reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

madbebe chodziłam sobie z Sofik i słyszymy coś trzaska mi w wózku,myślałam ze koła przednie mi sie blokują:wściekła/y:ale nie to kółko pękało:wściekła/y:no i w końcu pękło:wściekła/y:i zostałam bez wózka bo zachciało mi sie sprowadzac z PL:crazy:z moim pechem mogłam sie domyślec ze długo nie pojeździ:confused2:
a co do kółka to napisałam na gg do facia który mi go sprzedawał i przeżyłam szok:szok:mam zrobic zdjęcia kółka i wysłac mailem:tak:a on wyśle mi nowe kółko:-)tylko teraz ze 2 tygodnie będe bez wózka:-(
nie zdazylam nawet skomentowac,a Ty juz sie z problemem uporalas...:-):-Da facet zloty,w sumie gwarancja jakas obowiazuje bo zeby tak popekalo:szok:,to shok!:szok:
nie wpadaj w zadne depresje,tfu tfu.Zrelaksuj sie z lubiczanka np. jakimis procentami...dzieci chlopom pod opieke a Wy w dluga:tak:;-):-)
asienko - a jak gotujesz, to wszystko na swiezo codziennie,czy przechowujesz to jakos np.? Bo na poczatku chyba sie w malych ilosciach daje-'kilkulyzeczkowych' i tak sobie pomyslalam czy mozna zamrazac czy cos;choc to pewnie nie to samo,co swieze. Co do Ani to onia lasia bedzie i tyle.Jest zdrowa,silna-widac tyle tylko potrzebuje do szczescia:tak:
 
reklama
Anineczko - z okazji 18 urodzin i ich 10 rocznicy spelnienia marzen zycze Ci :D
images

 
Andzulina- chcialam powiedziec,ze jestes mistrzynia wafelkowa! Od rana dojadam to co zostalo...i...Alex tez!!!:-DJestem juz tak zaslodzona ze szok ale...pycha!
Acha! I chyba zostawilas u mnie zyrafke z gryzakiem? Czy to nie ty??
 
madbebe - ja gotuję Igorowi taką ilość, żeby była na 2 dni. dzielę sobie na pół i jedną część chowam do lodówki. wiem, że można jakieś zupki zamrażać, ale musiałabyś poczytać.
martaF - ty tam głowa do góry - super, że gość bez problemu wymieni ci kółko - nie zawsze są tacy mili.:no:
asieńka - ponoć górne ząbki są najgorsze... my na razie mamy tylko dolne:sorry:
misia - dziękuję za komplement:sorry: Larcia już wzięła ode mnie przepis;-) a żyrafki nie miałam... ale coś mi się zdaje, że to może być Agusiek...
 


asienko - a jak gotujesz, to wszystko na swiezo codziennie,czy przechowujesz to jakos np.? Bo na poczatku chyba sie w malych ilosciach daje-'kilkulyzeczkowych' i tak sobie pomyslalam czy mozna zamrazac czy cos;choc to pewnie nie to samo,co swieze. Co do Ani to onia lasia bedzie i tyle.Jest zdrowa,silna-widac tyle tylko potrzebuje do szczescia:tak:

ja też na dwa dni gotuję raczej, ale można zamrażać, np. w woreczkach do lodu lub w słoiczkach po dziecięcym jedzonku:-), ale ja i tak wolę świeże. No ja wiem, że Ania drobinka będzie, bo ma po kim;-), tak sobie też tłumaczę, ale kaszki je chętnie, więc jej nie bronię:-):-):-)
 
Wymiękam :confused2::confused2::confused2:
Przemeblowałam living room, umyłam wszystkie meble i cokoliki , poskładałam pranie, wstawiłam nowe, zdrapałam naklejki ze stołu:sorry:, poodkurzałam prawie całą chatę, przygotowałam obiad, pozmywałam, umyłam wszystkie ekrany i...... nie czuję kręgosłupa :eek::sorry: chyba sie już do końca dnia nie ruszę ...no może nie do końca dnia bo jak P wróci to musze na zakupy jechać:confused2::sorry: cholercia pralka właśnie ma ostatnie wirowanie a ja już nie mam sily wieszać :-(ale powiem Wam że gdybym miała płyn do mycia okien to i pewnie je bym z rozpędu umyła ale nie mam:no: byli mi dzisiaj grzejnik naprawiać po raz 3 ostatnie dwa tyg bez grzejnika w living roomie byłam mam nadzieję że tym razem naprawili :eek::tak:
Andzulina nie wiem co to za wafle ale wiem że je chcę :tak::tak::tak::-D
MartaF Ty to jesteś jak ten no...no...jak on się nazywał :szok: no ten....aaaaaaaa już wiem Feniks :-D cały czas powstajesz z popiołów ;-)
No i zapomniałam co jeszcze miałam napisać ehhh ta skleroza :sorry::confused2:
 
Pauletta,to,że kręgosłupa nie czujesz to zrozumiałe,ale czemu nie czujesz jeszcze skurczów porodowych?:eek:
Andzulina zarzuc przepisem na wafelki na odpowiedni wątek:tak:Mój P robi wafle z masą z mleka w proszku:-pPyszne,ale chętnie coś nowego mu podrzucę:tak::-D
 
Pauletta,to,że kręgosłupa nie czujesz to zrozumiałe,ale czemu nie czujesz jeszcze skurczów porodowych?:eek:
Andzulina zarzuc przepisem na wafelki na odpowiedni wątek:tak:Mój P robi wafle z masą z mleka w proszku:-pPyszne,ale chętnie coś nowego mu podrzucę:tak::-D
Nie czuję skurczów bo córeczka się słucha mamusi i wie że może wyjść dopiero w poniedziałek po południu :tak:
A ty też wklej przepis swojego męża na masę proszę ;-):-)
 
reklama
madbebe co to to nie!!!!:no:po ostatnich procentach 2 dni umierałam:sorry::confused2:a a kurat jak pisałam to facio odpisał:-)myślałam ze bedzie mi kazał kółko wysyłac a to juz bym sobie z miesiąc poczekała:confused2:

pauletta ale ile nerwów zjem po drodze:sorry:ja pod koniec tez sprzątałam zeby mały szybciej wyszedl ale nic nie pomagało:no:

zobaczcie co mi z córką w szkole zrobili:eek::-D
IMG_2443.jpg
 
Do góry