reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

joannn juz pisałam wcześniej ze będzie Szymonek bo mój myślał że jego brat tak dał swojemu synkowi ale sie okazało że na drugie i my możemy dać naszemu synkowi na pierwsze po jego ukochanym wujku:-)
a ksiązki nie mogą być te same bo pytałam i sie wściekłam:wściekła/y:

mój schował mi moje ptasie mleczko i zwiał ale ja po węchu znalazłam:-D
 
reklama
kurcze misia ja dopiero teraz zajarzylam, ze Alex wazy tyle co moj nikos:szok::-Dniezla kluska:-D
anineczka ja tez wczesniej mieszkalam na Rahoon:-) a ja zawsze sie melduje w kuchni jak m wraca np z meczu i jeszcze go opiepsze ze go tak dlugo nie bylo a ja sama z dzieckiem i w garach;-):-D
joann a teraz chodzisz z malym na basen? bo ja sie przymierzam, ale nie wiem jak zaczac ta przygode:crazy::rofl2:
Frog hop hop!!! gdzie jestes? obiecalas sie odzywac! jak tam wakacje w pl???
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczynki :)
Ja z innej beczki. Bylam wczoraj u tej nowej babeczki ginekolog na Terrylandzie. I jestem zadowolona :) Wypytala mnie o wiele rzeczy, a ja ja. Zupelnie inne podejscie niz tamten "doktorek". Po badaniu powiedziala, ze nie mam zadnej infekcji. Tamten z Polmedu przepisal mi jakas masc, ktorej na szczescie nie wykupilam. Zreszta powiedziala, ze jakbym cos miala, to w tak wczesnej ciazy nie powinno sie leczyc, bo mozna zaszkodzic maluszkowi... Za dwa tyg. ide robic USG. Jak na razie jest dobrze :-) Tylko mdlic znowu zaczelo :baffled:
Andziulina - GRATULACJE ;-) Opisz jak bylo i wracaj szybko do domku :)
Pozdrawiam cieplutko.
 
Witam
Czytałam forum ale nie miałam siły i czasu pisac, bylam na mega zakupach żeby wszystko miec gotowe na weekend:)
Tu kilka zdjęc jak Oli i Łukasz sie kąpali hihi
 

Załączniki

  • aaaIMG_3489 oli kąpiel NK 2.jpg
    aaaIMG_3489 oli kąpiel NK 2.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 22
  • aaaIMG_3494 oli irokez NK.jpg
    aaaIMG_3494 oli irokez NK.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 21
joannn juz pisałam wcześniej ze będzie Szymonek bo mój myślał że jego brat tak dał swojemu synkowi ale sie okazało że na drugie i my możemy dać naszemu synkowi na pierwsze po jego ukochanym wujku:-)
a ksiązki nie mogą być te same bo pytałam i sie wściekłam:wściekła/y:

mój schował mi moje ptasie mleczko i zwiał ale ja po węchu znalazłam:-D
To musiałam przegapić ten post..:sorry2:

(...)
joann a teraz chodzisz z malym na basen? bo ja sie przymierzam, ale nie wiem jak zaczac ta przygode:crazy::rofl2:
(...)
Agusiek - niestety nie mam teraz możliwości chodzenia na basen..:-(może w listopadzie się uda... Już się nie mogę doczekać :rofl2:
Ja się tylko boję, że go przewieje - bo takiemu maluchowi suszarką nie wysuszę włosów..a ręcznikiem tylko prawie do sucha się wytrze włoski..hmm.. no i kiepsko, że nie mam samochodu - to już w ogóle kiepsko.. :baffled:
A jak masz samochód i możliwości to śmigaj z maleństwem :-):-)

Kamcia - ale fajne chłopaki :happy::happy:
 
Ostatnia edycja:
kamcia a gdzie Łukasz ???:-D:-D:-D dawaj fotke;-) a Ty chodzisz jeszcze na ta silownie?:-) widze ze sie duza impra na weekend szykuje :-) pozdr

martaF dobra jestes:-Dtez bym zjadla, a mam tylko ciacha:-)moj tez przede mna chowa:-D
 
hey laseczki

ucichlam na pare dni,ale mam powod-moj szwagier do nas przyjechal, niestety juz w czwartek leci spowrotem do us.Amanda szaleje na jego punkcie i wogole fajnie fajnie :-) Moja corcia juz w przyszlym tygodniu konczy 2 latka, wiec kamcia rozumiem szal twoich zakupow,bo ja tez powoli zaczynam juz obmyslac Amandy imprezke :-)
 
Hej kobitki:-)
Agusiek masz racje obiecalam sie czesciej udzielac ale jakos nie ma czasu.Jestem juz prawie tydz. w PL i wszystkich trzeba odwiedzic lub zaprosic, posiedziec, pogadac....itp. Ale wieczorkami podczytuje Was tyle ze juz mi sil brakuje na wlaczenie sie w dyskusje.
A co z NRG zapisalas sie czy czekasz na mnie;-):tak:, chyba ze wolisz sam basenik ale u mnie z plywaniem to tyle by sie nie utopic:zawstydzona/y:
Didi skladam Ci moc serdecznych zyczen. A ty kiedy kochana wracasz z Pl,
Misia rzeczywiscie maly pulpecik z tego Alexa, majwazniejsze ze zdrowy:-);-)
Oki juz pozno uciekam bo oczka sie kleja. Moj synek jak na zlosc jak jestem na wakacjach pobudke robi o 6.00 rano gdzie normalnie spi do 8.30-9.00. Nie moge sie doczekac juz powrotu do IRL w koncu sie wyspie;-):tak::-D
 
reklama
Dzien doberek za oknem slonko :-) mila odmiana od IRL choc mi sie teskni :tak:Mlody od godzinki drazni psa a ja popijam zielona herbatke ale chyba skusze sie na kawke:happy2:
Agusiek ja wracam 24 wrzesnia wiec jesli na mnie poczekasz super a jesli masz potrzebe isc wczesniej zrozumiem:-(;-)
A ze ze mnie gapa wiec chcialam powitac wszystkie nowe forumki:-)Witajcie dziewczyny.
Misia napisz jak tam przeprowadzilas sie juz, jak ci sie mieszka?
Jak wroce koniecznie musimy zrobic jakiegos grilla, co wy na to, ewentualnie pozostaniemy przy kawce:tak::happy:,jesli pogoda nam nie dopisze. W koncu dawno sie nie widzialysmy a tyle sie pozmienialo od naszego ostatniego spotkania.
Andzulina jak tam u ciebie? Czy juz wrocilas do domciu z Igorkiem? Jak idzie ci karmienie piersia, juz wszystko sie unormowalo? No i jakie wrazenia po porodzie bo z przed to chyba niezbyt jestes zadowolona. Napisz nam co i jak? A ze ja niecierpliwa wiec pewnie do ciebie za jakos godz wystukam sms-ka:zawstydzona/y:
Wilwia a jak Tobiasz? Widzialam zdjecia caly K. :-) nawet moj R sie ze mna zgodzil szczegolnie ten grymasik usmiechu. Sliczny chlopak. Jak wroce mam nadzieje ze bede mogla wpasc na szybciutka kawke:-)-to sie tez tyczy Andzuliny. Musze poznac malych czlonkow waszych rodzin.Jestem tylko ciekawa reakcji mojego szkraba na takie malenstwo:-p
Musze konczyc bo mlody probuje mi skasowac posta
Zycze wszystkim milego dnia
 
Do góry