reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dziewczyny jeszcze jedna sprawa.
Ja wiem,że nie śpicie na pieniążkach,ale może małe paczuszki poszły by od Was?
Ja osobiście coś wyślę.

Cytat:
Witajcie, na naszym forum udziela sie mama 3- miesięcznej dziewczynki. Kilka dni temu jej mąż zosatł zamordowany. Zostawił ją ze strasznymi długami (około 400 tys. zł) i dziewczyna korzysta z pomocy mamy. JakoBB nie mogę robić zbiórki pieniędzy ( musiałabym mieć zgodę Miniterstwa Finansów), zresztą pewnie i tak zabrałby je komornik. Wydaje mi się, że sensowniejsza byłaby pomoc rzeczowa typu : pampersy, kosmetyki, może jakieś jedzenie :

tutaj cytat z maila przesłanego przez jedna z dziewczyn z forum: Zbiórka na pewno będzie dużą pomocą, na chwilę obecną mam wszystko co trzeba Juliance do 6 mies. i część ciuszków na 6-9 mies. Na pewno będę potrzebowała pampersy, kosmetyki,

Jeżeli możecie rozpropagować informacje na Waszych forach to poproszę. Może jakieś używane ubranka, czy krzesełko, ktos ma do oddania. Może zrobi paczkę żywieniową. Osobiście - po doświadczeniach- jestem przeciwna wysyłaniu pieniędzy na konto prywatne- zresztą pewnie komornik czuwa.
W każdym razie jesli ktos chce pomóc to tutaj dane:

Adres znany Anineczce
Ja sie chetnie dolacze.
Wpadlam jednak na taki pomysl... Moze sie jakos umowimy, zeby wszystkie rzeczy (pewnie nie bedzie tego taka przerazajaca ilosc) w jakis sposob zebrac u ktorejs z nas? Wszystko to bedzie mozna zapakowac razem w jeden czy nawet 2 kartony i zamowic kuriera. Kazda, ktora da od siebie jakis drobiazg niech dorzuci jakies 5€ i bedzie na pokrycie kosztow przesylki... Co Wy na to?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Mamo Ady swietny pomysl....tylko ze ja daleko od Was mieszkam a chetnie bym cos dorzucila od siebie....jakies ubranko czy kosmetyki:tak:.
Ale nawet chyba taniej by mnie wyszlo jesli bym np.do ktorejs z Was wyslala paczke niz do Polski???
A Wy byscie to spakowaly razem w jeden karton i kurierem wyslaly!!
Piniazki na kuriera dorzuce :)
Tak szczerze to jeszcze nigdy nic nie wysylalam z tad do Polski i nie wiem jak to dziala??
czy to jest tak jak sie z PL tutaj wysyla cos drobnego np.w babelkowej kopercie?

A swoja droga przyjemnego lotu:tak:
 
mama ady nie licz na pierwszenstwo. Jak ja lecialam w marcu sama z dzieckiem, to nikt mnie nie przepuscil, malo tego -pchali sie przede mna!Szok!Bo powoli mi szlo z dzieckiem na rekach i bagazem podrecznym. Wiec wsuwali sie przede mna. Tak samo pod samolotem stalam, zanim ktos wkoncu mnie wpuscil na schody,zebym weszla do samolotu!Jak nie masz pierwszenstwa,to nie licz na to. Ludzie to chamy :-/ Jak sie juz nauczylam, ze jak ryanair to trzeba pierwszenstwo wykupic, jak sie ma male dziecko. Dla swietego spokoju!Szczesliwego lotu!

gastone wow, niezle przeboje z tym samochodem!Nie dziwie Ci sie,ze sie martwisz, tez bym sie martwila i miala glupie mysli w glowie. Trafiliscie na oszusta, dawno poszlabym na policje na waszym miejscu!I koles Wam napewno nic nie zrobi!To wlasnie niech sie Was zacznie bac!
 
Mamo Ady swietny pomysl....tylko ze ja daleko od Was mieszkam a chetnie bym cos dorzucila od siebie....jakies ubranko czy kosmetyki:tak:.
Ale nawet chyba taniej by mnie wyszlo jesli bym np.do ktorejs z Was wyslala paczke niz do Polski???
A Wy byscie to spakowaly razem w jeden karton i kurierem wyslaly!!
Piniazki na kuriera dorzuce :)
Tak szczerze to jeszcze nigdy nic nie wysylalam z tad do Polski i nie wiem jak to dziala??
czy to jest tak jak sie z PL tutaj wysyla cos drobnego np.w babelkowej kopercie?

A swoja droga przyjemnego lotu:tak:
Dzieki, mam nadzieje, ze lot bedzie faktycznie przyjemny.

A co do paczek... Wyjdzie Ci na pewno drogo wyslanie paczki przez irlandzka poczte. Ale jesli juz postanowimy, czy w ogole i u ktorej bedzie zbiorka, to zawsze mozesz podwiezc gdziesz chocby troszke blizej. Albo moze ktos ze znajomych bedzie jechal akurat w dobra strone, to podrzuci ta paczuszke...

mama ady nie licz na pierwszenstwo. Jak ja lecialam w marcu sama z dzieckiem, to nikt mnie nie przepuscil, malo tego -pchali sie przede mna!Szok!Bo powoli mi szlo z dzieckiem na rekach i bagazem podrecznym. Wiec wsuwali sie przede mna. Tak samo pod samolotem stalam, zanim ktos wkoncu mnie wpuscil na schody,zebym weszla do samolotu!Jak nie masz pierwszenstwa,to nie licz na to. Ludzie to chamy :-/ Jak sie juz nauczylam, ze jak ryanair to trzeba pierwszenstwo wykupic, jak sie ma male dziecko. Dla swietego spokoju!Szczesliwego lotu!
Dzieki i mam nadzieje, ze jakos uda mi sie w miare szybko wejsc do samolotu i zajac w miare fajna miejscowke. A najfajniej by bylo, jakbym miala caly rzadek- 3 siedzenia- tylko dla mnie i Ady. Sie rozmarzylam
 
Mamo Ady - jak ja ostatnio lecialam to najpierw wpuszczali tych z pierszenstwem , potem pasazerow(ktorzy nie wykupili priorytetu) z malymi dziecmi , potem reszte. Stalam w kolejce z pierwszenstwem - bo mialam wykupione - i jak facet oglosil kolejnosc wchodzenia do samolotu to sie jacys kolesie z tylu zaczeli przepychac do przodu - bo oni maja wykupione pierwszenstwo - czyli moga wejsc przed rodzinami z malymi dziecmi. Myslalam ze sie zagotuje. :wściekła/y:Ja zaplacilam wowczas 3 x wiecej niz on !"£$£" ech... szkoda gadac - glupota i chamstwo nie znaja granic.
 
mama ady ja stalam caly czas, tam gdzie kolejka sie ustawia, duzo przed czasem, a i tak wpychali sie przede mna,ze z 1 zrobilam sie ktoras. Najgorzej wpychaja sie mlodzi. I dodam, ze w obydwie strony wcisneli kogos ze mna. Rowniez liczylam, ze bede miala caly rzadek dla siebie i corci,ale gdzie tam. OOh nie ma co Cie straszyc, moze trafisz na normalnych ludzi i bedzie wszystko ok! :-)
 
Witajcie mamuśki!
W końcu Was nadrobiłam, trochę mi to zajeło ale przyznam się szczerze że miałam zaległości od poniedziałku:zawstydzona/y:Jesteśmy u znajomych w Donegalu i ciężko mi było znależć czas, ale dziś oni wyjechali na kilka dni a ja w końcu mam czas dla laptopa:-) Tyle się oczytałam na raz że już zapomnuałam co która pisała:zawstydzona/y:
Mamo Ady przyjemnego lotu. Jak ostatnio lecieliśmy, po priorytetach puszczali mamy z dziećmi. Ale tym razem wykupiliśmy pierwszeństwo, tak na wszelki wypadek bo teraz pewnie pełne samoloty będą latać i różnie to z tym może być.
Dobrej nocki. mnie też ostatnio wciągneła książka, nawet wieczorem jadąc w samochodzie (oczywiście jako pasażer) czytam do światła
 
Ostatnia edycja:
Witam Dziewczynki!!!
Ja tylko na chwilunię,bo stęki na górze już słychać-i to nie tylko przez nianię:-(
Wczoraj już milczałam,bo kłopociki z internetem:wściekła/y:Trafi mnie z tym icebrodbandem:-p
MartaF-z chaty kicha:crazy:Zadzwoniła,że ten dom ma jednak 3,a nie5 sypialni(ta jasne:wściekła/y:),czyli wnioskować mogę,że skoro dom zniknął z daftu to znalazł się chętny .A babka dobrze pomyślała z tymi sypialniami.Przecież wiadomo,że skoro zainteresowało mnie 5 sypialni,to 3-ech nie będę chciała:crazy:
MamoAdy-przyjemnego lotu i wreszcie przespanych nocek:tak::-)
Anineczko-chętnie się dołączę...Sprawa jednak taka-czy możliwe byłoby abym poprostu przelała Ci jakieś pieniążki,za które Ty zrobiłabyś zakupki?Wydaje mi się,że będzie to wygodniejsze a i widząc ewentualnie co jest nie będzie dublowania:sorry:.
Grrrrr-idę już...Miłego dnia drogie Panie:-D
 
reklama
Hej dziewczynki
Ja tylko na chwilunie...
Chcialam Wam wszystkim powiedziec papa:-)
Bede zagladala do Was ale na pewno nie tak czesto i aktywnie:-(
A teraz juz uciekam, bo za godzine wyjezdzamy. Trzymajcie sie cieplutko i nie zapomnijcie o mnie:-)

Aaaa!!!
Marto, wszystkiego naj... naj... najlepszego... dla Twojej slicznej 5-letniej ksiezniczki Oliwki. Niech rosnie zdrowa i szczesliwa!!!!
 
Do góry