reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

w koncu mam chwilke
dzieki za mile spotkanko...i za mile spedzony czas..mam nadzieje ze w koncu bedziemy czesciej sie spotykac i bedzie rownie fajnie

moje dzieciaki ledwo co w samochodzie sie znalazly to spaly ..pierwsza odleciala Ewka...a po kilku minitach Al.hehe... teraz duzy odlecial ..maly oglada ledwo ledwo jeszcze bajki a mloda juz spi..ale jakos niebardzo chciala zasnac bo przemeczona i musialam z nia chwilke powalczyc ale w koncu spi..a mamcia ma czas dla siebie :);-):tak:
 
reklama
Hejka:-)
Spotkanko bardzo udane:-)fajne z nas mamuski, a dzieciaki miodziooooooo;-)
Szkoda mi tylko, ze moj synus sapal i nie dal mamusce dojsc do slowa:laugh2:no ale to chyba te ząbki;-) starsze dzieciaczki tez zadowolone dzieki tej przestrzeni u misi w domku 2 pietra + ogrod:-)a mlodsze zadowolone dzieki dobremu zaopatrzeniu w bobasowe sprzety typu bujawka, lezaczek, mata:-D Normalnie misia domowe przedszkole jak nic:tak::-D
Ja jeszcze jak polozylam malego (zasnal bez sapania juz chyba tez sie zmeczyl) polecialam jeszcze na silownie spalic te kalorie, ktorych mi przybylo przez to pyszne ciacho misi;-)nooo i jeszcze wlosy ufarbowalam, bo odrostami swiecilam, a teraz padam:sorry:o nie wlasnie m przypomnial, ze butelki czekaja do umycia:zawstydzona/y::-(ehhhhh
spokojnej nocki ;-)
 
Hejo babeczki wieczorowa pora :)) Dzien mialam ahh ahh ahh pelen roboty ... Mala od kilku dni jest taka marudna i placzliwa ... I to nie raczej na zabki bo dziasel ani czerwonych ani z bialym polotem na dole ani nabrzmialych nie ma Nie slini sie bardziej niz zwykle i dlaej ja erece jak od zawsze ... Wiec niewiem o co chodzi malenkiej ... Czasem mam wrazenie ze ona sie panicznie boii zostac sama ... Ja juz skonczylam fitness mialam na 3 miesiace wykupiony ale powtorze sobie znowu go :) I z mala siedze caly czas pomagam jej jestem przy niej jak mnie potrzebuje ... Ale ona jak spi jest ok ale jak sie obudzii i mnie nie widzii to panicznie placze i sie zali i zali Tak samo jak na chwilke zostawie ja sama to ta sama akcja ...:( Szkoda mi jej naprawde szkoda robie wszystko aby jej pomoc Aby bylo jej dobrze ale bez przesady wykorzystac tej malej malpce sie tez nie dam :))
A tak w ogole to mialam obiadek z wczoraj tzn zupka rosol i zrobilismy z Damianooo papryki nadziewane a jutro Pierogii !!! Ruskie i z kapusta :)) Ahh i dzis w nocy wlasnie za niedlugo Damian jedzie po naszych lokatorow ... Wiec wysprzatalam caly dom wszystko wypucowalam zeby pozniej nie bylo jakiejsc gadki ... Bylo dziennie czysto ale wyszorowalam wszystko i tak ... Wiec jestem padnieta ... Wzielam sobie dlugii prysznic wysmarowalam sie wymasowalam wynacieralam sie :)) Pachne wszystkim :)) Noo a teraz to czytam i czytam forum :)
 
Hej mamuski
Milo, ze spotkanko sie udalo:-)
Licze na jakies nastepne w najblizszym czasie...;-)
My dzisiaj troche pojezdzilismy tu i tam po Tuam:-D Zaliczylismy fotografa, zeby zrobic Adzie zdjecie do nowego paszportu (wyszla smiechowo:-D), odwiedzilismy wszystkie sklepy z dziecieca odzieza w poszukiwaniu kurtki jesiennej czy zimowej i d...!!! Nigdzie nic nie ma a jak juz sa, to zywcem jak z odpustu:szok: Boje sie, ze zima nas zaskoczy (jak co roku polskich drogowcow)... Ale nie poddajemy sie i szukamy dalej. W ostatecznosci poprosze kogos o kupienie w Polsce i przyslanie paczka.
Zaliczylam tez dzisiaj fryzjera, bo odrosty mi sie puscily, ze hej!!! I odrazu samopoczucie lepsze:-) Mialam maly/wielki dylemat czy zmienic kolor i fryzure czy zazyczyc sobie tak jak zawsze.. Balam sie jednak takiej zmiany i pozostalam przy starym kolorze i fryzurze.
Spadam spac, bo wymeczona taka jakas jestem...
Milej nocy
 
Wody mi odeszły, pojechaliśmy do szpitala.
No Trzymamy kciuki-właściwie pewnie już po wszystkim,więc już raczej GRATULUJĘ!!!:-D
A tak w ogóle dzień dobry Mamusie!!!
Pogoda zapłakana:-(-a ja naprawdę w świetnym nastroju:-D.
Wczoraj zaczynała u nas przyuczanie na moje miejsce nowa dziewczyna-mam wrażenie,że to będą fajne dwa tygodnie wspólnej pracy-cieszy mnie,że jest taka...kumata:confused2:;-)
Troszkę trzeba jej tylko napędu,bo co prawda robi wszystko dokładnie,ale za to wooolno:-p
MartaF-a no zapraszam,zapraszam:tak:...Tylko jak przez głowę mi przeleci jakie mamy jeszcze plany,to nie wiem czy mi się chce zaczynać kolejne pomieszczenie...:zawstydzona/y:
Dziewczyny z G-pewnie i Wam się dobrze spało po posiedzeniu?Takim to dobrze-następne spotkanie może w Cashel;-)Zapraszamy:tak:
Lecę,bo Dawid dopiero wstał,a Dadziunia jeszcze w łóżku:szok:
Miłego dnia i do potem
 
reklama
Do góry