reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Oto dowód moich wypocin dzieki Sofik super przepis zanim pójde spac musialam spróbowac:)
A drugi zdjecie to mój stroik i dołaczam go do życzeń Wielkanocnych dla WAS:)
 

Załączniki

  • DSCN0796..jpg
    DSCN0796..jpg
    45,3 KB · Wyświetleń: 28
  • DSCN0798..jpg
    DSCN0798..jpg
    36,1 KB · Wyświetleń: 31
reklama
Nooooooo
A ja obejrzalam Majke i na dzisiaj mi sie limit chyba skonczyl:baffled: Zalezalo mi, zeby obejrzec od 46. odcinka ale juz pokasowane niestety wiec ogladam od 60. co by w miare na biezaco byc teraz...
Pod koniec pierwszego odc. takie mnie spanie wzielo, ze wylaczylam kompa. Ale Ada sie przebudzila i do mnie do lozka przylazla (strasznie jasno bylo i chyba nie wiedziala, o co chodzi) i juz nie moglam zasnac. No to dalej ogladalam.
A zaraz A. bedzie w domku, to chyba jednak zejde na dol.
Ale jeszcze tu wroce:-)

Misia, bardzo mi milo:zawstydzona/y:;-) A Ty mnie tymi skonfiskowanymi butelkami do lez rozbawilas:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Witam sie i ja!
Troche pozno,ale co tam....
Nie bylo mnie dla tego ze naszykowalam wsi na siwta a dla tego ze latalam po sklepach i az mi wstyd [przed wami bo ja nie mam nic.
Garaleta sie dopiero gotuje i warzywa na salatke....wy juz popieklyscie ciasta,porobilyscie stroiki a ja nic,a nic....
Zaraz lece jaja wstawic i moze kilka zafarbuje.
Ze swieconko nie jade bo jest o 10 a w tym czasie moj m nie moze sie wyrwac z pracy gdyby byla o 11 albo pozniej to bez problemu:baffled:...
No nic przezyjemy...
Zur bede gotowac w niedziele rano,....lubie siwrzutki no i ten zapach w domu;-):-)

Misia w szoku justem ze tak malo dziecko doczolgalo sie do okna...chyba jednak to okno bylo przy podlkodze...
 
Ewelcia Ty się kochana nie stresuj ja Cię wyprzedzam ja kompletnie nic nie mam naszykowane :sorry2: tylko naklejki na szyby przyklejone a to i tak robota Wiktora :tak: miałam dzisiaj ciasto robić ale mała wieczorem nie chciała sie ode mnie odkleić i zonk dopiero teraz udało mi się ją odłożyć ale już coś tam stęka chyba czeka aż w łóżku wylądujemy :tak:;-) ide jajca do gotowania wstawić zawsze to już coś :-D
 
No moj m walsnie farbuje jajca....przywiozl barwniki z Polszy i sie zabawia;-):-p....
Garaleta juz gotowa...warzywa na saletke stygna...zaraz chyba go zagonie do krojenia :)

Misia no 1,5 roczne to nie takie duuuuzeee...
 
Witam:)
nie śpię już od godzinki,ale najpierw zaliczyłam skypa z Mamunią:)
Tichonek-tort bajerek-śliczny i pewnie będzie pyszny
MamoAdy,Renni-dzięki za odpowiedz(o kapuście)a,że się krótko gotuje to baaardzo dobrze,bo tego nie lubię w gołąbkach-czekania na kapuchę...
Kamcia-wow,fajnie wygląda ta babeczka:)))i stroik też śliczny:)))
No nic-do pracy trzeba się zabrać...a wczoraj jeszcze kupiłam cyce kurze i devolaje będę kręcić:/A chce mi się:(...Jeszcze tylko doprawię bigos,pokroję sałatkę,posmażę te cycuchy i ptasie mleczko zrobię-i koooniec,a figa-jeszcze kompozycję do koszyczka muszę zrobić:/
Miłego dnia Wam życzę
 
Witam z ranka :)
Ale kusicie na tą zebrę ;) Kamcia śliczny stroik! I teraz myśle... Drożdżowe czy zebra..
U mnie noc jak zwykle z pobudkami.. Ja to się chyba już przyzwyczaiłam do tego budzenia...
Właśnie mi sie jajca gotują w szpinaku ale zielone zrobić się nie chcą :(
 
reklama
Dzień Dobry z ranka u mnie dzis nie lepiej z tymi jajami wczoraj je ugotowałałam dzis wstalam i chcialam zabarwic a tu zonk niema barwnika no nie a byłam pewna ze jest na 100% no trudno a juz myslalam ze sama jestem ze nic nie mam zrobionego hehheh dopiero wstawiłam na sałatke a dzis dopiero do galwayf na zakupy........a tak po za tym to wesołych swiat moje drogie
1happyeaster11.gif
 
Do góry