reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

didi to juz raczej w przyszlym tygodniu,u mnie piatki odpadaja,bo zawsze pelno spraw jest w ten dzien do zalatwienia i brakuje paru godzin w tym dniu zawsze.Oczywiscie ja sie pisze na nastepne spotkanko.
 
reklama
Czesc kobitki, ale mialam nadrabiania ho ho.
Wrocilam w poniedzialek wieczorkiem z Kerry.pedzilam mily wekendzik w Kilarney.

Justysia, Sylcia spoznione ale szczere zyczonka z okzji urodzinek i imieninek.Sylicia ty stara??? A co ja mam powiedziec jkzapare dni stuknie mi 32? Ciesz sie kochana mlodoscia !

Po sobotnich rozmowach widze ze nie tylko ja wyglodniala jestem hihi
 
No, uwaga!!!
Z mala telefoniczna pomoca A udalo mi sie zeskanowac zdjecie do kompaa teraz sprobuje je zamiescic w poscie :tak:
Zalaczam 2 zdjecia paszportowe, stare i nowe: jedno zrobione wczoraj a drugie jak Ada miala 4,5 mies:-D Troszke sie zmienila...:-):tak:

Tak sobie pomyslalam, ze cos Wam jeszcze pokaze...
To moj maz, jak mial troszke ponad 12 mies:-D Czyz Ada nie jest jego klonem?:-)
Śliczna ta Twoja Adzia:tak:,wiesz co ja mam bardzo podobne zdjęcie Radka paszportowe(miał rok),spróbuję dołączyć to zobaczysz.Tylko,że to jest zdęjcie zrobione zdjęciu,więc słaba jakość:wściekła/y:
A i mam też zdjątko Radka jak miał 1,5 roku (po prawej) i mojego P (po lewej) jak był w tym samym wieku,ta sama sytuacja jak u Ciebie:-D.Nic to dziecko do mnie nie podobne:no::-D
 

Załączniki

  • Raduś.jpg
    Raduś.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 27
  • Przemek.jpg
    Przemek.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 44
No dziewczynki-dzieciątka super,tylko pogratulować takiego potomstwa.A tatusiowie z pewnością nie mogliby powiedzieć,że to nie ich;-):-D.
Mamo-Ady-na codzień może jest to dla nas niedostrzegalne,ale patrząc na takie właśnie fotosy widzimy jak bardzo i szybko:)szok:)zmieniają się nasze pociechy:happy:
Anineczka-jak tam poszukiwania?Mam nadzieję,że jak najbardziej owocne:tak:.O fachowca nie zapytam-po pierwsze,nie chcę Cię z równowagi wyprowadzać:-p,a po drugie-znowu zaczną do głowy Foremkom przychodzić spaczne myśli(Gastone-mam nadzieję,że apetyt na męża został zaspokojony;-):confused2:):-)
Agusik78-dzięki za namiar:sorry:o ja głuptas jeden nie pomyślałam nawet,ażeby poszperać gdziekolwiek:zawstydzona/y:
MartaF-co z Małą?Mam nadzieję,że to nic specjalnie poważnego:tak:
 
Hejo
To Misia powiadasz, że Al płakał bardzo, bylo mu smutno ze juz goscie poszli :-)

fajnie ze planujecie juz nastepne to odbiore moje rzeczy, tzn Emci rzeczy ;-)
Mnie wczoraj głowa bolała, poszłam spac razem z Erykiem po 20, a póxniej przeniosłam sie do gościennego i wyspałam sie, M wstawał do Emki


oki zmykam na obiadek
 
No Agusik78, Radek to faktycznie caly tatus. Chociaz przewaznie jest na odwrot- coreczka tatusia a synek mamusi:-) Tak chyba jest u Lubiczanki, prawda?:-)
Oj, faktycznie rosna nam te dzieciaki!
Jak Adula byla mala, to czekalam tylko, kiedy zacznie gaworzyc, przekrecac sie na brzuszek, siadac, kiedy zacznie wstawac, chodzic... A teraz? Co ja bym dala, zeby chociaz na jeden dzien cofnac czas i przytulac mojego malego Adulinkowego dzidziusia...;-) Nie, zebym teraz jej nie przytulala... Tyle,ze teraz, to ona juz jest taka, ze czasem sie przytula do mamusi a czasem ma cos ciekawszego do roboty:eek:
 
Czesc mamusie z Irlandii,
Mam na imie Agnieszka i mam synka 13 miesiecznego Axelka, malego rozrabiake. Mieszkamy w Bettystown blisko Droghedy. Mam nadzieje, ze moge sie do was przylaczyc.
Jutro lece do Polski na tydzien na slub brata. :-)
Podobaja mi sie wasze stronki z informacjami o dzieciach itp. Jak sie takie robi?

Moj synek ma Irlandzki paszport, byl podpisany w Garda Station. Dorosli tez musza miec swoje podpisane i tez tak chodza.

Pozdrawiam
 
reklama
Czesc mamusie z Irlandii,
Mam na imie Agnieszka i mam synka 13 miesiecznego Axelka, malego rozrabiake. Mieszkamy w Bettystown blisko Droghedy. Mam nadzieje, ze moge sie do was przylaczyc.
Jutro lece do Polski na tydzien na slub brata. :-)
Podobaja mi sie wasze stronki z informacjami o dzieciach itp. Jak sie takie robi?

Moj synek ma Irlandzki paszport, byl podpisany w Garda Station. Dorosli tez musza miec swoje podpisane i tez tak chodza.

Pozdrawiam
Witam serdecznie nową foremkę:-),rozgość się.U nas jest baaaardzo fajnie:tak::tak::-D:-D
 
Do góry