reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam
wyspac sie nie wyspalam i K ledwo mnie dobudził:/ mimo tego ze mały jak wstał o 23.30 to potem dopiero o 5.30 :) to chyba po moich tabletkach mam takie spanie:/

miłego dnia kobietki:))))
 
reklama
Dzień dobry:)))
Agusiek-buzka:*
Ewelcia-czekam,czekam:)
LadyZgaga-no to pewnie to słonko ode mnie pojawiło się u Was;)))
Marta-się nacierpisz...ale poszalałaś wczoraj z tą kolacją;)))
Daniel w nocy "jaja sobie ze mnie robi"i zaczyna mi sięgać za górny szczebelek żeby do nas zajrzeć...Chyba czas obniżyć wysokość materacyka:/W dodatku budzi się znowu dosyć często,bo 5 razy:/Ale nie poddaję się.Dziś humor tyż jest:)))
A u nas też się zapowiada niebrzydko,choć znając życie jeszcze się wszystko pozmienia.Miłego dnia drogie Panie:)
 
hello
Sie nie wyspalam zbytnio dzisiaj w nocy:baffled: A pobudka o 7.20:baffled::baffled::baffled:
To juz druga kiepska noc Ady z rzedu. Chyba musze jej zajrzec w paszcze w poszukiwaniu oznak kolejnych piatek.
Slonko znowu za roletami ale podejrzalam bokiem i chyba znowu pogoda bedzie:-)
Lubiczanko, jesli to slonko od Ciebie, to bardzo dziekuje:-)
A. od 7.30 w pracy a my z Ada jeszcze sie przeciagamy na lozku. Ale czas wstac i jakis plac zabaw i spacer zaliczyc:tak:

No to milego dnia
 
Dzień dobry
U nas przebija się słońce:-). Nocka u nas słaba, bo Anulkę dziąsła bolały i płakała przez sen, smarowaliśmy jej dziąsełka i tylko dzięki temu ładnie zjadła. Teraz nie śpi od 8, bawi się, jest pogodna. Zobaczymy, co przyniesie dzień, bo dziąsła ma bardzo opuchnięte i gorące

Miłego dnia
 
LadyZgaga-a no nie ma sprawy...;)))Mam nadzieję,że dziś tez pogoda dopisze:)
U nas niestety po słonku już prawie śladu nie ma,ale i tak odprowadzimy Dadzię i Dawidka i z Danielkiem poranny spacer zaliczymy:)))
Asieńko-oby te zębiska już wyszły i się biedne dziecię przestalo męczyć:)
 
ja tylko sie witam!!!
moj szymko jak zobaczyl ze odpalam lapka to sie zaczal drzec ze on tez chce....i teraz stoi na krzesle i mi p-rzeszkadza....jak go odganiam to placze...
Maly komputerowiec mi rosnie;-).....

u nas niby sloneczko sie przebija powolutku ale co z tego bedzie to nie wiem?
na razie nie pada.

myslicie ze jak szymko ma katar i troche pokasluje to moge zabrac go chociaz na troche na dwor?
jak mial tylko katar to wychodzilismy
 
Chcialam tylko powiedziec, ze z ta pogoda i sloncem, to byl niestety falszywy alarm:baffled:

Ewelcia, spokojnie mozesz z Szymkiem wyjsc jesli nie ma temperatury:tak:
Ty lec na spacer a ja zaraz napije sie kawki i zjem niestety ostatni kawaleczek Twojego pysznego makowca:-(
 
reklama
Ciao!

A u nas piekna pogoda! Wybieramy sie do miasta z kupmela i wozeczkami:-)

Ewelcia- ja w PL nie uzywalam wogole mojego fona:-)

Asienko- biedna Ania....:-(

Ja tylko czekam kiedy u nas znow sie zacznie. Kolejna dwojka juz przeswituje wiec lada dzien...no i znow zaczna sie gorne wybijac i trzese sie na sama mysl....
 
Do góry