reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

U nas na razie pogoda się trzyma:-), oby jeszcze trochę zanim ubrania zbiorę. Zaczynam się bać coraz bardziej porodu, bo pierwsze październikówki trafiają do szpitala:szok::szok::szok::baffled: z rozpoczynającą się akcją porodową:confused::shocked2:, ciąże zagrożone, ale to zawsze i tak szok.

Zrobiłam obiadek, M wrócił do pracy.

asienka nie strasz bo ja sie ponastrajałam pozytywnie po tej szkole rodzenia i zaraz znów zacznę sie bać!:-:)szok: ja właśnie tez mam zamiar brać epidural tylko w ostateczności, chociaż nawet nie wiem co to w tym przypadku znaczy ta ostateczność:blink: wole chyba zachować czucie do końca, chociaż łatwo mi się mądrzyć jak jestem przed.Oby poszlo bez wiekszych problemow. Ja tez sie boje wiec nie jestes sama:tak:
dziewczyny a jak to jest z chrzcinami tutaj, tzn. jest jakiś czas oczekiwania na wolny termin gdybym chciała chrzcić u polskiego księdza w galway, czy idę i po prostu mowie kiedy chce i tyle? (wcześniej dziewczyna mi mówiła ze trzeba długo czekać wiec nie wiem)i czy chrzczą tylko w niedziele czy w inne dni tez? czytałam wlasnie ze jest tylko sam obrzęd chrztu, bez mszy, ale nic poza tym nie wiem. Poszłabym zapytać ale łyso tak pytać o chrzest jak jeszcze miesiąc do narodzin...:baffled: Z góry dziękuje za jakieś informacje!
życzę pogody ducha w te zimne jesienne dni; dobrze ze ja już się uporałam z praniem dziecinnych rzeczy..
pozdrowionka wszystkim
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam !!!
Nie bylo mnie troszke bo znow problem z netem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry:
teraz chodzi ale jak dlugo nie mam pojecia!!!

Zaczelam was nadrabiac ale nie mam czasu,dokoncze pozniej albo jutro-jak net bedzie:nerd::nerd:
Wyczytalam ze Didi miala urodzinki-WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!
MartaF to i u Ciebie bedzie Szymon?
Chyba ze cos zle przeczytalam?czy Ty juz moze masz syna o tym imieniu?

Witam nowe foremki!!

Uuuu musze leciec maly wola,znow mu sie maruda wlaczyla
 
witajcie dziewczynki :-)dziś ostatni dzien w pl jutro wylot do irlandiiiiiii:tak:;-)powiedzcie mi czy w polsce ja lece z katowic czepiaja sie kazdego kilograma bo ja mam w wizzar 15kg dozwolone a mam 16kg :szok: i jeszcze jedno czy trzepia strasznie w pl?????????????????
 
ewelcia to ja moze sie zastanowie jeszcze nad tym Szymonkiem:-Dżartuje, no jak pójdzie w tatusia to ja ide spac do drugiego pokoju a tatuś niech sie męczy:tak::-D

julia ja leciałam z Warszawy to wogóle sie nie czepiali:-)no i w tym wizzair mozesz miec tylko 15kg bo każą ci przepakować:sorry2:
 
Hello.
Neta nie miałam to tak na sekundkę wpadłam.

Lubiczanko nie wiem niestety jak to się ma do kobiet.Zapytaj w klinice planowania rodziny lub u GP.
Co do Implanonu jest on na 3 lata i wszczepia się go w przedramie. :tak:

madbebe
a dlaczego nie u Irlandzkiego księdza? Wszystko wygląda identycznie i jest bardzo miło.Nie potrzeba żadnych zaświadczeń z parafii chrzestnych.
Nie twierdzę,że u Polskiego te dokumenty są potrzebne bo nie wiem.
Poczytaj tutaj:
https://www.babyboom.pl/forum/mamy-z-irlandii-f142/chrzciny-w-irlandii-16406/

Lecę na zakupy :tak:
 
reklama
Hello.

madbebe
a dlaczego nie u Irlandzkiego księdza? Wszystko wygląda identycznie i jest bardzo miło.Nie potrzeba żadnych zaświadczeń z parafii chrzestnych.
Nie twierdzę,że u Polskiego te dokumenty są potrzebne bo nie wiem.
Poczytaj tutaj:
https://www.babyboom.pl/forum/mamy-z-irlandii-f142/chrzciny-w-irlandii-16406/

wlasciwie az tak specjalnie nie zalezy mi na tym polskim ksiedzu, wlasciwie im mniej formalnosci, tym lepiej.Skoro tak, to nie bede sie fatygowac do Galway, tylko ochrzcze w wioseczce niedaleko domu..
dzieki za info ;-)
 
Do góry