reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Tichonek-no właśnie jak mogłyśmy skomentować,skoro tylko xjest?Dawaj powtórkę:)
A z newsów-sernik się piecze,makowiec już wystygł(wyszły dwa:/)warzywka dopiero wstawiłam,a pomocy-czy gołąbki mogę zrobić z tej karbowanej kapuchy?Bo normalne były takie tycie,że mam gdzieś taką zabawę:p
 
reklama
Jeżeli Papież umarł o 21:37 to w Irlandii była 20:37 i o tej zapalamy :tak:;-)

Serwetek nie dostałam.W tym kraju ciężko czasem o cokolwiek :baffled:
Sklepy otwarte jak kto chce,a i zapomniałam,że dziś alko nie sprzedają a mam ochotę na piwko :-(
Ale zaraz M podjedzie do takiego jednego i może kontrabandę ma :cool2::-D

Zaraz jeszcze jaja farbujemy :tak:

Tichonku torta ni widu ni słychu :no: Ja widzę piękny krzyżyk.:-D
 
To co mi nic nie mówicie?!:-D:-D:-D
Zaraz wkleję linka:
Witaj na nasza-klasa.pl - miejscu, w którym znajdziesz swoich przyjaciół!
Dokładnie taki:tak:Opis pod zdjęciem.
Anineczko,też tak myślałam,dzięki,zapalę o 20:37
A to dziwne bo u mnie jest na tamtym poście ten tort na zdjęciu a nie krzyżyk:baffled:
Właśnie obejrzałam specjalne wydanie Wiadomości o papieżu i się poryczałam:sorry2:
Ja jestem tzw.rocznik papieski,czyli Jan Paweł II był w moim życiu od urodzenia do 27 roku życia:tak:A teraz już 5 lat jak go nie ma:-(
 
Ostatnia edycja:
a pomocy-czy gołąbki mogę zrobić z tej karbowanej kapuchy?Bo normalne były takie tycie,że mam gdzieś taką zabawę:p
Mozesz zrobic spokojnie z zielonej kapusty;-)
Ja osobiscie wole biala ale znam tez takich, co uzywaja na golabki tylko zielonej:tak:

A ja dzisiaj jestem taka padnieta przez caly dzien, ze szok:baffled: Ale zamiast sie polozyc, to na sile sobie roboty jakiejs szukam.
Chcialam sie wziac za robienie sernika z paczki ale glupie babsko ze mnie i nie wpadlam na to, ze bede twarog potrzebowala:baffled:
Ja wczesniej nigdy nic nie pieklam gotowego a na opakowaniu rzucilo mi sie w oczy, ze jest w pudelku ciasto + masa sernikowa, wiec myslalam... No ale na mysleniu sie skonczylo. A gdybym przeczytala, to bym upiekla;-)

Ade juz polozylam, bo jeszcze chwila i bym ja w szopie na ogrodzie zamknela:wściekła/y:
Maz niestety do 22. w pracy ale chyba dzisiaj poczekam na niego juz w lozku.

Czyz ktoras z Was ma jakas sprawdzona stronke, gdzie moge obejrzec stare odcinki "Majki"?
 
Ostatnia edycja:
Tichonek-no właśnie jak mogłyśmy skomentować,skoro tylko xjest?Dawaj powtórkę:)
A z newsów-sernik się piecze,makowiec już wystygł(wyszły dwa:/)warzywka dopiero wstawiłam,a pomocy-czy gołąbki mogę zrobić z tej karbowanej kapuchy?Bo normalne były takie tycie,że mam gdzieś taką zabawę:p
Wielkie dzieki. Zaraz mykam do wanny a pozniej do wyra i tam sobie seans serialowy urzadze :-D O ile szybciej nie zasne:baffled:
A Ada poszla spac nawet chetnie, bo to wlasnie zmeczenie bylo przyczyna jej nagannego zachowania;-):-)

To ja uciekam na dzisiaj.
Dobrej nocki Wam zycze i do juterka
 
tichonku właśnie dlatego ze sami:-(bez familii:-(
anineczko zapraszam na pifko:-)zaopatrzyłam sie w 8-o pack 3 dni temu i jeszcze mam:tak:
 
Alus juz tez kima....matka salomona sobie na parze robi. Od dwoch dni jest mi bardzo slabo...mam zawroty glowy, czasem mam wrazenie,ze upadne. Moj A stwiedzil,ze to z niedozywienia i postanowil mnie kontrolowac. Zakupil mi wiec salomona!

A ja sie tak wscieklam dzis!!!! POjechalismy na te zakupy....chcialam pokupowac rzeczy do zurku. No i jasna sprawa nigdzie nie bylo juz bialej kielbasy...:-( Na samym koncu pojechalam jescze do jednego sklepu i tam jeszcze byl caly worek!! Ale bylam happy! Czekam wiec w kolejce cierpliwie....az tu nagle baba przede mna kupila caly worek!!!!:wściekła/y: I ja zostalam z niczym....bede miec bezmiesny zur!!!!!:szok: No po prostu pieknie!!:no:
 
reklama
Do góry