reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Jezuuuuuuu ale naprodukowalyscie...
Nie wiem od czego zaczac...
To moze najpierw

Sto liat, sto liat chcialoby sie Tobie Anineczko zaspiewac a, ze mam tu tylko glos pisany a nie spiewany, to zycze Ci wszystkiego najlepszego. Zebys zrealizowala wszystkie plany i spelnila wszystkie marzenia (nawet te nieprzyzwoite)!!! I zdrowka duzo...

Lubiczanko, Pauletto... Mi jest obojetnie, gdzie sie spotkamy (czy u mnie czy u Pauliny), bylebysmy sie tylko spotkaly:-)
Lubiczanko, daj znac czy chcesz przyjechac do mnie tez czy wygodniej bedzie Ci sie spotkac u Pauliny. Mnie jest naprawde obojetnie i sie dostosuje. Tylko chcialabym wiedziec wczesniej, zebym mogla sie przygotowac.
Czekam na wiesci:-)

Madbebe , to namiary na tlumacza w Galway
GALWAY LANGUAGE CENTRE
The Bridge Mills
Galway
CONTEX
091 790 196

Co to ja jeszcze chcialam...
Moze pozniej...
Milego dnia
 
reklama
Lubiczanko- nie,nie gotuje mu sama. Je sloiki od poczatku.

Asienko- eeee...kurczaczek zapomnialam co ty pisalas....i co ja mialam napisac. Acha! Truskawki!No wiec owszem sa alergenem ale..w kaszach sa juz od 4 miecha, w deserach tez! Ponadto dla jednego silnym alergenem bedzie orzech, dla drugiego miod dla trzeciego sezam itp. Na szczescie Al nie jest na nic uczulony. Ja toche wierze w to,ze im szybciej tym lepiej i tym mniejsze ryzyko alergii. Tak samo jestz kontaktem z bakteriami,kurzem,zwierzetami itp. A na sloikach od 4 mies jest mieso bo tak jak mowie,co kraj to inne normy zywieniowe. A nikt nie powiedzial,ze te polskie sa the best.Ja Alexowi niczego nie dawkowalam. Pierwszy posilek to zupa jarzynowa (wszytskie jarzyny jakie mozna bylo) Zjadl caly sloj no i bylo git. Ale wierze,ze to zalezy od dziecka.

Co do kasz i kleikow. To bez nich mozna sie calkiem obyc. Tucza niemilosiernie...choc nie powiem,od jakis kilku tygodni Al je na sniadanie kasze bo cala porcje mleka wypija w nocy wiec cos musze mu na sniadanie dac.:tak:

Anineczka- Sto lat!!!! I spoznione dla Emili!! Wszystkiego naj naj!!

Acha! A co do ubierania to tak samo mnie wkurzaja gole nogi u dzieci(irlandzkie mamy maja na to monopol) jak i zapatulone po czubek glowy w srodku lata (dzieci wielu polskihc przewrazliwionych mamusiek,ktore same biegaja w klapkach a biedne dziecko w czapce i beciku...zapocone...) Jedna i druga strona ma swoje za uszami w kwestii ubierania dzieci.
 
Ostatnia edycja:
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:taki mam humor dzisiaj:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:czy mnie ten pech kiedyś opuści???:crazy:
?????co tam sie dzieje dzis z kolei?co to za pioruny tu posylasz,he?tlumacz sie!
Madbebe , to namiary na tlumacza w Galway
GALWAY LANGUAGE CENTRE
The Bridge Mills
Galway
CONTEX
091 790 196
dzieki!to ja Cie wiesienka juz fatygowac nie bede.ze ja w ogole na google nie wpadlam:szok::eek::zawstydzona/y::sorry:
 
madbebe chodziłam sobie z Sofik i słyszymy coś trzaska mi w wózku,myślałam ze koła przednie mi sie blokują:wściekła/y:ale nie to kółko pękało:wściekła/y:no i w końcu pękło:wściekła/y:i zostałam bez wózka bo zachciało mi sie sprowadzac z PL:crazy:z moim pechem mogłam sie domyślec ze długo nie pojeździ:confused2:
 
madbebe chodziłam sobie z Sofik i słyszymy coś trzaska mi w wózku,myślałam ze koła przednie mi sie blokują:wściekła/y:ale nie to kółko pękało:wściekła/y:no i w końcu pękło:wściekła/y:i zostałam bez wózka bo zachciało mi sie sprowadzac z PL:crazy:z moim pechem mogłam sie domyślec ze długo nie pojeździ:confused2:
:confused2::szok:No wiesz,Ty to się faktycznie masz!:sorry:Jakbyś mało miała ostatnio zmartwień i wydatków:eek:
 
Marta-Ty to lepiej odszukaj tą babę co na Ciebie urok rzuciła-jak nie urok to....A mam do Ciebie prośbę(chcesz futro-za pół darmo?-żartuję)mogłabyś zgarnąć Dawida ze szkoły-Dadzka żygnęła i śpi a nie chcę jej taszczyć-jeszcze mi pobrudzi tapicerkę(żartuję)
 
reklama
Marta-Ty to lepiej odszukaj tą babę co na Ciebie urok rzuciła-jak nie urok to....A mam do Ciebie prośbę(chcesz futro-za pół darmo?-żartuję)mogłabyś zgarnąć Dawida ze szkoły-Dadzka żygnęła i śpi a nie chcę jej taszczyć-jeszcze mi pobrudzi tapicerkę(żartuję)
nie ma sprawy a za futro dziękuje:-p

a co do kółka to napisałam na gg do facia który mi go sprzedawał i przeżyłam szok:szok:mam zrobic zdjęcia kółka i wysłac mailem:tak:a on wyśle mi nowe kółko:-)tylko teraz ze 2 tygodnie będe bez wózka:-(
 
Do góry