reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Heloo.Ja wyjatkowow dzis wczesnie na nogach od 7 rano.A wstaje o 11 wiec jestem zombi hihi
Jade do Maternity,sprawdzicjak siemaja moje dzidzie.No to narazie tyle....
Tichonek jak Radzio?

Pauletta Jesli chodzi o jedno i drugie to 6 tygodni minimum.Nie smigaj na szmacie z wczesnie bo mozesz sobie zaszkodzic.Ja tydzien poo wybralam sie na wycieczke piesza do miasta,a mmialam do niego ponad3 kilomery.Nie byl to dobry pomysl...Ajesli chodzi o ten teges odczekaj i sama zobaczysz kiedy mozesz.
 
Ostatnia edycja:
reklama
zajeb...cie..
wcielo mi posta

a wiec jeszcze raz

witam

u mnieszpital polowy... Ewa katar nos zapchany i kaszelek w parze z katarem..nos srednia.. o 3 wnocy n..odciaganie frida..smarowanie pulmexem i kropienie noska i ciagle marudzenie

Ja katar ..bolace i zawalone gardlo

Al..katar zielony ..i ciagle leci mu z nocha..ale humor ma..

tylko P sie trzyma..a dzisiaj w planach mialam zakupy swiateczne..ale pojedziemy bo nie bede miala pozniej kiedy

dobrze ze juz autko mam bo inaczej chyba pochlastalabym sie jakbym miala Alberta prowadzac w taka pogode do przedszkola


Larcia..duzo zdrowka kochana... jutro juz bedziez nowka nierdzewka..
MartaF ..zdrowka dla was

Frog.. chcialas dzisiaj przyjechac z przerobkami... ale kurcze nie chcialabym wirusa Tobie dac

Pauletta..takk jak po normalnym porodzie... coprawda ja po 4 czy 5 tygodniach juz..ale mi blizna szybko ladnie zagoila sie i nic mnie nie bolalo wiec delikutasnie probowalismy...

a jak Twoja blizna?? ja mylam ja szarym mydlem... i ladnei bylo...a teraz to czsami jej szukam taka blada jest ze jej nie widac...no i nawazniejsze nie dzwigaj nic oprocz malej...nie forsuj sie bo to wazne po cc
jak zaczyna ciagnac i szczypac to znaczy ze przedobrzylas z sprzataniem i nie tylko wiec odpoczywaj
 
Ostatnia edycja:
Witam!
U nas noc masakra,witaj w klubie Marta,ani oka nie zmrużyłam.Młody wczoraj w sumie 9 pawi puścił,pospał od 22 2 godziny i to było na tyle:-(Całą noc stękał,popłakiwał,chciało mu się pić,ale jeden łyczek wody i znów hafty:-(Calusieńką noc nie spał:no:Nad ranem przysnął na 15 minut:-(Ja zoombi,P też.Rano już paw zaliczony,o ile można to tak nazwać,sama ślina leci:-(Małemu już gorączka rośnie,na razie 37,4.P dzwonił do przychodni ale od 9 30 otwarta:wściekła/y:Ja nie wiem co mam robić bo on chce pić i daję mu,jak Gastone pisała po troszeczkę,ale on nawet łyczek wody zwraca:-(Głodny jest bo już mi mówił.I tak wszystko wyhafta:sorry2:To jak mu jakiekolwiek leki podać?Powiedzcie mi jak po angielsku jest jelitówka?...Ledwo na oczy widzę,ale musze się zebrać bo do lekarza trzeba będzie pojechać.Mam tylko nadzieję,że nas dziś przyjmą bo tam,kurna wiecznie 2 dni poślizgu:wściekła/y:
 
z doświadczenia wiemn ,że z psiciem moze pomóc coca cola schłodzona i wygazowana podawana łyzeczka w malych ilosciach
 
tichonek ja tez własnie nie wiem jak jest jelitówka:/ ja tez czekam na otwarcie przychodni:(no własnie dawaj rozgazowaną cole bo Damianowi pomogło i dałam nurofen i narazie spokój
 
Witam!
U nas noc masakra,witaj w klubie Marta,ani oka nie zmrużyłam.Młody wczoraj w sumie 9 pawi puścił,pospał od 22 2 godziny i to było na tyle:-(Całą noc stękał,popłakiwał,chciało mu się pić,ale jeden łyczek wody i znów hafty:-(Calusieńką noc nie spał:no:Nad ranem przysnął na 15 minut:-(Ja zoombi,P też.Rano już paw zaliczony,o ile można to tak nazwać,sama ślina leci:-(Małemu już gorączka rośnie,na razie 37,4.P dzwonił do przychodni ale od 9 30 otwarta:wściekła/y:Ja nie wiem co mam robić bo on chce pić i daję mu,jak Gastone pisała po troszeczkę,ale on nawet łyczek wody zwraca:-(Głodny jest bo już mi mówił.I tak wszystko wyhafta:sorry2:To jak mu jakiekolwiek leki podać?Powiedzcie mi jak po angielsku jest jelitówka?...Ledwo na oczy widzę,ale musze się zebrać bo do lekarza trzeba będzie pojechać.Mam tylko nadzieję,że nas dziś przyjmą bo tam,kurna wiecznie 2 dni poślizgu:wściekła/y:

wspolczuje ...paskudny wirus...pisalas ze on nie tknie coli...odgazuj mu 7up..albo sprita ..powinno pomoc... i moze zrob mu do jedzenia kisiel ...moze zje i zawsze cos delikatnego na zoladeczku


grypa żołądkowa - stomach flu
 
Ostatnia edycja:
Witam
Forum się hospitalizuje-a co?My też:(((Ja -oleł tam mnie,ale Dadzia chyrla jak stary gruzlik,Daniel wstawał punktualnie co godzinę:(((pościel mu skropiłam Karvolem,nawet wysmarowałam maścią na rozgrzanie,na noc dostał czopek bo tak mi marudził-i nic-kaszel,katar,płacze,jęki:(((
Stwierdziłam tylko,że jestem mało przekonujaca próbujac być grozna dla moich pociech(ubrać się,pościel łóżko!!!)z obecnym głosem-śmieją się mi prosto w twarz,jakbym się z nimi bawiła:/
Tichonek-grypa jelitowa po angielsku to"intestinal flu"
Uciekam-zrobiłam cytat i mi się trzcionka zrąbała:/
Zdrówka Wam wszystkim i mimo pluchy miłego dnia:)

 
reklama
Do góry