reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Anineczka - no i jak tam - można już gratulować córeczki? :-)
Testy wykazały ciążę? Czy dalej nic nie wiadomo?:confused:
Pozdrawiam!
 
hmmm to mnie zmartwilyscie - bo nas poinformowali ze to jest jednoczesnie w jednej aplikacji zalatwiane i jak ja sobie wyrabialam pps to joli nie chcieli tylko kazali przygotowac aplikacje i wyslac :-( no nic w takim razie czekam co z tego wyniknie i chyba starego do urzedu musze wyslac.

tia - jasne - jak bedziesz sie wybierala to daj znac na priwa troche wczesniej - chetnie sie z toba spotkam :-)

mam pytanko - kiedy przewidujecie nadejcie wiosny i drugie - czy wiecie gdzie mozna kupic pasowane jeansy rozmiar 34/36 w cenie do 50jurkow?? dzis zlatalam wszystkie sklepy w sligo i nic nie moge dostac. moze jakas firme mi polecicie??
pozdrowionka :0
 
Basia80
meteorologiem nie jestem :laugh2: ale juz pod koniec lutego zaczynaja kwitnac zonkile a w marcu drzewka puszczaja paki na galazkach.
Wiesz tutaj sie w tym roku wszystko opoznilo przez wiatry,zreszta tak samo w Polsce niewiadomo co to za pora roku.
No i tutejsza wiosna znacznie moze sie roznic od Polskiej.
Ale chyba jest piekniejsza:tak:

Czy chodzi ci o spodnie meskie? Bo taki rozmiar mi sie kojarzy z moim mezem,choc on zazwyczaj sam sobie kupuje ciuchy:dry:
W kazdym badz razie ostatnio kupil sobie swietne dzinsy w Pennys za bagatela 11 euro.
A tak to kupuje w Burton , Disel. Czasami jak jest cos ciekawego to Dunnes Store (ale kiepskiej jakosci tam maja).

Teraz chyba jestem pewna na 99% ze trzeba samemu wyrobic dziecku PPs-a.
Bo przeciez na Child Benefit czas oczekiwania to ponad 8 miesiecy,a PPS przychodzi po 10-14 dniach.
Gon meza do Social Welfare:tak:
 
No aja wlasnie wczoraj odeslalam papiery na CB, miejmy nadzieje ze nie bede czekac zbyt dlugo...
U mnie spokoj i sielanka chociaz szkrab sie w dzien rozespal i w nocy niebardzoc chcialo sie spac no i niestety zaczelam dokarmiac butla bo jak bla wczoraj wazona to okazalosie ze caly czas ponizej wagi urodzeniowej ale wierze ze bedzie dobrze, teraz tylko musze jeszcze w laktator zainwestowac co by pokarmu dodatkowo odciagac i tez wlasnym dokarmiac
 
b_walentynki_7.jpg
 
Aniay ty dostaniesz o wiele szybciej CB.
Z tego wzgledu,ze dzieci urodzone tutaj maja pierwszenstwo.
Ja moj CB dostalam juz po 3 tygodniach:tak:

Polecam laktatory Aventa lub Medela.
A ten elektryczny jest bomba.
Uzywalam go w szpitalu.
http://www.totamto.com.pl/index.php?d=produkt&id=2312

A wogole ponoc wypozyczaja takowy w aptece uniwersyteckiej na przeciwko szpitala.:tak:
 
Dziewczyny!
Orientujecie się może jak wygląda tutaj ślub cywilny? Jakie dokumenty są potrzebne i jak się to wszystko odbywa (tak samo jak w Polsce czy może inaczej?)?
Będę wdzięczna za każde info!
Pozdrawiam!
 
reklama
kemaya
znajomi znajomej biora tu slub, jak cos to sie wypytam o szczegoly biurokratyczne i takie tam:))
 
Do góry