reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

no wlasnie tez mi sie tak wydaje na kogo sie trafi:-)ja chcialam zamowic dodatkowy bagaz ale nie wiedzialam jak na tej stronie to zrobic bo mam 1 glowny i 2 podreczne wiec pprzydalby sie jeszcze jeden ale coz juz za pozno:wściekła/y:

Zawsze będziesz mogła zrobić to na lotnisku...Nie wiem jak to wygląda cenowo w PL.ale jak nam kazali płacić i nadać jeden jako gł.to zapłaciliśmy20e...W sumie bez tragedii.
Nie wiem jak się cytuje,dlatego tak dziwnie wyszło...:-p
a jednak wyszło!
Julia-tak czy owak najpierw sprawdz czy się czepią...A nuż uda się wkręcić jakoś ...I może w Katowicach nie ważą podręcznego...Powodzenia tak czy siak-uda się
 
reklama
witam
ja tez znowu nie spałam w nocy ale nie przez dzieci bo te to az chrapią w nocy:-)tylko przez ból głowy i brzucha:baffled::-(chyba mnie chorubsko dopada przez ten mój wczorajszy spacerek, przewiało mnie konkretnie:baffled:

julia mi właśnie z Warszawy zawsze kazali przepakowywać,nigdy mi sie nie udało wziąść więcej nawet o kg:baffled: a w Cork też nie miałam problemu, z podręcznym tez w Cork sie nie czepiali a w Warszawie to nawet faceta na pokład nie chcieli wpóścic:baffled:życze ci żebyś nie miała problemów w Katowicach:tak:(mój ukochany wujcio tam mieszka:-))
 
Witam i ja:-)
Julia szczęśliwego i mało kłopotliwego lotu:-D:-D:-D
Ryanair zlikwidował zimowe odloty w piątki, dosłownie z dnia na dzień. Ciekawe, co teraz, bo jak ludzie zamawiali na piątek?? My sami mieliśmy tak bilety kupować na grudzień, ale na razie się wstrzymujemy, żeby kupić od razu, jak się dzidziuś urodzi:-).

Pogoda zapowiada się ładna:-). Gardło mnie boli od kilku dni:-:)no:
 
witam
ja tez znowu nie spałam w nocy ale nie przez dzieci bo te to az chrapią w nocy:-)tylko przez ból głowy i brzucha:baffled::-(chyba mnie chorubsko dopada przez ten mój wczorajszy spacerek, przewiało mnie konkretnie:baffled:

julia mi właśnie z Warszawy zawsze kazali przepakowywać,nigdy mi sie nie udało wziąść więcej nawet o kg:baffled: a w Cork też nie miałam problemu, z podręcznym tez w Cork sie nie czepiali a w Warszawie to nawet faceta na pokład nie chcieli wpóścic:baffled:życze ci żebyś nie miała problemów w Katowicach:tak:(mój ukochany wujcio tam mieszka:-))
czy to oznacza ze na tym lotnisku jest najgorzej?????
 
MartaF-jak samopoczucie dzisiaj?Mam nadzieję,że lepiej.Ja wczoraj po powrocie z pracy też zasiałam panikę,bo wszystko cacy-w autku jadąc gadam ze swoim J.dojeżdżam do domku,idę do wc i nagle taki mnie ból brzucha złapał-nie jakiś skurcz,normalnie nie mogłam się wyprostować,i brzuch mi stwardniał...Ale fiknęłam jakoś na łóżko i zaraz przeszło-dziś już ok.Mojemu J aż oczy z orbit zaczęły wychodzić:szok: i zaczął szukać kluczyków do auta,ale obyło się bez jazdy do szpitala...:tak:.Dzięki Bogu...
A tak znowu z innej beczki-tak przy okazji zakupów na poczet pobytu w szpitalu i potem,czy w Irysowie dostanę jakiś specjalny środek do higieny intymnej-taki jak w pl.np tantum rose.Taki dla kobiet w połogu...I czy w aptece dostanę jakiś spirytus,czy gancjanę chociażby do przemywania pępuszka maluchowi:confused:
 
lubiczanka dzisiaj to chyba jeszcze gorzej,:baffled: normalnie złapał mnie skurcz porodowy:szok: ale to chyba normalne na tym etapie,naszczęście tylko jednorazowo i minął, ja dla małego kupiłam cały zestaw w tesco, gruszka, obcinacz, nożyczki itp i tam były waciki nasączone spirytusem właśnie do pępka:-)
a tak poza tym to strasznie mi głowa pęka:-:)baffled:
 
reklama
Do góry