reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Madbebe-ja też już się borykam z problemem antykoncepcji:-(Jak to mówi moja mamusia-z Twoją płodnością;-)(ciekawe po kim-w końcu 8-ro rodzeństwa mam:-D)...I nie wiem jak sprawa tu wygląda z plastrami-o ile dobrze pamiętam(moja siostra stosowała)raz w miesiącu się nakleja:tak:-zawsze to lepsze(jak dla mnie)niż codzienne-wez tabletkę:dry:
Jola24-byliście kiedyś wcześniej w szkole rodzenia,czy to Wasza pierwsza wizyta?W każdym bądz razie-miłych wrażeń i powodzenia:-)
Pogoda w całym Irysowie chyba taka sama:eek:Właśnie słonko zaświeciło,a zaraz lunie ulewa:-p.A jak tak patrze teraz za okno to aż chce mi się pranie na dworze rozwiesić:cool2:.Zaraz urządzę polowanie na chomika.Trzymajcie kciuki:tak:a niech mi coś drań przegryzie....

Pierwsza wizyta, nigdy wczesniej nie bylismy a ty chodzilas? Jak wrazenia?
 
reklama
Witam się.
Pogoda nie rozpieszcza.Sama nie wie czego chce :blink:
My już po śniadanku.
Zaraz sprzątanko,kąpanko psa bo dzis idzie na przegląd do weta :tak:

Jolu miłego spotkanka na szkole rodzenia ;-)

MartaF trzymaj się kochana.Jak nie będziesz miała siły to nie zaglądaj do szafy syncia.Ja poczekam ;-)
Lubiczanko udanego polowanka na uciekiniera :-D
Moja mama kiedyś też polowała na mojego chomika.Byłam mała wtedy.Znalazła go bo wgryzł się w jej palca :eek::szok:
Kamcia no ładne Oli miał śniadanie :-D:-D
Dobrze,że zrobił kupala choc dziwne,bo przecież czekolada zatwardza,chyba?

Lecę bo mnie dzieci wołają :tak:
 
Dziewczynki mam pytanko odnosnie kosmetykow dla noworodka. Na liscie rzeczy potrzebnych do szpitala mam plyn do kapieli i wazeline. Co do plynu to jaki jest dobry? A co do wazeliny nie da sie jej czyms zastapic bo jakos nie przemawia do mnie:sorry2: Moze jakis krem czy cos?
Z gory dziekuje za podpowiedz i sorki jesli pytania sie glupie wydaja:zawstydzona/y:

...ciagle pada...
 
Hej dziewczynki
Pisalam do Was poznym wieczorem ale cos wcisnelam i mi posta wcielo. Troche sie wkurzylam, bo to oczywiscie przy koncu bylo i ostatecznie zrezygnowalam...

Co do Tomka vel Thomasa, to tak podejrzewalam, ze to o ten pociag moze chodzic:-) Tyle, ze nie wiedzialam, jak on sie nazywa... My mamy CBeeBies a to chyba na Mini-Mini leci? No i jeszcze jedna kwestia- ja, jesli juz poznam jakas nazew czy imie, to tylko w oryginale, bo u nas bajki tylko po angielsku.

Dziewczynki mam pytanko odnosnie kosmetykow dla noworodka. Na liscie rzeczy potrzebnych do szpitala mam plyn do kapieli i wazeline. Co do plynu to jaki jest dobry? A co do wazeliny nie da sie jej czyms zastapic bo jakos nie przemawia do mnie:sorry2: Moze jakis krem czy cos?
Z gory dziekuje za podpowiedz i sorki jesli pytania sie glupie wydaja:zawstydzona/y:

...ciagle pada...

Jolu, my uzywamy od urodzenia Johnsona Top to Toe do mycia a pozniej zaczelismy jeszcze uzywac Johnsona Bath do kapieli.
Co do wazeliny, to my nie uzywalismy. Od urodzenia byl Sudokrem i sie swietnie sprawdzal. Ale wiem, ze zdania na temat jego uzywania sa podzielone...
 
U nas pogoda piękna(jak na razie) nie wiem co Wy o jakimś deszczu piszecie:shocked2:
Dzień dobry Mamusie!!!
A my od rana z dziećmi szukamy...Chomika-jeden terrorysta w nocy przy pomocy poidełka wylazł i ani widu ani słychu:no::wściekła/y:Niech ja go dorwę,to nic mu te jego ślipia nie pomogą...;-)
Zdaje się,że wczoraj się śmiałaś,że ta mysz co ją widziałam,a która się jeszcze nie złapała,z pręgą pośrodku to może jakiś chomik i pisałaś,że Wam kiedyś zwiał 3 razy i w kotłowni się znalazł:-D:-D:-D.Wykrakałaś
kruk2.gif


Ja polecam Oilatum ;-) Ja wazeliny nigdy nie uzywalam.Uzywalam od poczatku Sudocrem.
No,następna rzecz nas łącząca:-D.Dokładnie tak samo się obchodziłam z moim pierworodnym.Oilatum i Sudocreme,a o wazelinie nawet bym nie pomyślała:no:.
Pytałam Cię wczoraj,ale zdaje się nie doczytałaś,gdzie się podział Twój jeden suwaczek?Czyżbyś inny przygotowywała,taki na 9 miesięcy?:-D
 
dzień dobry laseczki.

I ja nie wiem o jakim deszczu one piszą :-p slonko od rana,az miło:-p

mamo Ady i my jestesmy na etapie Dobranocnego ogrodu- dosłownie nie mam Niki wtedy. W Tesco sa maskotki postaci z tej bajki pluszowe i takie mniejsze cos a'la gumowe tylko sztywniejsze takie- własnie zaczęlysmy zbierac "kolekcje";-) Niedrogie to a radość dziecka niezastąpiona:-D

lubiczanka powodzenia w szukaniu- swoją drogą to prawie jak igła w stogu siana czy nie?:sorry:

MartaF spokojnie niunia...te pare dni w porownaniu do wiecznosci to nic ;-)

spokojnego dnia wszystkim zyczę
 
Hejo mamuśki
Dawno nie pisałam, ale starałam sie przynajmniej was czytać, żeby wiedzieć co się dzieje

U nas po staremu, mieszkamy sobie w nowej chatce, Eryk chodzi 5 dni w tyg do przedszkola, a w soboty do polskiej szkoły
Emcia rośnie i zaczyna coraz wiecej gadac ;-)
 
Miałam coś pisać, ale Ania mi nie pozwala:-D. My używamy Oilatum i Sudocremu, chociaż na początku przesuszył Ani troszkę skórkę i poszedł w ruch Bepanthen:-). Teraz wróciliśmy do Sudocremu i jest ok. Teraz zaczniemy pewnie używać czegoś Johnsona.
 
reklama
u nas leje, zaraz swieci slonce i tak ciagle:eek:w koncu w Irlandii jestesmy,nie ma co:eek:
chyba i u nas chorobska sie zaczna:wściekła/y:mego A, doslownie przez noc gardlo rozbolalo i twierdzi ze rope juz tam ma.Idzie od razu do lekarza coby nas nie pozarazac i chyba go z lozka wygonic trzeba bedzie:confused:
a ja sobie porzygalam w nocy,przepraszam za wyrazenie.Z glupoty wlasnej bo sie najadlam zimnych racuchow drozdzowych,dosc tlustych z reszta.Mialam stracha ze i mnie cos lamie jak mi sie slabo zaczelo robic.Ale ulzylam sobie i przeszlo na szczescie.
Tak sie zastanawiam i mam nadzieje ze mi pomozecie - na jaki rodzaj antykoncepcji sie zdecydowac.Wiem ze karmiac wybor mam niewielki i jak sobie poczytalam to nic mi nie pasuje.Wczesniej myslalam o zastrzyku ale nie wyglada to swietnie w efekcie - zatrzymanie krwawienia i dlugi powrot do pelnej plodnosci po odstawieniu:eek:nie wiem sama :no:
milego dnia zycze!i tradycyjnie 3mam kciuki za Marte i lubiczanke!
andzulina - milego pobytu w kraju!
A co to za zastrzyki, które zatrzymują krwawienie? Słyszałam o zastrzykach w PL ale żeby tamowały krwawienie :szok: o co kaman? Napisz cosik więcej..
Lubiczanko - plastry są fajne ale w czasie karmienia też odpadają :sorry:
I oczywiście trzymam kciuki za Was Cashelanki:happy2::happy2:
 
Do góry