reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Czesc !!!
Byłam dziś z Inga na szczepieniu(MMR).
Marzy mi się ciepła kąpiel mąż do 18 w pracy i tak czekam na niego żeby wskoczyc do wanny!!!
Staram się oszczędzac na ile mogę zrobiłam dziś na obiad sałatke z kurczakiem.
W poniedziałek pójdę do kontroli a jutro mam termin z położną mam nadzieje, że będzie wszystko ok.
Asiuniu W którym tygodniu urodziłaś???
Też tak sobie zawsze tłumacze że po wędrówkach to słodkości się należą;-).
Mb1 Laura nadal na cycusiu???
Naila W Gottliche Heiland nie daleko Hernals ... a ty???
Klaudusia To sobie troszeczke odetchniesz i potęsknisz;-).

Inga właśnie mi się wspina po meblach małpka mała.
Wiecie co znajoma jest 2 miesiące niżej niż ja i będzie miała córeczke oczywiście najważniejsze że zdrowy dzidziuś ale ona ta bardzo chciała chlopczyka i tak jak dziś zadzwoniła żeby mi powiedziec że jednak córeczka to nie wiedziałam co powiedziec oczywiscie zapytałam o zdrówko małej no i jutro jade do niej na kawke tak bardzo ją lubie i tak bardzo chciałam żeby miała chłopaka bo mamy córeczki w podobnym wieku.
Nie chce jutro szczelic jakiejś gafy i chciałabym żeby się tak jakoś miło poczuła, poradzcie coś.
 
reklama
mb1 No z Ingą ciut ciężo mi ale co zrobic staram się jej prawie wogóle nie nosic ale mieszkając na 4 piętrze bez windy jest to wręcz nierealne.
 
mb teraz diete mam wspaniala, mamcia przyjechala to nie ma ze boli, to barszczyk czerwony to jakies miesko, zupki, non stop zielona pietruszka i tak w kolko :-D takze teraz witamin to mi chyba nie brakuje :p
frania ja Gottliche Heiland mam w poblizu, ale wybralam wilhelminenspital. Zdecydowalam sie tez na dwa odplatane spotkania z polozna z tego szpitala - takie male przygotowanie przed porodem :) takze poki co jestem zadowolona:tak:
klaudusia witaj w z powrotem w Wiedniu :) Ja w ten piatek jade do pl. na komunie, ale z tego co slyszalam to pogoda tez ma byc nieciekawa...:crazy:
 
Frania zazdroszcze wanny:D my mamy tu prysznic ale nie ma jak to polezec w wannie;) mi bez Nikosia tak dziwnie i nudno!
Nailia na komuni mojej siostry caly czas padalo zimno bylo i na dodatek ciagle prad wylonczali jak w kosciele bylo:/ ale potem komunia sie udala
 
naila Tobie to dobrze korzystaj póki możesz z tego że jesteś w stanie jechac do Polski ja już się boję.
Nie ma jak ktoś ugotuje!!! Ja wybrałam ten szpital bo Inge też tu urodziam to będziesz miała mnie blisko odwiedzic o ile nie urodzisz przedemną :p:p:p:p.
Jak mam pojedzie i będziesz się nudzic zapraszam na kawe.
klaudusia Wiem ja bez Ini parę godzin i się nudze np. jak idę do lekarza a jeszcze jej nigdzie nie zostawiłam ale i na to przyjdzie czas.
 
Sylvia prosta dieta miske wylizuja dzieci ja jjem tylko 5 razy dziennie zero slodyczy i polowe mniej ;) duuuzo pije

U mnie mala katastrofa maz moj calymi dniai teraz w pracy bo mieli jakas awarie a ze nikt inny nie zna sie na wszystkim tylko on to wrocil mi wczoraj o 23 a dzis juz o 6 wyszedl wiec nie mam meza w domu buuuuu

Wszystkie zaciazone caluje w brzucholki
Te co sie staraja wysylam pozytywne wibracje i uciekam syna zaprowadzic do przedszkola a sama po zwolnienie do lekarza bo troche mi mala czysci
 
Ostatnia edycja:
Frania, ja tez uwielbiam w wannie sie wymoczyc! Jak szukalismy mieszkania, to koniecznie musialo byc z wanna, albo tak duza lazienka zeby mozna bylo wanne wstawic. Na starym mieszkaniu mielismy tylko prysznic, i do tego w kuchni. A ze w kuchni palilismy to okno zawsze otwarte bylo. Takze kapanie sie nie nalezalo do przyjemnosc. No ale teraz mam wanne i oddaje sie blogiemu leniuchwaniu w goracej wodzie!
A urodzilam niunie dwa tygodnie przed terminem. W ktorym tygodniu to nie powiem, bo zapomnialam jak to jest z tymi tygodniami. W kazdym razie ja wole rodzic niz w ciazy chodzic.

Klaudusia, zazdroszcze, ze moglas malego w PL zostawic. Moja nie chce sama zostac. Ja to w ogole z corcia sie jeszcze nie rozstawalam dluzej niz na jedna noc. Ale pewnie nie umialabym sobie miejsca znalezc jakby mi przyszlo bez niej kilka dni.
 
Czesc kobitki,
Ojjj jak ja Wam zazdroszcze tej wanny. Sama bym sie tak polozyla w cieplutkiej wodzie, z dobra ksiazka i cicha muzyka w tle. Ale sie rozmarzylam... oby do sierpnia:tak:
Frania mam nadzieje, ze Iga da mamusi troszke odsapnac i wytrzymasz w dwupaku minimum do 38 tygodnia:tak:
Ja nadal karmie. Mam straszny problem, zeby odstawic Laure. Juz bylo tak dobrze i dostawala cycusia tylko rano, wieczorem i w nocy. Po dwoch dniach takiego jedzenia tak zaczela strajkowac, ze prawie przez tydzien nie jadla nic w ciagu dnia. Chcialam ja przetrzymac, ale w koncu sie wystraszylam, ze zacznie leciec z wagi i teraz karmie ok 6 rano, w poludnie po obiadku na dotankowanie i wieczorem przed snem. Oczywiscie w nocy tez. Czyli narazie pozbylysmy sie dwoch karmien. Ja jestem juz tym tak zmeczona, ze mam serdecznie wszystkiego dosc. Do tego maz ma teraz bardzo stresujace chwile w pracy, wiec staram sie trzymac swoje nerwy na wodzy. Ale chyba niebawem wybuchne, bo juz czuje cisnienie:zawstydzona/y: Chyba naprawde musze wyjsc bez towarzystwa, chocby na spacer.
Asiunia u mnie pewnie bedzie tez tak, ze Laura bedzie wolala z mamusia. To jest taki mami cycus i nawet pol godziny z kims innym to jest problem, a gdzie cala noc, albo i dluzej:szok:
Klaudusia ile ma Twoj Nikos?
Kathinka ojj to masz bardzo dobra diete. Szkoda, ze ja bez slodyczy nie potrafie wytrzymac:-p
Zmykam sie troszke podszykowac poki Laura spi. Idziemy dzis na spotkanie maluchow
 
no Klaudusia u mnie z pogoda na komunii szykuje sie chyba to samo niestety :crazy: no ale najwazniejsze, zeby mlody (tzn moj siostrzeniec) byl szczesliwy - w koncu to jego dzien :)

Frania no mysle, ze do polski moge jeczcze smialo jechac bo czuje sie dobrze, a nastepny raz to juz pewnie z maluszkiem. Takze to pewnie moj ostatni raz w Pl tak 'sam na sam' ;-) A na kawke oczywiscie mozemy sie umowic , moze nie wtedy jak moja mama pojedzie bo ona tu juz prawdopodobnie na stale zostanie, ale jak wroce z Polski to mozemy wyskoczyc :) Tym bardziej ze ostatnio poznalam dziewczyne ktora rowniez rodzi w tym czasie co my - takze z nia tez jestem umowiona - wiec bedziemy w trzy :-) zrobimy sobie male spotkanko. Oczywiscie fajnie by bylo jaky dziewczyny 'bez brzuszkow' tez byly. :):):):):)

mb to jak to z tym karmieniem? bo ja chcialabym tez tak z minimum kilka miesiecy karmic... ale widze, ze to tez bywa uciazliwe :/
 
reklama
Nikos 2 lata w grudniu skonczyl do czerwca mieszkalismy u mojej mamy to jest nauczony z nia bo gdzie indziej by nie zostal moja mame uwielbia i tak samo moje rodzenstwo dzwonie codziennie i tylko mi mowi MAMUS PRZYJEDZ albo MAMUSIU CHODZ JUZ:) ale zadwolony tam jest ogrod psy i pelno dzieci do okola juz raz byl na tydzien w Polsce jak po niego pojechalam to juz nie odstepowal mnie na krok;)
 
Do góry