reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

witam sie i ja

Marta ale masz przeboje a syncio po kim taki uparty??
mlody wylaz z mamy wiem ze tam super cieplo itd..ale mieszkanko juz ciasne jest i pora wyprowadzic sie w sumie juz termin eksmisji przesiedziales..wiec juz wyprowadzka ..i przytulanko do super cieplusich milusich pachnacych mleczkiem cycusiow czeka..

Kaqmcia jakas synchronizacja czy jak..hehe ja tez dzisiaj u lekarza bylam i dostalam antybiotyk bo ten moj mol juz zadlugo trwa i nie mija..a podejzane sa nerki albo zaapalenie jajnika bo na takie 2 przypadlosci to wygalada ale najbardziej na jajnik
 
reklama
Się,kurdę rozpadało:eek:
Ech weekend sie zaczyna wiec laski pewnie juz okupujaswoich malzonkow.Ja jak zwykle zostane sama na placu boju bo jutromaz ma slub,pojutre chrzest..
Ech a ja sama w czterech (no moze nie czterech hihi) scianach bede sama z moim Maniem.
Yyyy...jak Twój mąż jutro ma ślub,pojutrze chrzest to co Ty z nim jeszcze robisz?A to kawał drania,no!:angry:Jak on tak może:szok:;-):-D
a ja właśnie wróciłam do domu:eek::wściekła/y:kazali wrócic jak wody odejdą bo 0 rozwarcia a skurcze ciągle co 7-8 minut więc dalej sie męcze a w szpitalu brakuje miejsc i wyganiają kogo sie da:eek:
No,nie!Szlag by trafił...Personel i sytuację,rzecz jasna:crazy:Trzeba im było powiedzieć,ze za Tobą stoi całe forumkowe grono i ze już my im pokażemy:angry:I na pewno nic przyjemnego
9.gif
,
a wręcz przeciwnie
01.gif

Witam się dziś-osobiście:tak::-)
Jesteśmy już zDanielkiem w domku:tak:Jak wychodziliśmy Marta zaczęła mieć znowu regularne skurcze...Może wreszcie akcja się powiedzie i dojdziedo skutku-oby,bo dziewczyna naprawdę się męczy:-(
Na razie kończę,bo nie usiedzę:-(
 
Ello
Ja jestem z Tralee. O jakiego lekarza ci chodzi?


Witam :))
Chodzi mi o GP ja jestem z Killarney ale słyszałam że ten doktorek nie jest dobry ani miły więc się zastanawiam gdzie znajdę innego Polskiego lekarza :) Ja jestem w 29 tygodniu ciąży ale jakiś czas byłam w Pl teraz wróciłam do męża i właśnie się wybieram do lekarza :-)
 
ja juz nie wiem na co mam czekać:no:ledwo chodze bo każdy krok to ból i jeszcze dzieci musze wykąpać,mam nadzieje ze dam rade zasnąć bo jestem wykończona:-(

didi mój K jest strasznie uparty
 
a ja właśnie wróciłam do domu:eek::wściekła/y:kazali wrócic jak wody odejdą bo 0 rozwarcia a skurcze ciągle co 7-8 minut więc dalej sie męcze a w szpitalu brakuje miejsc i wyganiają kogo sie da:eek:

Kurde, ale masz akcje, pewnie dzis w nocy znowu pojedziesz:tak: Mogliby juz dac spokoj z tym odsylaniem:sorry:

Witam się dziś-osobiście:tak::-)
Jesteśmy już zDanielkiem w domku:tak:Jak wychodziliśmy Marta zaczęła mieć znowu regularne skurcze...Może wreszcie akcja się powiedzie i dojdziedo skutku-oby,bo dziewczyna naprawdę się męczy:-(
Na razie kończę,bo nie usiedzę:-(

Witamy:-) Teraz pewnie pelne rece roboty przed toba:tak: Syncio podobno glodomorek maly:-D

Witam :))
Chodzi mi o GP ja jestem z Killarney ale słyszałam że ten doktorek nie jest dobry ani miły więc się zastanawiam gdzie znajdę innego Polskiego lekarza :) Ja jestem w 29 tygodniu ciąży ale jakiś czas byłam w Pl teraz wróciłam do męża i właśnie się wybieram do lekarza :-)

A jesli o GP chodzi to nie slyszalam o zadnym:no: Ginekolog to wiem ze tu jest. Ja chodze do Irlandczyka:tak: Powodzonka zycze:-)
 
Wielkie dzięki :))
Ja też będę rodzić w Tralle :) nie powiem troszkę mam stracha hehe mojego synka rodziłam w Polsce i chcę się troszkę dowiedzieć jak jest tutaj :)) Może słyszałaś jakieś opinie o szpitalu w Tralle :))
 
Witam się dziś-osobiście:tak::-)
Jesteśmy już zDanielkiem w domku:tak:Jak wychodziliśmy Marta zaczęła mieć znowu regularne skurcze...Może wreszcie akcja się powiedzie i dojdziedo skutku-oby,bo dziewczyna naprawdę się męczy:-(
Na razie kończę,bo nie usiedzę:-(

Mocno spóźnione ale szczere gratulacje dla ciebie:tak:. Niech mały rośnie zdrowy a mamę niech duma rozpiera :tak: za każdym razem jak na niego spojrzy.
Pozdrawiam
 
Wielkie dzięki :))
Ja też będę rodzić w Tralle :) nie powiem troszkę mam stracha hehe mojego synka rodziłam w Polsce i chcę się troszkę dowiedzieć jak jest tutaj :)) Może słyszałaś jakieś opinie o szpitalu w Tralle :))

Zbyt duzo to ci nie powiem bo ja to wogole pierwszy raz bede rodzic. Ogolnie opinie pozytywne slyszalam a i sama mam dobre wrazenia ze spotkan z polozna lub szkoly rodzenia takze nie bedzie tak zle;-) Na kiedy masz termin?
 
Zbyt duzo to ci nie powiem bo ja to wogole pierwszy raz bede rodzic. Ogolnie opinie pozytywne slyszalam a i sama mam dobre wrazenia ze spotkan z polozna lub szkoly rodzenia takze nie bedzie tak zle;-) Na kiedy masz termin?

Ja mam termin około 10 stycznia :) Z tego co czytam na różnych stronkach to ogólnie z porodów w Ie babeczki są zadowolone :) A Ty na kiedy masz termin ?? :))
 
reklama
Do góry