reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Hejo :-)
Dziękuje, za życzenia :tak:

Ja sie urodziłam o 9 rano w domu :tak:
Moja siostra poszła do szkoły to byłam jeszcze w brzuchu, a jak wróciła, to juz sobie leżałam w wózeczku.... dla lalek!!!!!!!!!! bo nie zdążyli kupic :-D
Miała żywa lalaczke do zabawy :-D

Co do rzeźnika, ja kupuje zawsze w soboty na Mervue, jak Eryka zawoże, do Pl szkoły to tam jadę, bo to blisko, koło papu raz kupiłam, przepraszam dwa razy i nigdy więcej, okropne mięso tam maja :baffled:
tam na Marveu pracuje Polak Mariusz i zawsze fajnie doradzi, maja świeże i smaczne

Ja mam dzis rosół i pulpety :-)
ide chate ogarnąć, bo mała zasnęła
Tak bym sie chciała cofnąć 8 lat temu, jak w moje urodziny, lezelismy z Sz. nad jeziorkiem, słoneczko, spokój, cisza, Sz. wyjął taka sztuczną różę i sie oświadczył, a ja nawet nie zauważyłam, ze ta róza to takie pudełeczko, a w srodku pierścionek :-D:-D:-D
fajnie było :cool2:

a dzisiaj.. ty wstawaj do dzieci, Twoja kolej, :-p jak to sie wszystko zmienia :-D
 
Witam sie i uciekam,
chatke musze ogarnac bo zaraz goscie przyjada.

Milego dnia dziewczynki.
Moniadan-wszystkiego naj, naj....



 
Witam się i ja.

moniadan WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! NIECH CI SIĘ SPEŁNIĄ WSZYSTKIE MARZENIA:-);-)

Mamy ząbkujących dzieciaczków współczuję:sorry2:same ząbkujemy.. My stosujemy Dentinox z PL... Maleńka tubka, droga ale b.dobra:tak:

U nas humorek też dopisuje.. Lubiczanka ma rację.. Trzeba po prostu od samego przebudzenia myśleć pozytywnie i jest ok.. :tak:;-)
Miłego dnia..
 
ja zawsze mysle pozytywnie do momentu, jak mnei Eryk wkurzy, bo sniadania nie chce, albo marudzi o byle co i Emma zacznie jęczec, wtedy moje pozytywne myslenie peka jak banka mydlana
 
monia Wszystkiego NAJ NAJ NAJ lepszego!


My fajnie zaczelysmy dzionek, szkoda tylko ze pogoda nie dopisuje zbytnio. Zaraz jade z corcia do dunnes,bo az mi sie nie chce dzis siedziec w domku :-) Ale M obiecal mi wieczorek tylko dla mnie, wiec chyba zalicze dzis wieczorkiem boots :-)
 
Hej Dziewczynki :) słoneczko za oknem, więc nie ma co siedzieć w domku;)
Moniadan - jeszcze raz wszystkiego najlepszego !!!
miłego dnia
 
Witam mauski.Pranko jak wiekszosc wstawilam tylko tyle ze widze ze juz deszcz sie szykuje cholewcia...I znow suszara pozostaje..

ja zawsze mysle pozytywnie do momentu, jak mnei Eryk wkurzy, bo sniadania nie chce, albo marudzi o byle co i Emma zacznie jęczec, wtedy moje pozytywne myslenie peka jak banka mydlana

hehe ja mam tak samo..Wstaje w dobrym humorze,moje dzicie tez a na dole sie zaczyna,sniadania nie,to nie tamto nie.Mamusia sie denerwuje i po dobrym humorze.Teraz jest na etapie mamo to chce,mama? - pytam slucham?- mam autko.Dobrze synku.Mamo ,slucham-nic.I tak w kolko.Jak slysze bez powodu poraz 10000 mamo to sie gotuje w srodku,taka nerwowa jestem ostatnio.


MONIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO,SZCZESCIA PRZY BOKU SWOJEGO MEZCZYZNY,ZDROWIA I WSZYSTKIEGO CZEGO PRAGNIESZ!!!!
 
reklama
Do góry