reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
lubiczanko u la la:-)to wdzianko w sam raz na suwalskie zimy (-30st.) i śmiem twierdzić ze leży na Tobie jak ulał!
 
Ostatnia edycja:
ale czad dziewczyny:tak::-D:-D:-D
Pauletta-wyjedziemy ok.10-tej:sorry:
Marta-futro jest na sprzedaż0-jeśli Anineczka Cię nie ubiegnie(albo Renni-bo też widzę,że ma chętkę)to zapraszam do kupna
 
reklama
Lubiczanka pewnie chce sprzedać bo to futro z mysich cipek:eek::-D:-D:-D:-D
oby tylko:-D:-D
Wpadłam powiedzieć dobranoc:-(Jutro obiecuję nie poruszać tematu futra(chyba)-no chybaże na odpowiednim wątku.I nie śmiać mi się tu:-pNiektórzy gustują w takich wyrobach:tak::sorry:.Niech moc będzie z Wami-obyście nie dały mi jutro popalić i od rana będę musiała nadrabiać niewiadomo ile stronek
A jeszcze futro-dziewczynki z Galway,jak któraś chętna to piszcie:-),to jutro od razu podrzucę(na gg jest taka fajna kuleczka,która tarza się ze śmiechu i teraz najchetniej ją bym wkleiła)
No-więc miluisiego wieczorku i jeszcze milszej nocki
 
Do góry