reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

coz za zmiana w orientacji zawodowej, Kathinka! :-) Miala byc cukierniczka a wyjdzie przedszkolanka!?:-D
Tez dobrze, tez ci pasuje! :tak:
Bardzo chetnie i bez wachania zostawilabym u ciebie Maje, lecz to dla mnie za daleko jednak...

dzis bylam zaniesc Tagesmutter jeszcze podpisana umowe i poznalam jej dzieci. Slodziaki, jedno murzyniatko, strasznie slodkie. :-) Ona jest bardzo lieb, tylko jak na moj gust, za spokojna. No ale dla dzieci to moze dobrze. Ja to jestem zbyt energiczna do niej, hihihi
A moja Maja, szogun, wpadla do Tagesmutter, zabrala starszej dziewczynce wozek dla lalek i zaczela sie nim bawic krzyczac na cale mieszkanie JAJA JAJA (czyli lala lala). Tamta mala zamarla bez ruchu i wolala Tagesmutter, zeby ja uwolnila, bo Maja tym wozkiem zamknela jej droge przejscia.... :-D No normalne jaja z tym moim dzieckiem. W kazdym razie widac, ze czuje sie tam swietnie. :cool2:

Nogi mi w d... wlaza, dzisiaj tyle zalatwiania i pakowania, ze postanowilam otworzyc sobie Radlerka i pisze do was. Maz na dole bagaznik na dach samochodu zaklada.
Obiadek sie gotuje, Maja z dziadkami na spacerze.

Moj piatek 13go tez jest fajny!:tak:

Asiunia, mb_1, dzieki za slowa otuchy. Napewno bedzie dobrze, przyzwyczaimy sie wszyscy do zmiany i Maja bedzie miala kontakt z dziecmi, to wazne.

mb_1, a tym facetom to tez sie w glowach przewraca. Ja mowie, ze dobrze, ze Tagesmutter tak blisko, bo jak bedziemy miec drugiego dzidziusia to Maje na piechote zaprowadze i bede miala czas dla dzidziusia. A on na to, ze on myslal, ze wtedy Maje wypisze od Tagesmutter i bedzie siedziala w domku ze mna.....
:baffled:
kotlety mi sie pala... spadam
 
reklama
Wicie co ja to jednak walnieta jestem:-p Caly tydzien mezowi glowe suszylam, ze chce wyjsc SAMA na zakupy, polazic po sklepach, pobyc chwile sama. Dzis wrocil z pracy, a ja pytam czy nie pojda z Laura ze mna:tak:Kupilam sobie wreszcie kostium kapielowy. Chcialam jeszcze jakies sandalki zobaczyc, ale niunka juz protestowala, wiec wrocilismy do domu.
Poziomeczka alez ja Wam zazdroszcze tego wyjazdu. My w tym roku przez przeprowadzke raczej bedziemy siedziec i piec tylki na basenie. A wszystko przez to, ze oddaja mieszkanie z opoznieniem, a maz nie moze inaczej wziac urlopu niz planowal.
Kathinka super, Twoi podopieczni pewnie szybko zaczna piec:-D:-D:-D
No to sie napisalam.... Laura wola MAMAMAMAMAMA co oznacza jesc
 
mb_1, potwierdzam, jestes walnieta!:-D:-p;-)

poczekaj, jeszcze kilka miesiecy i nie bedziesz miala wyrzutow sumienia zostawiajac Laure z mezem pragnac zazyc chwili spokoju....:-D
 
hi Kobitki
Witam w piątek 13. Dla nas byl super, cały dzień w parku dobry obiadek ze znajoma w restauracji.
Dziękuje za gratulacje, powoli wraca mi apatyt i mija zmęczenie. Porównując z 1 ciąża to teraz jest super. Młody nie da mi sie rozczulać nad sobą.

Co do przyjaciół tu w Wien to tez mamy mało. Tez dlatego jestem bardzo szczęśliwa ze znalazłam to forum.:-):-)
A może tak byśmy sobie zorganizowały "lejdis"night???? Tak na przyklad 28 Maja w sobotę??? tatusiowie siedzą z dziećmi w domu:-D a my do kina na jakiś babski film, potem może jakiś cocktail i ploty???? Kto ma ochotę????;-);-):tak:
Co do pampersów to ja na początku używałam najtańszych z rosmana z Pl, dostałam jakies 12 paczek, sprawdziły sie super . Potem kupowałam różne co byly z promocji i rabatami DM.
Proszek na początku Persil sensitiw, ale moj pediatra mi powiedział ze od 4 miesiąca mogę juz prac w zwykłym ale nie dodawać płynu zmiękczającego bo to najbardziej uczula. Znajomy pracował w laboratoriom i testowali proszki i powiedział mi ze ten z Hofera jest najlepszy, a ja cipka nie zapytałam w jakich kryteriach jest naj...

Pozdrowionka i miłego wieczorku
 
Hej! Mi tez piatek 13-tego szczescie przyniosl :tak: Wszystko zalezy od nastawienia i tak powinno byc kazdego dnia :tak:!
Mielismy bardzo udany termin zawodowy, a potem zostalismy jeszcze dwie godzinki w 1 dzielnicy na lodach (polecam Greissler na Rotenturmstraße- pychotka, ustawiaja sie tam dlugie kolejki).

mb_1: ja tez dzis stroj kapielowy kupilam :-) Musze naprawde wpasc do St.Pölten to sie wybierzemy na zakupy we dwojke :-)... moze w koncu w czerwcu... :tak:

Lece, bo padam z nog... dobrej nocki!
 
sylvia to ja jestem pierwsza chetna Zawsze chetnie dzieci zostawiam i na babskie wieczorki uciekam :) Ja do plukania dodawalam z dm taki plyn tylko hmmm jak on sie nazywal jak znajde to napisze , polecany przuez lekarzy . Potem i az do dzic ocet do plukania bo plynow do plukania nie uzywam wcale ;)

Kto jeszcze chetny ???? Klaudie to ja juz zwerbuje hihi na razie jest w POlsce ale wroci ;)

poziomeczko super ze znalazlas fajna Tagesmutter to najwazniejsze ze ma dzieciaki swoje to wie jak to jest ;) a ze spokojna to baaaaardzo dobrze Zazdraszczam ci wyjazdu ale tak pozytywnie :) opal sie wypocznij i wracaj szczesliwie

mb_1
jestes szalona hihi ale wyrosniesz ;) a jak nie to kiedys bedziesz jak ja na starosc ;) STARA WARIATKA .mam nadzieje ze sie usmiejesz bo mi tak mowily kolezanki szalona nastolatka,szalona matka i na koniec stara wariatka ;)

Do mnie wpada dzis mama wiec na jakies zakupy udeze . Upatrzylam sobie w Takko tuniczke sliczna a i stanikow mi brak bo sie chudnie i sie robia za duze
No tak chwale sie schudlam 3 kilo
 
Dzieki za poparcie. Mialam racje walnieta jestem:-D Ojjj teraz chetnie bym wyszla sama, bo mysza znow rozrabia jak dziki zajac. Tez bym poszla na takie babskie spotkanie, ale za daleko mi do Was:-(
Kathinka GRATULACJE. 3 kg wow
Happy czekam:tak::-D
 
Kathinka, super, gratuluje 3 kilo! Ja niestety nie moge sie pochwalic...:eek:

Sylvia, ja bym napewno tez dolaczyla ale niestety bede sie zmazyc na Sardynii w tym czasie. Po powrocie bardzo chetnie!

mb_1, widzisz? jak mialas okazje to nie wykozystalas, hehehehe :-D
 
no dziewczynki, to ja sie zegnam, jutro raniutko wyruszamy!:cool2:

Jak znajde jakas kafejke internetowa to napisze do was, ale nie mam pojecia czy cos tam jest
Trzymajcie sie i napisania!
papa
 
reklama
Sylvia ja chetnie na spotkanie :)
Kathinka to ja u Ciebie Nikosia zostawiac bede :D:D:D hehe ale na spotkanie to mnie bedziesz musiala doprowdzic wiesz ze ja wiem jak do Ciebie dojsc i do taty dojechac:D a ja milam sie z Toba odchudzac no i idzisz....nic tylko jem:D musisz mi w łeb przyalic jak przyjade:D
kolezance kase dalam bo nie bylo kiedy za tymi bonami lazic;) jutro komunie siostry a w pon lub wt wracamy, ale fajnie tak przyjechac do PL:)
Poziomeczko milego wyjazdu:*
 
Do góry