reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

hej
Ja dziś tylko na chwilkę a więc....
Wizyta w szpitalu od niepamiętnych czasów przyniosła mi taką radość białe ciałka wróciły do normy a nawet wzrosły i to sporo :-D:-D:-D tak się cieszę :-):-):-)
Dziękuje Wam widzę że trzymałyscie kciuki:-):-):-):tak:
A teraz musicie mi wybaczyć bo idę poświęcic mojej solenizantce czas, tak to zlecialo szybko dziś odtworzylam sobie wizje jak dali mi na rece taka perelke oseska jakaż ona byla piękna i jest.
Ok lecę uczcić z moim J dzien Agutki i dobre wyniki. Buziaki rozdaje dla Wszystkich
 
reklama
Mamo_Ady zdrówka dla córci- ze tez w taką pogode akurat ... no nic- oby szybko przeszło;-) a i powiem Ci ,ze ja mam 10 minut do Ikea i wcale czasem to nie takie fajne- bo... kusi zbyt często:-D- bardzo lubie ten sklep:tak:Jesli bedziesz sie w ta stronę wybierała daj znać koniecznie.
Co do zdrowka i pogody, to chyba wychodzi na to, ze ja ja tak zalatwilam:-(
Moze za lekko ja ubieralam jak wychodzila na dwor?
Tylko kurtka w taka pogode bylaby przesada. Sama juz nie wiem:-( Przegrzewac czy hartowac...

10 min do Ikea!!!!!!!!! Boszzzzzz... nawet mi nie mow...:no:
To nawet w PL mam 15:-)
A wybrac sie planujemy ale to wszystko od kasiory zalezy. No i dobrze by bylo, gdyby to przed lipcem doszlo do skutku, bo pozniej juz znowu dluuuuuuugo sie nie wybiore:baffled: Musze tylko A. namowic ale wiekszego problemu nie powinno byc o ile bardzo obrazowo napomkne o jego namietnosci Ikeowej- hot-dogach:-D:-D:-D
No i nieomieszkam Cie zawiadomic i wspolnie sie napic kawy;-)
hej
Ja dziś tylko na chwilkę a więc....
Wizyta w szpitalu od niepamiętnych czasów przyniosła mi taką radość białe ciałka wróciły do normy a nawet wzrosły i to sporo :-D:-D:-D tak się cieszę :-):-):-)
Dziękuje Wam widzę że trzymałyscie kciuki:-):-):-):tak:
A teraz musicie mi wybaczyć bo idę poświęcic mojej solenizantce czas, tak to zlecialo szybko dziś odtworzylam sobie wizje jak dali mi na rece taka perelke oseska jakaż ona byla piękna i jest.
Ok lecę uczcić z moim J dzien Agutki i dobre wyniki. Buziaki rozdaje dla Wszystkich
Dobra wiadomosc!!!! Ciesze sie razem z Toba:-)
A teraz lec swietowac urodzinki swojej perelki i daj jej buziaka od forumowej ciotki;-)
 
Ewelcia chyba na weekend pocwiczę sobie trasę do Ciebie :tak:
:cool:
No to zapraszam,Lubiczanko a moze Wy tez chetni?
urzadzilibysmy jakiegos grillka:-)
Tylko ze u mnie to troche nie teges bo nie mam ogrodka ani zadnego stlu na zewnatrz,ale kielbache zawsze spalaszowac mozna w domu;-).
A my w ten weekend pewnie nie bedziemy miec samochodu....napewno nie zrobi na sobote:no:


hej
Ja dziś tylko na chwilkę a więc....
Wizyta w szpitalu od niepamiętnych czasów przyniosła mi taką radość białe ciałka wróciły do normy a nawet wzrosły i to sporo :-D:-D:-D tak się cieszę :-):-):-)
Dziękuje Wam widzę że trzymałyscie kciuki:-):-):-):tak:
A teraz musicie mi wybaczyć bo idę poświęcic mojej solenizantce czas, tak to zlecialo szybko dziś odtworzylam sobie wizje jak dali mi na rece taka perelke oseska jakaż ona byla piękna i jest.
Ok lecę uczcić z moim J dzien Agutki i dobre wyniki. Buziaki rozdaje dla Wszystkich
super wiesci-ciesze sie razem z Toba:-)

A ja nabiegalam sie za mlodym a teraz nie mam sily,zasiadlam znow tu chwile zeby odpoczac ale slysze ze juz nie nawoluje....mam nadzieje ze nura do kosza nie dal:-D
 
Karolinanicola to super ,że wyniki ok.
Ciekawe od czego tak te białe krwinki spadły :baffled:

ewelcia stół z kuchni zawsze można wynieśc :-p:-D

Chyba zrobię sobie drugą kawkę.
Bo mnie zaraz szlak trafi.Taki burdel mam pod schodami w schowku a właśnie teraz tam wypatrzyłam kamerę :angry::angry:
Nie będę pokazywac palcem kto to tam wszystko powkładał :wściekła/y:
Ale jego imię się na M zaczyna :-p
Muszę to odgruzowac :baffled::baffled::baffled:


i jeszcze pralka nie odwirowuje....siet!
 
Anineczko no w sumie tak,tylko nie zapominaj ze my tu intruza mamy:baffled:a nie chce mu sie narazac....ale w pokoju stol sie rozklada i jest spory,dwa razy taki:-)

A ja mamburdel na dole....szym porozawalam wszystkie zabawki i pranie wywalil z miski:baffled:
 
Anineczko jaja sobie robisz czy jak:angry::-D:-D.
Ja juz sie nie moge doczekac kiedy on na "wakacje"pojedzie...podobno w sierpniu lub we wrzesniu...
Chociaz go widze raz na dwa dni ale czuje jakies obrzydzenie do niego.....
 
MamoAdy- zdroweczka dla Twojej ksiezniczki!:tak:

Karolinanicola-SUPERRRRRRRRRRR, ze wyniki sa dobre!!!!
Tak czy siak dbaj o siebie i w przyszlym tygodniu szykuj sie na spotkanko!;-)
WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ DLA GWIAZDECZKI!!!!!
HappyBirthday35.gif
 
reklama
Do góry