reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Wiesieńko-witamy spowrotem-ależ pogoda dopisuje,prawda?
Ewelcia-no szkoda...ale nic nie mówię póki się nie dowiem co i jak u J w pracy-może to my kuferki wysilimy:)
Dyta-cieszę się,że nocowanko się udało i miło spędziłyscie czas:)W dodatku taki panieński;)))
 
reklama
Blueeye-Witaj na forum! Ja moge polecic Ci National maternity hospital bo wlasnie tam rodzilam.Ogolnie bylam zadowolona.

Wiesienka-welcome back!
 
witam witam: -) to juz wogóle po tyłach jestem :-D to napisze może co tam u mnie;-) ostatnio ogrodujemy cały czas, posiłki na powietrzu i całe dnie na trawce to lubie i naszczescie pogoda sprzyja:-) troche zakupow też było bo ja to zakupoholiczka jestem ze szok:zawstydzona/y: w domu wszyscy zdrowi a to najwazniejsze i wsumie tyle u nas nudy na pudy normalnie:-) dyta ciesze sie ze przetrwalas tą:tak::tak: nocke :-) miłego wieczoru dziewczyny :-)
 
didi w jezdzie po miescie nie mozesz miec tlumacza. Tylko podczas ustnego. Wklejam:
Special Circumstances
You should notify the Driver Testing Section in advance if you:
  • have a severe hearing problem;
  • are restricted in your movements or have any disability which could affect your driving;
  • drive an adapted vehicle.
This will eliminate delay on the day of your test.​
If you cannot speak English or are deaf, you are permitted to have an interpreter with you. This person must not be your driving instructor, and may not accompany you on the practical test.
A co do pre test to polecam.Dlaczego?Bo egzaminator podczas egzaminu, mowi specyficznym slownictwem, on nie bedzie Ci tlumaczyl,co masz zrobic. Rzuci haslo i musisz wiedziec o co chodzi. A poza tym, jesli nie czujesz sie mocna z jezyka, to tymbardziej wykup pre test z instruktorem,bo nauczysz sie wszystkiego,bedziesz rozumiala potem egzaminatora. Ja mialam bardzo fajnego instruktora, on robi pre test.Jesli chcesz,to podam Ci namiary.


Dziewczyny jak udal sie grill???
Ja mialam dzis grilla w domu....sluchajcie.Nalepilam z Amanda placuszkow z mieskiem. Mialam je smazyc. Wlalam olej na patelnie i postawilam na sredni gaz. Poszlam siku. Wracam a tu peeeeeeeeelno bialego dymu. Mysle sobie,kurna o co chodzi. Nagle ten dym zrobil sie czarny. Odlaczylam szybko kuchenke i odstawilam patelnie. Dymu peeeeeelno czarnego. A tu nagle dym sie zapalil. Jak buchnelo ogniem,to az mi rece sie poparzyly. Amanda zaczela plakac. Masakra. Alarmy sie wlaczyly,dom caly w czarnym dymie i ognia coraz wiecej. Myslalam, ze zaraz wszystko mi sie zapali. Wystawilam Amande w skarpetach na dwor, patelnie palaca sie wywalilam na dwor. W domu pootwieralam wszystkie okna,drzwi.Masakra. Z naprzeciwka kobitka pomogla mi ugasic ta patelnie, bo jak na zlosc nie chciala zgasnac. Dziecko moje w szoku, zaplakane :-( ALarmy dopiero po 10 minutach przestaly wyc, dom wietrzyl sie z godzine dobra, zanim moglam zaczac zamykac okna. Masakra!I nie rozumiem czemu!Gdybym zostawila olej z 10 min na max temp to rozumiem...ale ja go dopiero wlaczylam i to na srednim ogniu.Ile moglam byc w lazience...z 30 sek max 1 minuta!Moze cos z patelnia bylo nie tak, ale nie byla ani dziurawa ani zdarta...sama nie pojmuje. W kazdym razie dziecko mi ledwo usnelo,ciagle przezywa ogien i mowi pali sie mama,nie chce oleju ehh.
 
witam witam: -) to juz wogóle po tyłach jestem :-D to napisze może co tam u mnie;-) ostatnio ogrodujemy cały czas, posiłki na powietrzu i całe dnie na trawce to lubie i naszczescie pogoda sprzyja:-) troche zakupow też było bo ja to zakupoholiczka jestem ze szok:zawstydzona/y: w domu wszyscy zdrowi a to najwazniejsze i wsumie tyle u nas nudy na pudy normalnie:-) dyta ciesze sie ze przetrwalas tą:tak::tak: nocke :-) miłego wieczoru dziewczyny :-)
Hehee,dzięki:-D:-D Ala ja bojąca sie zrobiłam,aż wstyd:zawstydzona/y:
Kurde sandrulińska Twoje dzieciaczki są niesamowicie słodkie:tak:Tylko pozazdrościć takiej super parki...Jak fajnie się razem bawią i wogóle...
Aż chce mi sie drugiego dzieciaczka:-D:-D

Ja już mówię wszystkim *dobranoc*,bo mój mężuś na reszcie już w domciu....Zaledwie jednej nocy go nie było ,a mi się juz za nim tak stęskniło:sorry:Też tak macie?
 
Blueeye witaj na forum:-)

Dyta mam to samo:tak:.. I np jak się pokłócimy i on gdzieś pójdzie to ja bardziej tęsknie.. nie lubię tak.. lubię wszystko rozwiązywać od razu a niestety to jest wbrew woli facetów...:baffled:

Jak dobrze że ten dzień się skończył... mała tak mi dziś marudziła że szok:szok: i na złość wszytko robiła.. Najpierw rozlała mi specjalnie sok na podłogę (umyłam oczywiście całą na kolanach bo to sok więc będzie się kleić..) Potem już nie wiedziałam co z nią zrobić i pojechałam na basen...Chwila spokoju bo tam to ona jak ryba w wodzie chociaż myślałam że zejde jak mi się zakrztusiła i nie mogła odkasłać :baffled: a po powrocie tatuś madry postawił szklanke coli obok kanapy a Emilka wylała i stanęła w to (czego m nie widział) i rozniosła colę po całej kuchni i zmywańsko podłogi po raz drugi....

A zapomniałam o szerszeniu...
Wyszłyśmy do ogródka i Emilka wypatrzyła mi pomiędzy koszem a ścianą domu zwierzątko i tak mu sie przyglądała (ja 5 metrów od niej) po czym widziałam tylko jak wyleciał do niej i prosto jej w twarz a ona aż na ziemię się przewróciła i wrzask.. Myślałam ze to jakas pszczoła ale potem jeszcze latało i przekonana jestem ze to szerszeń (a skąd on o tej porze..:/) Na szczęście jej nie udziabał.. biedna tak sie przestraszyła że nie chciała na dworku być. A jesli juz to tylko na rękach...
 
Ostatnia edycja:
Witam:)
Larcia ło matko...dobrze,ze wszystko dobrze sie skonczylo.
Mamo_ady zdrowka dla Adusi.
Karolinanicola dobrze,ze zdrowkiem w porzadku i wszystkiego naj dla malej solenizantki
Witam tez nowa mamusie na forum.
A jak sie udal grill naszym drogim kolezankom?
A mnie dzisiaj odwiedzila kolezanka,ktora poznalam na szkole rodzenia,ma blizniaki-parke i dzisiaj pierwszy raz je widzialam-sa przeslodkie,od razu pomyslalam o drugim dzieciatku...ale jeszcze troszke:-)
 
reklama
Wpadam sie przywitac
Ja po pracy szybko wpadłam do domu, przebrałam i heja do AAni na grilla było super jak znajde chwile to wkleje zdjecia bo jest ich sporo, było super dziewczynki:)
Witam nowa mamuske...:)
I sto lat dla solenizantów!!!
Ale jestem zmeczona...
buziaki
 
Do góry