reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Gastone,takie urządzanie dziecięcego pokoju jest cudowne.Pamiętam jak się cieszyłam każdą kupioną rzeczą przed Radka urodzeniem,a Ty jeszcze masz to podwójnie:-)Tylko,tak jak mówisz-mieć kasę i hulaj dusza,piekła nie ma:-D
Moniadan,mój Radek też tak lubi posiedzieć na kanapie i powołać:"Mamo to!Mamo tamto!",ale ja mu wtedy mówię,mama Ci naleje,ale chodź i sobie weź,albo odnieś talerzyk jak zjadłeś,na przykład:tak:Czasem sam o tym pamięta,czasem nie:sorry:Natomiast jeśli chodzi o zabawki to on wie,ze jak się chce bawić czymś to poprzednia zabawka ma być sprzątnięta:tak:Czasem burczy jak mu przypomnę ale w większości przypadków sam pamięta i odnosi na miejsce.
 
reklama
Witam

Ja sobie tak poryczałam w sobotę,do 4 nie spałam,że jedne oko mi tak spuchło :szok:
Wyglądałam jak po boksie :baffled:
Rumianek trochę ściągnął opuchlizny,ale jeszcze nie jest do końca dobrze.
Wczoraj pod naszym kościołem było o 19 palenie zniczy,krótka modlitwa,a w czwartek jest msza żałobna :tak:
Na którą niestety nie pójdę chyba bo Matt robi taką popisówkę w kościele,że aż wstyd :-(


Co do Kasi to niestety nie wiem co u niej bo od wylotu nie odezwała się do mnie.Ale oni tam chyba internetu nie mają i pewnie czekają na założenie :tak:

dobra idę ogarnąc chatkę bo przez weekend nie było nastroju.
Antek jeszcze w domu bo wczoraj skończył brac antybiotyki i niech się w domku trochę wzmocni :tak:
 
Hej,
u nas jest super pogoda, oby jak najdluzej sie utrzymala!

dytko-fakt w koncu musimy sie jakos spotkac, moze jakos pod koniec tygodnia.

margarita-do ikei mam kawalek ale czasem tam wpadam.
Tak moja mala zawsze musi sobie 1 drzemke w srodku dnia uciac.

Milego dnia!
 
Dzien doberek...
Piekna pogoda i kazda kotrzysta... tak cichutko na forum...
Ja teraz korzystam z okazji drzemki Kacpra i od razu chyc na BB:-)
Czekam dzisiaj na goscia... przyjezdza moj brat ze swoim 2,5 tyg synkiem:-) ale sie ciociunia nie moze doczekac:tak:
Joannn wyciagalam szwy po namoczeniu palca w wodzie z szarym mydlem i 3 wyszly elegancko a ten jeden skurczbyk nie chce wyjsc. Moze tak sie jeszcze dobrze nie zagoilo:baffled: narazie czekam zobacze za pare dni co bedzie. :no:

Andziulina i Didi ja jutro musze jechac do banku ale to zrobie rano i o 12 postaram sie byc gotowa i zwarta:tak: Na szczepienie dopiero moge dzwonic w czwartek sie umawiac bo nie maja narazie szczepionek:crazy:

milego dnia;-)
 
Hej hej
Pogoda dzis extra więc shopingi i swords zaliczone. Troche też miałam do załatwienia spr wiec wyruszyłam na ladnych pare godz. Nakupilam Agatce tyle rzeczy :szok::szok::szok::szok: gdzie ja to pomieszcze w szafie jak mój J to zobaczy to się za głowę złapie.
Jutro wielki dzien kontrola w szpitalu wiec trzymajcie kciuki zamnie by juz bylo dobrze i wreszcie te białe cialka krwi ruszyly a i moja niunia konczy jutro roczek jupiiiiiiiiiiiiiii:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Wekend spedzilismy na grilu ze znajomymi w phoenix park alez fajnie było i ach to słonko. Co do spotkania to tak jak tichonek preferuje przyszly tydz, miejmy nadzieje ze pogoda sie nie popsuje i bedzie dobrze.
Ok lece pranko nastawic jakiegos powera mam od kilku dni:rofl2::rofl2::rofl2:
renii to tak jak moja mala cos sie jej poprzestawialo i ma tylko jedna drzemke ale za to 1,5h
Lawcia spóźnione ale szczere zyczenia prosze przyjmij
 
My po spacerku-2h wystarczy bo za duszno.A nie chce tez malej rozbierac bo wiaterek powiewa czasem...
Widze ze korzystacie ze slonca, bo cisza tu..;-)milego wypoczynku w takim razie!
 
Agusiek,Larcia,Frog dzięki za mile spędzony czas :tak: kurcze pogoda świetna może rzeczywiście następnym razem do parku wyskoczymy ;-) Wiktor już mi prawie zasnął ale frog wychodziła i się popłakał no i po spaniu a myślałam że będę miała chwilkę dla siebie :confused2: no ale niestety:sorry:
 
reklama
Karolinanicola daj znac po wizycie w szpitalu:tak:
Ooo jestes Anineczka...a juz myslalam ze znow Was jakas choroba dopadla.

My dzis jak wyruszylismy na dwor o 12 tak teraz wrocilismy na dobre.
Mlodemu dalam przed chwila kaszke a teraz sie bawi...wskoczylismy tylko o 13 na obiad...
Mlody spal 45min...myslalam ze dluzej pospi a ja zaczelam ukladac ubrania u mnie w polce i mlodego i nie skonczylam...teraz mam caly balagan w pokoju:baffled:a mlody nie chce siedziec w lozeczku zebym mogla cokolwiek zdzialac:baffled:
 
Do góry