reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Poziomeczka-"niestety smażyć na sardyni" tylko nie wysmaż sie za bardzo. Bawcie sie dobrze i odpoczywajcie szybko. Udanego urlopu. Ja tez sie dziwnie czułam i strasznie niepewnie jak młody szedł do Tagesmutti, ale ciesze sie ze znalazłaś i mam nadzieje ze będziesz zadowolona a Maja nie będzie chciała wracać do domu.
Kathinka- jak ty sie pozbyłaś 3 kilo przy tych swoich torcikach?Gratuluje! Masz kogoś innego do wylizywania misek? Ty to masz naprawdę zbyt wiele czasu, znowu jakiś kurs. Fajnie będą miały dzieciaki z tobą.
mb_1- ja wolałam młodego w domu zostawić z tatusiem i wolna wyskoczyć na zakupy. Nie lubiłam z nim chodzić tam gdzie pełno ludzi. Lepiej w domku albo w parku niech bryka. Jak juz Kathinka pisała, zmieni sie i będziesz wykorzystywać każda chwile wolności
Pozdrowionka
Milej Niedzieli
 
reklama
Czesc dziewczyny znów się tyle nie odzywałam ale teraz pewnie będe częściej zaglądac.
U mnie piątek 13 też był świetny;-).
Sobota nie najlepsza.....brzuch mi coś twardł wieczorem zaczął kłuc, pojechałam z
mężem do szpitala(byłam w środe u lekarza i stwierdził skróconą szyjke macicy),
a w szpitalu stwierdzili że szyjka oki tylko jakieś zmiany w konsystencji:szok:
no i powiedziała mi że to może byc z powodu infekcji(a w środe lekarz infekcji nie zauważył??) antybiotyk na 6 dni i się oszczędzac ile się da a więc teraz będe miała mnóstwo czasu żeby z wami pisac !!!
Chciała mnie zostawic na obserwacjea ale powiedziała że jak obiecuje uważac na siebie to mnie puści do domu i tak całą niedziele spędziłam w łóżku. No a to 30 tydzien dopiero.
sylwia Co do spotkania ja chętnie ale nie wiem czy mi brzusio pozwoli!!:rofl2:
Kathinka No moje gratulacje 3 kilo ja podążam w drugą strone :-p.....
Poziomeczko Udanego urlopu:-):-):-).
Mb1 Szalona jesteś ja też podobnie miałam ale po pierwszych 'samotnych' zakupach mi przeszło;-) nie ma to jak totalny luz bez marudzącego męża :-).....
klaudusia Jak tam po komuni:-)???
 
Troszke was poczytałam jak tak leże w łóżu!!!
No i serdeczne gratulacje dla sylwi!!!!!!!!!!!!!!!
Dziekuje też bardzo wszystkim za życzenia :-).
Naila No świetnie obydwie chłopczyków będziemy miec i oby z lipca bo ja się strasznie moim brzusiem martwie po tych skurczach!!!
Musimy się poznac, koniecznie :-)....ja zapraszam oczywiscie do mnie(mieszkam w2) lub jak lepsza pogoda będzie to może na jakiś krótki spacerek bo ja niestety na długie nie mogę sobie pozwolic.
Dziś idę do znajomej na 13 a tak to cały czas leże w łóżku.
 
Witam po deszczowym weekendzie!
Frania, witaj! Sluchaj sie lekarzy i oszczedzaj sie! Ja, jak sie przeciazylam na poczatku ciazy to potem do konca juz zagrozona mialam. Musialam duzo lezec, odpoczywac itd. A kilogramy dobily mi do 35! Tyle przytylam!!! Ale za to porod mialam krotki (4godziny) i niezbyt ciezki.

Ja na spotkanie chetnie, ale niestety, 28 akurat robimy imprezke urodzinowa meza i moja imieninki. Takze tym razem odpadam.
Kathinka, musze do Ciebie na priv napisac odnosnie tortu, co, i jak i za ile. Ale to wieczorkiem. Gratuluje 3kg! Ja od dzis sie za siebie biore bo ostatnio jakos sobie pofolgowalam:-)

My wczoraj na spacerku bylismy, za Klosterneuburgiem, szukalismy konwalii, az dwie znalazlam:-) Ale fajnie bylo, taki fitness. A potem na lody w pucharkach:tak:

OK, spadam bo robota czeka
 
ojjj Franiu oszczedzaj sie. Jak sobie radzisz z corcia?
Kurcze czy zawsze musi byc tak, ze w weekend pada?
My w sobote jak zwykle na basenie bylismy. Laura juz nurkuje sama. A jak prycha po takim zanurzeniu:-D
Dzis bylysmy u Tagesmutter. Pierwszy raz mysza zostala tam beze mnie. Jak wychodzilam, to bylo ok.A jak wrocilam, to sie zanosila, ale bez placzu:-( Ta opiekunka powiedziala, ze nie plakala dopoki jej nie polozyla na podlodze, bo chciala jej pokazac jakas zabawke. Dala jej sie uspokoic. Teraz spi i co jakis czas slysze jak wzdycha:-(
 
hej Dziewczynki!! Troche mnie tu nie bylo - no tak, mama do mnie przyjechala i nie ma jak na komputrze posiedziec:-p Widze, ze dni mijaja spokojnie i w miare milo - cieszy mnie to bardzo :)

Frania to trzymam za Ciebie kciuki, zeby wszystko bylo w jak najlepszym porzadku i oby dzidzia do lipca w brzuszku wytrzymala :) Ja biore tylko witaminy bo mnie lekka anemia dolapala. No ale coz zrobic, malenstwo witaminek potrzebuje to "ciagnie" od mamusi ;-) Tak poza tym to wszystko w porzadku. Frania a w ktorym szpitalu bedziesz rodzic??
 
Asiunia ja juz sie melduje:tak:
Juz po mojej godzinie pracy. Laura wlasnie spi, ja pije szybciutko kawke. Powinnam sie wziac za sprzatanie, ale cos mi dzisiaj nie idzie. Chodze jakas snieta. W nocy to juz nawet nie pamietam, kiedy karmie Laure. A rano sie zastanawiam, czy nie chce jesc bo jest najedzona, czy znow ma jakies "widzimisie":rofl2:
Naila ty tez dbaj o siebie i o swoja diete. Podobno jak mama dobrze i roznorodnie sie odzywia w ciazy i podczas karmienia piersia, to dziecko chetnie zjada wprowadzane pokarmy. Ja mam chyba w domu wyjatek;-)
 
reklama
Witam:) wczoraj wrocilam z PL szkoda ze nie moglam dluzej zostac;)przejadlam sie na komuni;) fajnie bylo tylko pogoda nie dopisala,Nikos zostal w PL u mojej mamy zadowolony bo ma sie z kim bawic
 
Do góry