reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
witam sie z wami kobietki:-)w ten pochmurny dzień u mnie wszyscy prawie chorzy oprocz mnie złego nic nie bierze:-):-)hheheeh dziewczyny z Galway pamietacie takiego chłopaka co robił tatuaze nazywal sie SZCZEPAN?????:confused:mam do was pytanie czy ktoras brala z was tabletki na odchudzanie BIOFIRM LUB BIO-CLA????sa po nich efekty ???
Szczepan robil tatuazmojej kumpeli..a coz nim?? ze pytasz
a Bio CLA..wlasne dostalamodsiory z zielona herbata i jakas z blonnikiem..wiec bede dopiero testowala
Tichonek ja sie postaram Ciebie znaleść...
Didi podaj namiary na Ciebie :biggrin2:

Się rodzinka powiększy :biggrin2:

napisalam na priva...

Didi-namów kiedyś Kamcię-ona światowa dziewczyna i chętna na wojaże:)

bede kiedys musiala..hehe
wlasnie Kamca pojechala ..z dostawa cieplego jeszcze likierku..haha
mowila ze na zjazdzik musimy koniecznie go zabrac
 
sofik ja tak powiedziałam lubiczance a ona na to ze dzieci ci dom rozniosą :) co do ciast to za słodkie było a ja słodkiego nie lubie :D
 
o to fajnie ze dosłali, to teraz pewnie z kuchni nie wychodzisz i testujesz ;-)

co do kina, to ja niestety nie mogę :-(
Do jutra dziewczynki, ja juz uciekam, papa
 
No włąsnie laski idziecie jutro z nami do kina?????
Likier ciepły ale juz pilysmi pycha!!!!
Sałatka tez dobra była:)
Teraz Klub Szalonych Dziewic
 
reklama
Szczepan robil tatuazmojej kumpeli..a coz nim?? ze pytasz
a Bio CLA..wlasne dostalamodsiory z zielona herbata i jakas z blonnikiem..wiec bede dopiero testowala


napisalam na priva...



bede kiedys musiala..hehe
wlasnie Kamca pojechala ..z dostawa cieplego jeszcze likierku..haha
mowila ze na zjazdzik musimy koniecznie go zabrac
zmarł wczoraj:sorry2:
 
Do góry