reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Andziulina...mi to tez bez roznicy gdzie.. moze byc w Oranmore..u Ani czy gdzie kolwiek...
byleby dzieciaki takie jak Albert i Oliwier no i Wiki ..mialy gdzie szalec...

Larcia..no szkoda...ze nie dasz rady..ale cosie odwlecze to nie uciecze

to teraz czekamy na odzew Pauletty i Ani :)
 
reklama
MamoAdy nawiedzę Cię w niedalekiej przyszłości :tak:. Ja do nas też zapraszam :-)

A teraz jestem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: na małą.. Nie wiem o co jej chodzi ale nic nie chce.. Baje nie, jeść nie, bawic się nie, na dworku nie.....spać tez nie...
 
Hejoo:-) ja tylko wpadam powiedzieć że mi Oranmore na grilla nie pasuje ni w ząb :sorry:n sory ale nie uśmiecha mi się biegać za Wiktorem z małą przy cycku co innego domowy ogródek tam sobie może biegać do wolli :tak:
cholera od rana nie mam czasu na nic Zuza co raz mniej śpi i jest baaaaardzo absorbująca tylko na rączkach i przy cycu :confused2: zmykam bo już marudzi:sorry:
 
Hejoo:-) ja tylko wpadam powiedzieć że mi Oranmore na grilla nie pasuje ni w ząb :sorry:n sory ale nie uśmiecha mi się biegać za Wiktorem z małą przy cycku co innego domowy ogródek tam sobie może biegać do wolli :tak:
cholera od rana nie mam czasu na nic Zuza co raz mniej śpi i jest baaaaardzo absorbująca tylko na rączkach i przy cycu :confused2: zmykam bo już marudzi:sorry:

no to wszystko jasne..
Aaniaa masz nalot grilowy .hahaha
Andziulina.. to Ty zabierasz wegiel czy ja mam zabrac???
daje cynkKamci ze Oranmore odpada :)
 
Didi - ja tak właśnie pomyślałam, że przecież muszę zabrać Aanie i Kacperka. a mój samochód do wielkich nie należy i nie ma szans, żebym spakowała do niego 2 wielkie wózki:-( a tachać mojego 10-kilowego dziecka, to mi się nie uśmiecha...:sorry: poza tym widzę, że Pauletta też preferuje przydomowy ogródek, więc robimy u Aani. ja wiem, ze w Oran jest super, bo byłam tam wczoraj... i faktycznie starsze dzieciaczki miałyby gdzie biegać, ale siła wyższa... ja już uciekam, bo muszę coś pozałatwiać. wyślę ci na priv mój tel, to daj znać, co zdecydowałyście.
miłego dnia Dziewczynki - korzystajcie ze słonka - póki jest:sorry:

hehehe - i znów piszemy w tym samym czasie:) ja przytargam węgiel.
 
Witam się.

pogoda przepiękna.Pewnie zaraz znowu wybędziemy na sąsiednie osiedle pogapic się na kaczki i łabędzie :sorry:
Ale na takiego grilla bym sobie poszła.Udanego spotkania dziewczyny.

Ewelcia jestem,jestem dzięki za troskę :tak:

Mamo_ady
zdrówka dla Ady.

Karolinanicola Sto Lat dla córusi.
I powodzenia na badaniach.


Pytanie?Dostaliście już zwroty z taxu?
Czy staraliście się o zwrot z income tax level?
 
hahaha..oplulam monitor

1270736380_by_5zogun_500.jpg


Anineczka..to wsiadaj w fure i dawaj do Galway :)
 
hahaha..oplulam monitor

Zobacz załącznik 235325


Anineczka..to wsiadaj w fure i dawaj do Galway :)

:-D:-D:-D:-D:-D:-D

A właśnie Didi powodzenia na egzaminie.Podziwiam Cię,że tak idziesz do przodu z tymi jazdami.Oby tak dalej.Ja przez te przeklęte choróbska już miesiąc nie jeździłam :angry::angry:
A czy wiesz jak będzie wyglądał egzamin?
Mój kumpel niedawno zdawał w Galway.I zdał za pierwszym razem :tak:

He he i tak sobie myślę ile trwała by moja podróż do Galway omijając autostrady :eek::laugh2:
Chyba wieki :szok::-D
 
reklama
:-D:-D:-D:-D:-D:-D

A właśnie Didi powodzenia na egzaminie.Podziwiam Cię,że tak idziesz do przodu z tymi jazdami.Oby tak dalej.Ja przez te przeklęte choróbska już miesiąc nie jeździłam :angry::angry:
A czy wiesz jak będzie wyglądał egzamin?
Mój kumpel niedawno zdawał w Galway.I zdał za pierwszym razem :tak:

He he i tak sobie myślę ile trwała by moja podróż do Galway omijając autostrady :eek::laugh2:
Chyba wieki :szok::-D

dokladnie nie wiem na czym bedzi epolegal egzamin..alenapewno niebedzie duzo roznil sie od tego w PL..
ale jesli mozesz to zapytaj Kumpla co i jak:tak:;-)
 
Do góry