reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam

Ale pogoda u nas tak rzeka wylala ze maskara , pozalewane domy buuuuuuuuuu

Nie mam sily pisac ,ale podczytuje Was czasem bym cos napsiala ale jak zaczynam posta to wtedy moj synek daje znac o sobie

Zycze wszytkim miłego weekndu....
 
witam:-)

ja powoli odzwyczajam sie od spania:confused2:mały cwaniak śpi tylko między nami w łóżku a każda próba odłożenia go do łóżeczka kończy sie krzykiem:eek::confused2:
skad ja to znam :-)ja sie wycwanilam i zrobilam jak misia (podpatrzylam u niej na zdj. na nk:-))przystawilam lozeczko do lozka,z tym ze odkrecilam jedna scianke:tak:Tym sposobem mala jest bliziutko i nie trzeba wstawac:tak::-)
chcialam wam wrzucic zdjecie naszej zalanej drogi,ale nie bede psuc nastrojow weekendowych
dobrej nocki!
 
super wierszyk:O) ja sama siedze sobie w domku moj w pl właśnie dzwonił ze go rozłożyła choroba ....................miejmy nadzieje że nie GRYPA...............:szok::-:)-:)no:chyba sie drinka napije:O))))miłej nocki a wieje ze mi kominek normalnie trzeszczy.....spać nie mogę bo się boje sama:O)ale zemnie odważniak..hheheehhe:crazy:
4.gif
dobrze że w domku ciepło..................LUBICZANKO OBY TAK NIE BYŁO ..........ja gram w pokera przez neta i nic mi tez nie idzie co za dzien........koszmar
 
Ostatnia edycja:
Madbebe-już dobranoc?
Margeritta-a dziękuję-staram się jak mogę:tak:.Niestety przy mojej maleńkiej pijaweczce(jak nazwała Danielka moja Mama)i dwójeczce starszaków nie łatwo jest znalezć chwilkę na to co się lubi(np.forum:tak::-)),ale dajemy radę(Prawda Marta?)
Pogoda-nie muszę komentować chyba...Przez te wietrzysko kiedy J próbował zapalić w kominku cały dym poszedł nam do środka i w salonie mieliśmy absolutną zasłonę dymną:wściekła/y:Ależ się wkurzyłam:crazy:Biedny jest ten mój mężczyzna z tymi moimi humorkami:zawstydzona/y::-(...
MartaF-powiedz czy bierzesz coś przeciwbólowego?Jak tak to co,bo ja w szpitalu ani razu nie brałam nic na ból,także nie wiem co ewentualnie nam wolno:sorry:.
No dobrze...Kończę-zaraz dzieciątka do kompulek trzeba szykować i zapewne po skończeniu operacji pazurki cysterna bedzie podłączona na jakieś 2godzinki-jak zwykle wieczorkiem i nie będę miała już za bardzo siły na komputerowanie:-(.
w związku z powyższym ja również miłych snów wszystkim Wam życzę i żegnam się przepełniona nadzieją,że jutro uda mi się choć na chwilkę zajrzeć:tak::happy:
Julia-mam nadzieję,że mężowskiego nie dopadła ta świńska(czy jakakolwiek inna)grypa.
I Tobie-samotnie śpiącej tym bardziej kolorowych snów...i odwagi-dasz radę;)
 
skad ja to znam :-)ja sie wycwanilam i zrobilam jak misia (podpatrzylam u niej na zdj. na nk:-))przystawilam lozeczko do lozka,z tym ze odkrecilam jedna scianke:tak:Tym sposobem mala jest bliziutko i nie trzeba wstawac:tak::-)
chcialam wam wrzucic zdjecie naszej zalanej drogi,ale nie bede psuc nastrojow weekendowych
dobrej nocki!
ja niestety ma turystyczne i nie dam rady tak zrobić a i pokój nieustawny ze nie da sie tak ustawić:-(

lubiczanka ja nic nie biore,nawet teraz jak zatoki dają mi sie we znaki:-(ale dawali mi w szpitalu paracetamol,ale ja jestem przeciwna i jak juz bardzo mne boli to biore apap bo jest bezpieczny
 
Ciao Dziewczynki!

Witam sie z Wami wieczorowa pora!:-) Wpadam pozno bo mielismy wczoraj i dzis siore Aarona i balowalismy...hehehe
Bylo super. Wczorajszego wieczora ubawilam sie po pachy. Spilam sie winem jak smok!! A potem w nocy jak sie obudzilam to myslalam, ze umieram. Moje przeziebienie sie pomieszalo z alko i mialam wrazenie, ze zbliza sie moj koniec. :szok:

Marta F- ja jestem zatokowcem od latttt!!!! Kazda moja choroba to zatoki i zawsze konczylo sie antybiotykiem. I powiem Ci, ze dopiero tutaj w Irlandii odkrylam super tablety o nazwie SINUTAB. Dzieki nim nie musze brac antybiotykow. Sa rewelacyjne, a co najwazniejsze mozna je brac podczas karmienia piersia bo sa na paracetamolu. POlecam. Naprawde skuteczne.

Madbebe- Ciesze sie, ze moja fota na nk cie natchnela. To byl dobry pomysl na ten pierwszy czas. Choc czasem bylo smiesznie bo rano Aaron znajdowal mnie w lozku Ala, a moje dziecie lezalo rozwalone na naszym lozku!!!:-D Spalismy tak do ukonczenia przez Alexa 2 miesiecy. POtem zostal eksmitowany do swojego pokoju, a my odzyskalismy sypialnie :-)

Lubiczanko- paracetamol mozesz brac smialo na bol. Ja caly czas na nim lecialam po porodzie...uhhh....az wole sobie nie przypominac....uhhhh:shocked2:

Joann mnie natchnela z tymi puzzlami na podloge i kupilismy dzis Aliemu duza pake. Na pol salonu mamy teraz alfabet. Ale jak Al na tym szalal to szok!!!! POdoba mu sie:-) I w tajemnicy sie wam przyznam, ze jak Al poszedl spac to jego rodzce inny pozytek z tej maty zrobili....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D i tez sie sprawdzilo:-D
 
reklama
misia ten sinutab dostepne jest na recepte czy mozna kupic bez?Mi sie problemy zaczely w tym roku z zatokami, ciagle mam zawalony nos i ciagle psikam. A jak sie przeziebie, to zawsze mi na zatoki siada i ropa mi kazda dziura w twarzy wyplywa :-) Dostalam od gp tabletki i psikacz do nosa, na recepte i nawet to mi nie pomaga. Czekam na testy alergiczne, ale jeszcze przede mna z 3 miechy czekania, bo na mc. Nic mi nie pomaga, wiec dlatego zainteresowalam sie tym, co napisalas.


Na dworze wieje okropnie, przez to zimno sie zrobilo. Nawet jak szlam do samochodu, to myslalam, ze nas zwieje, a przeciez auto pod domem. My wieczor spedzilismy fajnie, bylam z dzieckiem u kolezanki, pilam rum z cola mmmm a teraz niunia spi, wiec mam czas dla siebie.
 
Do góry