reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
renni od kominka bo rozpalałam tym co nie trzeba:/ ale boli jak cholera a lód juz mało co pomaga:/pomocy co mam zrobic zeby tak nie bolało
 
Witam się i ja po świętach....szkoda,ze tak szybko zleciały:sorry2:Tak fajnie mięć męża w domu przez kilka dni:blink:
No u nas jak zwykle kilka kilo więcej:-D:-D
Tichonku widzę,ze Twój P powoli dochodzi do siebie.I dobrze,niech zbiera siły na sobotnią imprezę:tak:
Justkabor
b.współczuje... Tak jak Tichonek pisała jakbyś miała kiedyś ochotę na kawkę,pogadać daj tylko znać:tak:

A u nas ponownie powtórkla z przed sześciu tygodni,czyli zero butli od trzech dni....Mały nawet do ust nie chce wziąć ,kaszka tylko na łyżeczki.Ogólnie je jak ptaszek....Ech,martwię się strasznie i nie wiem co robić,ale nie będę Wam tu truć...

Wszystkim chorym życzę dużo zdrówka:tak:
 
lubiczanko- na razie jest ok, trzymam sie, trzymam!

martaf-nie wiem co Ci poradzic, moze kup w aptece jakis zel chlodzacy na oparzenia

mamoady-witaj

dytko-nie smuc sie, Dominis na pewno odzyska apetyt
 
MArta kiedy was wreszcie opusci ten pech???niech szlag trafi tego co Wam zle zyczy!
Lubiczanko a noc dobrze...mlody po bonjeli jednak zasnal,ja napisalam wczoraj ze znow sie budzi to weszalm na schody a tam cisza,mlody spi:tak:.
Wstal o 4 na mleko a pozniej wstalismy o 9:-).
Renni zdrowka zycze.
Madbebe jesli nie chcesz zeby mala dostala 3 zastrzyki na raz to mozesz powiedziec i wtedy kaza ci przyjsc na drugi dzien albo za dwa dni:tak:.
\Jak z Szymkiem bylam to tak mi pielegniarka proponowala,ale jak dala mlodemu 2 zastrzyki i nie zrobilo na nim wiekszego wrazenie i zapytala mnie czy moze dac 3,wiec powiedzialam ze tak;-)
A co do nocnych harcy Twojej Wiki to wcale nie musi to byc zabkowanie,moj Szym tak czasami mial ze nie spal wlasnie od 3do 5
Dyta a moj wlasnie pije teraz tylko mleko i w biegu cos zje-typu,chleb z maslem,parowke,biszkopta,jablko,mandarynke-bedzie dobrze
MamoAdy fajnie ze wreszciezajrzalas:ninja2::ninja2::ninja2::ninja2:
 
Hejoooooooooo:-)właśnie miałam chwalić pogodę a tu zonk chmury brzydkie nachodzą :baffled: a już miałam pranie wstawiać ale i tak to zrobię bo muszę :dry: a taką ochotę na spacerek miałam :-(
Marta ten z góry to Cię bardzo musi kochać bo mówią że tych których kocha mocno to najbardziej doświadcza aby przez cierpienia doceniali życie czy coś w tym rodzaju:sorry2:tak nam prawil pewien ksiądz po śmierci mojej siostry :dry::sorry2:
Wszystkim chorowitkom duuużo zdrówka życzę:tak:
No i ja sklerotyk zapomniałam co jeszcze chciałam napisać ehhh :baffled:
 
reklama
pauletta bardzo sie ciesze ze TEN na górze mnie tak kocha ale jeszcze troche i wpadne naprawde w depresje:/ tak mnie palec boli ze becze od godziny a dokładnie kciuk:(((
ewelcia szkoda mi słów a jeszcze nie napisałam dokładnie co sie stało bo byście zawału dostały ale to wszystko przez to ze Szymon całą noc nie spał tylko wył:/ a wstaje rano i cały salon zadymiony bo K mądry zamiast włożyc 1 drewno to zawalił cały kominek a ja chciałam to ropą rozpalic tzn myślałam ze to ropa(zawsze tak robiłam) a to była benzyna i puszka mi sie zapaliła ktorą chciałam wyrzucic na podwórko ale ze paliło mnie w ręce to w kuchni mi wypadła i zapaliła sie podłoga,mój kapec i całe drzwi czarne:/ no to teraz wiecie co przeżyłam i dlaczego sie rozkleiłam bo becze do tej pory i nie moge sie uspokoic:((((
 
Do góry