubiona aktorka :-)
 
Eee to pewnie jakieś przeziębienie.Niby na zlocie było ciepło,ale wiatr wiał jak szalony co nie?
Przeżyjemy.Na szczęście to nie mały dzidziuś już i w nocy śpi a jak go gorączka obudzi to śpiewa sobie :-D

A co do kasy :-D:-D:-D
Nie ma to jak kiedyś,dostawało się tygodniówki i można było byc na bierząco,ale my dostajemy co 4 tygodnie i tak jakoś szybko znikają po opłaceniu wszystkiego :oo::unsure:
się człek przyzwyczaja szybko do dobrego,do złego raczej nie :-D
fakt-powiewalo troche,tym bardziej ze przy wodzie grillowalismy.
To szacun-ja mialabym problem,gdyby A.dostawal kase raz na 4tyg.:baffled:



Aga_Natalia-mozesz sobie sciagnac forme ze stronki SW,jesli masz mozliwosc wydrukowania, https://www.welfare.ie/EN/Forms/Documents/mb10.pdf jesli nie,zamowic i przysla Ci do domku:tak:
MartaF-i co sie wyfryzowalas ostatecznie?
lubiczanko-moze to i lepiej ze Ci ta jazda nie wyszla.Ciezko pewnie byloby Ci usiedziec na szanownej d**ci pozniej..;-):-)
Ja tez juz dumam jakie tu kwiatki zasadzic.Co roku jakos tak pozno wychodzi,zanim sie za to zabiore:baffled:I fakt-promocje dobra rzecz;-)
asienko-ja tez sie ostatnie kilka dni czuje sie,jakby mi ktos corke podmienil.Nauczyla sie teraz robic krzywe minki,jak cos jej nie pasuje i piszczy/mruczy/kwęka na zmiane
:-);-)
 
Ostatnia edycja:
Moje kwiatuchy już kiełkują,nie za wiele ich bo w kawalątek ziemi jaką mam je wsadziłam,ale na wypłatkę kupię sobie jakieś długie donice i też jeszcze posadzę jakieś bratki.
Szacun Gastone za twoją pracę :tak:
Ja to się wkurzyłam bo jak zwykle wieszaki przed dom do kwiatków zostawialiśmy na poprzednich chatach i juz nie kupuję :-D
Muszę tylko jeszcze jakiś mały płoteczek kupic bo mi pies włazi w te kwiaty :baffled:

madbebe,marta no ciężko tak co 4 tygodnie dostawac,ale co zrobic,taka polityka firmy :baffled:
To i tak nie jest jak w Pl od pierwszego do pierwszego :rofl2:

Marta jak fryz?

Asia na moje dziecko też calpol średnio działa :dry:

Matt po lekarzu.Mamy receptę na antybiotyk,ale narazie nie będę wykupowała,lekarka kazała się wstrzymac do niedzieli.Trzyma się nieźle :tak:
tylko go ścina przy gorączce,miał 39 stopni,ale leki na zbicie dają radę :sorry2:
Ale grzecznie sam kazał się położyc do łóżeczka,nawet nie chciał bajki do poczytania :sorry2:

Zaraz mężuś zrobi żonce sałateczkę i mykam na jakieś filmidło :tak:
 
MArta wlasnie , bylas u tego fryca?

Madbebe Ty sie ciesz ze Twoja Witka jeszcze nie chodzi i nie broi jak moj artysta....dzis wchodze do kuchni a on na stole stoi:szok:
 
czemu miałabym zabić?Nie zabiję,ale nie pomogę,bo jedziemy z rodzinką ujeżdżać konia mojego brata:)))
buhahahaahahaahaha:-D:-D:-Drozwalilaś mnie:sorry2:
no i jednak jazdy na koniku nie będzie:no:no chyba że na innym...:dry::-D:-D:-D

byłam u fryca!!!:-)wyjechałam o 17 a wrócilam o 21:szok: i jestem blondyna:tak::-)
 
reklama
Hello z wieczora
Ja dzis znowu po intensywnie spedzonym dniu padam na fejsa.
A. dzisiaj pracowal tylko do 13. wiec z tego samego powodu, co CrazyGirl nie wchodzilam na forum a pozniej po obiedzie i drzemce Ady wybylismy z domu...
Troche sie wymarzlam dzisiaj ale wole jak jest chlodno niz jak pada:-p
Lady Zgaga ja mam pytanie zktorego roku jest ta Twoja Lady??/ o Avensis mi chodzi ofcors;-)
Bo wczoraj cos mi sie rzucilo w oczy ze chce sprzedac a my cos szukamy....w sumie to nie jestesmy zdecydowani do konca przez ten pyl wulkaniczny.....
Chcemy do Polszy samolotem ale jak lotniska pozamykaja to moze samochodem bysmy sie jednak zdecydowali pojechac....i tak sie wlasnie wachamy czy sprzedac ten nasz czy nie.....\
Ewelcia, my sprzedac chcemy Rovera 200, rok 00. Jest w dobrym stanie ale z uwagi na gabaryty i srednia raczej renome tej marki nie polecam go absolutnie na podroz do PL... Jesli chodzi o jazde czy nawet wycieczki po Irlandii, to jak najbardziej:tak:
A Twoj makowiec jest najlepszy na swiecie:-) I nawet jesli sie kiedys naucze piec to ciasto, to i tak Twojemu nie dorowna:tak: Teraz moge juz mowic, ze z ciast najbardziej lubie serniki na zimno i makowca Ewelci:tak::tak::tak::tak:

Aga, dobrze, ze z dzidziulkami wszystko ok. Ale to musi byc piekne uczucie widziec dwa babelki na monitorze:sorry2: Jak sie widzi jedno tez jest cudownie ale dwojka na raz, to dopiero...

Ide czytac, bo wzielam sie za "Zmierzch". Troche niewygodnie na komputerze sie czyta ale dzisiaj pozyczylam od kolezanki ksiazke:-) Nie podejrzewalabym jej o to, a ma cala sage:-D:-D:-D:-D

Monia, ja juz Ci skladalam dzisiaj zyczenia ale jeszcze raz wszystkiego, co najlepsze, najpiekniejsze, najcudowniejsze a czego jeszcze nie masz... No i duzo zdrowka!:-)

Dobranoc dziewczynki
 
Do góry