reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
ja juz mam wsio... niedawno wrocilam od Martuski bo bylam wykozystac jej piekarnik.. i mam juz sernik i makowiec.. przed chwila zrobilam pisanki do swieconki i tylko zostaly mi 2 jajka do pomalowania ale to jak dzieci pojda spac..hahaha
 
Dytko-My bedziemy szli do kosciolka okolo 14, wczesniej nie damy rady, trudno.:-(

Karolinanicola-gratulacje dla Agatki, pierwsze kroczki naszych pociech to niezapomniane chwile!:tak::tak::tak:

Mamoady-super, ze rezerwacja jest juz DONE!!!!;-)
Relaksuj sie kochana, ja tez bym chetnie do lozka juz wskoczyla, ale jeszcze sofikowa zebre chce zrobic.

Tichonek-tort pierwsza liga!:-p


Lubiczanka-jak bedziesz robila z wloskiej golabki pamietaj, wloska kapusta sie szybko gotuje, uwazaj aby Ci sie nie rozleciala.

MartaF-ale z Ciebie cwana bestja, zapas piwka sobje zrobila!No, no!

Misia-u nas bialej kielbachy zatrzesienie!!!! Wlasnie wrocilam z zakupow, bylam tez w PL sklepie, i ta biala kielbasa rzucila mi sie w oczy, szok:szok::szok::szok:-zamowili chyba dla calej polonii w IE
 
renni zapas topnieje:sorry2:coś dzisiaj dobrze wchodzi:tak:w dobrym towarzystwie:-)a zakupilam bo wiedziałam ze w piątki nie sprzedaja bo rok temu pamiętam jak brat szukał i nie mógl znależc ale mamy tu takiego dziadka ktory zawsze nam sprzeda:-)
a to dla was dziewczynki:tak:bardzo fajne zajrzyjcie
http://www.zyczeniawielkanocne.yoyo.pl/zyczenia.swf

połowa sernika zjedzona:baffled:a mogłam jutro upiec:dry:
 
Oby zdrówko dopisało,
by jajeczko smakowało,
by babeczka nie tuczyła,
atmosfera miła była,
by króliczek uśmiechnięty
przyniósł radość w ten dzień święty!!!

wielkanoc..jpg
 
Witam ja po pracy pojechalam na siłownie i basen i jak wróciłam do domu to kusiło mmnie zeby wejsc na forum ale mówie nie bo jak siade to nic nie zrobie , spisałam tylko przepis na Zebre Sofik(ładnie wyszła jeszcze ciepla:), zrobiłam gar gołabków Pauletty mniammmmm, pomalowalismy jajka, zrobiłam żurek. Jutro sałatka warzywna i wszystko nic wiecej nie bede rrobic.Na niedziele ciocia nas zaprosila na obiad wiec sie ciesze:)
Jutro po pracy świecenie pokarmów i tyle tych Świąt...

Misia ja mam jedna kielbase wolna moge ci dac jutro sobie podjedz:) Tak to jest jak sie zostawia na ostatnia chwile:) A ja bym ta babke przed toba poprosila zeby mi odstapila jedna kielbase róznicy jej by to nie zrobila skoro kupuje cala pake:)

Cichopek dobry żarcik:)

Misia dla męze nawet mozesz spaghetti zrobic z sosem i zamrozic a on sobie makaron ugotuje, mozna kotlty mielone zamrozic i frytki do tego, pulpeciki z sosem, piers z kurczaka juz w panierce, jest duzo możliwosci:)


Wesołych Świat !!!!!!

Ja zmykam do wyrka jutro do pracy, padam na ryj...
 
Witam Was kobietki.
Wpadam zeby zyczyc Wam Wesolych Swiat
Ja w te swieta nie "szaleje"z gotowaniem-zreszta nie mam czasu.Dzisiaj zrobilam tylko galat.Jutro K bedzie w domu to zrobie zurek,salatke warzywna i upieke sernik.No i moze jeszcze rozmroze krokiety,ktore zrobila siostra:tak:
Zobacz załącznik 232255
 
Ostatnia edycja:
Wesołego zająca
Co śmieje się bez końca,
Szczerbatego barana,
Co beczy do rana,
Radości bez liku,
Pisanek w koszyku
I mokrego ubrania
W dniu wielkiego lania! :)


_____$___$_____________$___$
____$_____$_____
______$_____$
____$______$____
_____$______$
___$_______$____
_____$_______$
___$________$___
____$________$
___$________$___
____$________$
___$_________$__
___$_________$
___$_________$__
___$_________$
____$________$__
___$________$
____$_________$_
__$_________$
____$_________$_
__$_________$
_____$________$_
__$________$
_____$________$_
__$________$
______$_______$_
__$_______$
______$_______$_
__$______$
_______$______$_
__$_____$
________$_____$_
__$_____$
_________$____$$
$$$____$
_________$$_____
___$$
_______$$_______
_____$$
______$_____
$$__$$_____$
_____$__________
________$
____$___________
_________$
____$ ________$$$$____
____$
$$$$$$$$____$_____$___$$$$$$$$
____$_______$___
__$______$
___
$$$$$_____$$$$$____$$$$$
_
$$$$__________$_________$$$$$
_____$______
$__$__$_____$
______$______$$_
$$_____$
_______$$_______
_____$$
_____$$$$$$$____
__$$$$$$$
_____$__$$$$$$$$
$$$$$$__$
_____$_____$$$$$
$$$_____$
_____$___$$$$$$$
$$$$$___$
______$______$$$
$______$
______$____$$___
_$$____$
_____$$___$_____
___$___$$
___$$__$$$$_____
___$$$$__$$
__$_____$_______
_____$_____$
__$____$________
______$____$
__$____$ ______________$_
___$
___$$$$$________
______$$$$$
_______$________
______$
________$_______
_____$
__$$$$$$$$______
____$$$$$$$$
_$________$$____
__$$________$
$_____________$$
_____________$
$___________$$__
$$___________$

$$$$$$$$$$$$____$$$$$$$$$$$$
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
 
reklama
Zrezygnowalam z pieczenia sernika na rzecz slawietniej ZEBRY! I pewnie bym sie na nia nie skusila,gdyby nie Sofijkowe fotki.....az sie zaslinilam! Cudo....juz czuje ten smaczek. Jutro rano pieke....!! Chcialam dzis ale sobie pomyslalam,ze to babka wiec moze wyschnie czy cus do tej niedzieli....
Monia (czyt Mama Ady i Adulinka) jutro bedzie oceniac! Czyms sie jej musze odwdzieczyc za dobre serce....a nawet dwa w tej chwili! ....az sie wzruszylam! Mam tylko nadzieje,ze mi wyjdzie,a nie tak jak mega prosty makowiec frogowy, ktory potem mi padl....i spadl...na dno formy.....:baffled: A apropo Frog, to czy to nie twoj szanowny malzonek biegal dzis po sklepach w poszukiwaniu produktow do swieconki;-)? Nie bylam pewna czy to on czy nie....:-D;-)

A ja wlasnie spijam zubrowke!! :-D Chcialam piwko ale zapomnialam,ze alko dzis forbidden. Ale jedyne co mam w domu to woda, ktorej nie cierpie...A. zawsze zabiera na bramce ludziom,ktorzy chca wnosic do klubu i potem mamy pelno butelek w szafce!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D
No ale dokopalam sie do resztek zubroweczki :-) Tylko,ze soku jablkowego niet wiec zadowolilam sie pomaranczowym i tez jest git!!:-D

No nic.....A dzis wzial na siebie obowiazek wstawania do Ala wiec mi wolno!;-)

Dobranoc dziewczynki!
Wesolego Swieconego jutro!! Ja tam nie swiece, bo jakbym do kosciola weszla to by wszystkim ludziom w koszykach jajca popekaly....:-D
 
Do góry