reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

W najbliższy poniedziałek czy dalszy?:happy:
Przepis zapodam,ale jak będę w domu i szanownego zapytam:tak:
W najbliższy poniedziałek już może wychodzić do tej pory musi siedzieć u mamusi pod serduszkiem :tak::tak:
pauletta ale ile nerwów zjem po drodze:sorry:ja pod koniec tez sprzątałam zeby mały szybciej wyszedl ale nic nie pomagało:no:
ale ja nie chcę żeby Ona wcześniej wychodziła :no: tzn wcześniej chciałam ale nie poi tym jak się umówiłam na konsultację z Wiktorkiem w poniedziałek rano :tak: teraz musi czekać ... a posprzątałam z rozpędu zrobiłam jedno i pomyślałam a może to też zrobię a później to zrobię i tak poszło :sorry:
 
reklama
Witam masakra ale sie rospisalyscie !!!!!

Anineczka stoooooo laaaaaat to my obie rybki jestesmy:))))

Didi gratulacje opanowania podczas jazdy:)
Ciesze sie ze bedziecie na mojej imprezie, ale laski z Galway czy ja mam pasem was zdzielic?? Misia Monia Frog Agusik LArcia mama ady nie wiem kogo jeszcze ominelam wy nie mozecie sie wyrwac w niedziele na wieczór?????
Tak czy inaczej impreza bedzie w Bosker Brownes to jest w centum na przeciw front door o 21 zapraszam śmiało:)

Pauletta ty tak nie szalej bo mała sie nie posłucha mamy i wyjdzie wczesniej:)))

Marta F moze jednak ten pech cie kiedys opusci??:)

Laski to jutro sie spotykacie...? O której i gdzie? JA tez chce:)

nie wiem co mialam pisac jeszcze skleroza
milego dnia
 
Andzulina nie wiem co to za wafle ale wiem że je chcę :tak::tak::tak::-D

Andzulina zarzuc przepisem na wafelki na odpowiedni wątek:tak:Mój P robi wafle z masą z mleka w proszku:-pPyszne,ale chętnie coś nowego mu podrzucę:tak::-D
wedle życzenia;-) przepis na odpowiednim wątku:tak:

Pauletta - ty nie szarżuj za mocno:szok: bo jak ja wysprzątałam cały dom... to na drugi dzień urodził się Igor:sorry:
 
Ja zamrazalam zupki w sloiczkach po zupkach;-).
Pzrewaznie gotowalam na dwa dni ale zcasami za duzo mi wyszlo i wtedy bach do zamrazalnika.
Czasami nie mialam czasu ugotowac to wyciagalam z zamrazalnika i milam;-)
Niczym sie nie rozni od swiezego.....

Tez bym chetnie zjadla fafli z przepisu Andzuliny,skoro takie pyszne;-)

Wyszlam z mlodym na dwor,bylam 15min i deszzcze zaczal lac:wściekła/y::wściekła/y:weszlam do domu rozebralam mlodego zaczelam mu deser szykowac a tu slonce wyszlo:wściekła/y::angry:
Wyszlismy drugi raz i po 15 min znow deszcze ale przeczekalismy w drzwiach i przestalo:tak:;-)

Pauletta nie przemeczaj sie bo mozesz nie doczekac jutzrejszego nalotu Lubiczanki :)
 
wedle życzenia;-) przepis na odpowiednim wątku:tak:

Pauletta - ty nie szarżuj za mocno:szok: bo jak ja wysprzątałam cały dom... to na drugi dzień urodził się Igor:sorry:
Aniu ale ja nie napisałam że chcę przepis:sorry: ja chcę gotowe wafle :-D:-D:-D:-D żartuje of course :-p:-D
I nie szarżuje tylko się rozpędziłam :eek::sorry: zaraz P będzie w domu coś czuję że nie zły opieprz zgarnę za to :szok::sorry:
 
Aniu ale ja nie napisałam że chcę przepis:sorry: ja chcę gotowe wafle :-D:-D:-D:-D żartuje of course :-p:-D
I nie szarżuje tylko się rozpędziłam :eek::sorry: zaraz P będzie w domu coś czuję że nie zły opieprz zgarnę za to :szok::sorry:
A ciasto upiekłaś?żartuję:-D:-D:-Da może chcesz futro:confused2::-D:-D
Andzulinko-dzięki za przepis-matko ale tych przepisów tam-pierwszy raz mi się udało znalezć-ależ się rozwijam;-):laugh2:
Ewelcia-ja też chciałam się wybrać na spacerek,niestety dziś mi nie był pisany:eek:Ale jak widzę tę pogodę to może i lepiej,bo mi pod górkę pędzić niewesoło:no:
Kamcia-a co, też się do Pauletty jutro wybierasz?
 
He no nie zaprosil mnie nikt jutro na spotkanie dopiero przed chwila wyczytalam wiec nie wiem gdzie i o której:)???
 
He no nie zaprosil mnie nikt jutro na spotkanie dopiero przed chwila wyczytalam wiec nie wiem gdzie i o której:)???
Ja napisałam ,że u Pauletty(chybaże na horyzoncie cosik innego się szykuje),ale o której nie napiszę,bo jeszcze nie wiem o której wyjedziemy
ale obiecuję dziś napisać:tak:.Kamcia-a moze Ty chciałabyś futro(wiem,wiem-strasznie to monotematyczne,ale nie wyobrażacie sobie jak mi to humor poprawia)
 
reklama
Do góry