reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dziewczynki, ja Was caly czas czytam (choc czasem wyrywkowo:zawstydzona/y:) ale jakos pisac nie mam sily i natchnienia. Ta pogoda chyba na mnie tak dziala:-( Czasem ledwie chodze, bo taka zmeczona i spiaca jestem:baffled: Dzisiaj, chyba za sprawa pogody, jest mi lepiej, duzo lepiej ale z kolei z czasem marnie.... nie, zebym gdzies latala, cos zalatwiala... Siedze w domciu ale do prawie 12. godz. ogladalam film:sorry2: Z wyra wyciagnela mnie Lewcia- nie zapomnialam, ze ma przyjechac ale myslalam, ze bedzie to pozniej;-)
Teraz mam cala sterte prania, ktore czeka az moj "dziki zapal" sie uprawomocni:-)
Poza tym mam w domu 2 koty!!! Moja "corke" i moja "wnuczke":-D Lewcia wyjezdza do PL i zostawila mi kota pod opieke. Jak na razie "wnuczka" siedzi za sofa i chyba nie ma najmniejszej ochoty sie ujawnic a moja kocia corka wcale jej tego nie chce ulatwic:no::baffled:

Moniadan, tak mi szkoda Emci. Ona taka mala biedna kruszynka i tak sie teraz meczy bidulka:-(
Misia, to Ci sie urlop udal... No ale to dopiero poczatek, wiec jeszcze szanse sa;-) Nie napisalas, jak lot...
Renni, dla Natalci tez przesylam buziaki, zeby juz choroba poszla w cholere;-):tak:
Martus, trzymaj sie kochana!!! Wiem, ze jestes w szoku ale juz jutro bedzie lepiej:tak:Kto jak kto, ale TY- najsilniejsza babka na forum- dasz rade!!!! Gdyby mialo byc inaczej, to nie nazywalabys sie MartaF:-) A to, ze sie rozkleilas, to baaaardzo dobrze, bo to tylko oczyszcza- nie tylko oczy:-)

Dziewczynki, czy podawala ktoras z Was dziecku/dzieciom syrop na kaszel syrop BENYLIN?
On jest od 2. roku zycia ale Adzie brakuje 2 mies. wiec, to chyba nie przestepstwo... Zastanawiam sie tylko czy probowac domowych sposobow czy zdecydowac sie na ten syrop?

Co do CHB, to znowu dostalismy od nich list. Znowu A. musi potwierdzic swoje zatrudnienie...
 
reklama
Ufff zniknelma na troche a jak duzo do czytania mialam.
W niedziele jadlam golabki u znajomych zawijane w pekinska i tez byly smaczne;-)
MArta bidulko Ty,nie placz juz...wszystko bedzie ok,najwazniejsze to ze Wam nic sie nie stalo...a drzwi cxzy podloga to rzecz nabyta....dacie rade(tulam)

No i nie wiem co jeszcze....

A czy ta cytologie to kazda moze zrobic? tzn zarejstrowac sie tam?
Bo kiedys chyba Anineczka pisala ze dopiero jak sie ukonczy 28 lat,ale pewnosci nie mam...

Moniadan :szok: zdrowka dla Emci zycze....
Misia ja dostalam Chb w sobote:tak:

Szalelismy z mlodym na dworzu prawie do 14 pozniej wzielma go do domu zeby przebrac i do miasteczka mialam leciec na poczte i do apteki,doszlam do drogi i maly zasnal.
 
ojojojjj - ale się tu dzieje... cofnęłam się tylko o kilka stron i normalnie szok:szok:
MartaF - głowa do góry! najważniejsze, że wam nic się nie stało. nie wiem, co napisać, żeby cię pocieszyć...:sorry2: dobrze że masz blisko Lubiczankę i inne Mamuśki, które mogą szybciutko do was wpaść i pomóc.
Moniadan i Misia - dużo zdrówka dla Dzieciaczków.
Frog - dziękuję i przepraszam, że nie przyjechałam wczoraj...:-( a ja? jakoś żyję, ale na oczy nie widzę, smarki po pas, do tego strasznie bolą mnie oskrzela albo płuca - sama już nie wiem. oby ten antybiotyk mi pomógł, bo nie mogę normalnie funkcjonować:-( najgorsze, że siedzę sama z małym, a on jak na złość nie chce sam się bawić i ciągle chce do mnie... nie mam sumienia go zostawiać, bo płacze z takim żalem. zaczął w nocy kichać, smarkać, więc posmarowałam mu maścią majerankową i lepiej. a teraz chyba zaczął mnie naśladować i pokasłuje sobie... oby nie załapał jakiegoś g**** ode mnie... żyć nie umierać.
 
Witam laski
Anieczka olej gołabki i dawajcie do mnie ja mam dużo:))
MartaF trzymaj sie, wazne że nie ma szkód w ludziach!!
Dzieki dziewczyny zmobilizowałam L żeby mi dał jakies zdjecie bo nie czesto zmieniam avatary, a podobna do siebie musze byc hihi. Wysoka jestem ale bez przesady...:) To może inni są niscy:))
Misia zdrówka dla Ala, ja tez dostałam CHB, tylko wiesz im automatycznie system wysyła listy i zdarza sie że one nie dochodza i wtedy ci zawieszaja- palanty.
Moniadan rzymaj sie ważne żeby Emmie sie poprawiło!!

Ja sie troche lepiej czuje w pracy było mi słabo bo tylko tosta zjadlam wiec wczesniej skończyłam, ale teraz zjadłam rosołek i nabrałam sił:)

Miłego dnia
 
reklama
Witam-miałam zaległości bo i miłe towarzystwo mnie odwiedziło z Limerick:)
Anineczko-nie chodziło mi w sensie po co,a raczej czy coś sie dzieje
Marta-podrzucić Ci ten gel?
Frog,Madbebe-zbieram się do wyjścia i tylko głęboki zamysł-po co chcesz znowu lezć...Tak więc gdyby nie Wy pewnie znowu bez recept bym sobie spacera urządziła:(
Madbebe-nazywają się "noriday tabs"-nie narzekam-żadnych skutków ubocznych,sprawdzają sie nienagannie:)
a tak szczerze mówiąc nie chce mi się człapać na wieś:/Zwłaszcza z pyszczkami moimi,które albo jęczą,że daleko,albo po sklepach chcą buszować:/ale poczekamy na przebudzenie Daniela i myk...
 
Do góry