reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
tichonku gratulacje!!! chociaz coś mi sie wydaje ze nas wkręcasz:D

Ugryzę jak nic:)))
04.gif
 
Takie wlasnie zdjecie moj kumpel wkleil wczoraj na NK.

192091e21a.jpg

Tichonek sie z nami droczy!!!!
 
Ostatnia edycja:
Ano jakoś tak się porobiło:zawstydzona/y:P mi wczoraj na lunchu przywiózł test bo te moje hafty mu takę myśl podsunęły,myślę se:Walnięty!:baffled:Ale zrobiłam bo mi dupę zawracał.No i wyszło,że tak,ale,że ja niedowiarek to kazałam mu kupić jeszcze jeden test jak będzie wracać z pracy(przy Radku też dwa robiłam:tak:).Kupił,ale odczekałam do dzisiejszego poranka i zrobiłam na czczo i wygląda na to,że jednak na Boże Narodzenie do Polski nie polecę,no chyba,że z miesięcznym dzidziem:sorry2:
Wczoraj to tak wybiłam z głowy mojemu P,że to w ogóle możliwe,że nawet nie dociekał.Ale jak zadzwoniłam dziś do niego to powiedział,że jak on teraz do 17-tej wytrzyma w pracy:-D:-D:-D
...A,że wiem dokładnie kiedy TO było więc mogę już suwaczek wkleić,przecież nie będę czekać 3 miesiące aż mi GP łaskawie potwierdzi:dry:
Ale ta gorączka,ból brzucha to jednak raczej wirusisko:tak:Tak myślę,Gastone mówiła,że jej po jednym dniu przeszło bo będąc w ciąży ma się więcej przeciwciał i mnie dziś lepiej to może właśnie dzięki mojej Fasolce.
Dyta,dzięki za maszynkę,ale jak widzisz nie będzie potrzebna:happy2:
 
D.dobry!
wymyslacie tu jakies paszteciki od rana-moze i ja sie skusze..Ze wstydem przyznam ze raz w zyciu jadlam:zawstydzona/y:I nawet nie pamietam z czym to sie je:zawstydzona/y:
Ja juz na odkurzaczu polatalam,pranie sie pierze,ciasto na makowce rosnie...
Dziewczyny z Galway-spotkalyscie sie moze tutaj z platami sledziowymi?
Joannn-dzieki raz jeszcze za podpowiedz odnosnie foremek do lodu-byly w tesco,gumowe i w miejscu gdzie nigdy bym nie podejrzewala je znalezc ;-)
czytam cos tu o Tichonku i nie wiem o co kaman:szok:musze wrocic bo jak odp. nie widze reszty.Czyzby czyzyk i..juz?
dzizas!!!!to sie poryczalam :):):) Tichonku wspaniala wiadomosc!Ciesze sie razem z Toba kochana!To Ci 1szy kwietnia wiadomosc przyniosl :D GRATULACJE OGROMNE!
Ehhh..piekna sprawa.Ale czemu 3miesiace?Ja sie zorientowalam i poszlam w 5tyg a od 7go juz mi karte ciazy zalozyla i zrobila zdjecie zagnieżdżonego jajeczka..Az mi sie 2giej dzidzi zachcialo :) nieee-jeszcze nie teraz ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry