reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

karolask gratuluje talentu :-)

Anet ostatnio w lidlu widzialam maszyne do szycia...

My tez kupujemy bio z Hofera albo Janatuerlich

U nas nadal kiepsko z jedzeniem (kp) w dzien za to w nocy co chwile... Popsulo mi sie dziecko znow po szczepieniu... A szczepienie w poniedzialek bylo :-(
Probuje karmic na spiocha, w ciemnym pokoju. Odciagniete mleczko je tylko z lyzeczki.. Znow zapomnial jak sie pije z butelki. Denerwuje mnie juz kp. Maz nawet nie ma jak mi pomoc a w dzien to nie ma jak sie polozyc bo przeciez nie z dzieckiem w chuscie :p Moj synek jest strasznie wymagajacy ale bardzo go kocham. Jednak uciesze sie jak podrosnie.
Bylismy na Pekip ale grupka juz zgrana byla (my dolaczylismy) a dzieci duze (6-7mcy) i Jonathanek tylko na raczkach siedzial. Musze znalezc nowa baby grupe bo w domu juz kota dostaje :p


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anet do SCS nie tak daleko :) ale U-Bahnem i potem autobusem fakt trochę by to zajeło...
Co do szycia uważaj bo wciąga nieziemsko :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Ew. Mozna do scs badenka dojechac czyli z 11 wystarczy tramwajem 6 podjechac i na sbahn sie przesiasc, a jak sie ma ikea family karte to nie trzeba za ten jeden przystanek placic ;)

Karolask ja poszukam o tych jogurtach gdzie to czytalam, wydaje mi sie, ze w ksiazce o blw ;) no i na alaantkowe chyba tez jest o tym

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, można je też wprowadzić w drugim półroczu życia dziecka, nie trzeba czekać do 10 ani 11 miesiąca (nie ma nigdzie takiego wskazania). Co wybrać? Produkty niesłodzone, pełnotłuste: np jogurt naturalny, serek homogenizowany naturalny, maślanka, twaróg. Radzę omijać szeroki łukiem serki „dla dzieci” i inne mleczne wynalazki, bo są mocno słodzone. Jeśli kupujecie gotowe dziecięce jogurciki i deserki mleczne przeczytajcie koniecznie skład i zawartość cukrów w jednej porcji (jedna łyżeczka cukru to 5g).

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde no właśnie czytam i są 2 wersje. Tych półkowych w ogóle nie biorę pod uwagę :D teraz doszła zagwozdka czy probiotyczne czy nie :D Skończyła już 9, jeszcze nam ryba została to prawie nam zejdzie do 10tego msca ;)

Wasze jedzą chętnie jajka? Bo ja muszę przemycać. Za bardzo niechce, a samego jajka to już w ogóle...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Gabi. Klara pieknie. Łucja ma tak na drugie. :)

Zakupy ...sama musze sie wybrac ale to jak wroce do at bo niestety nie mam czasu biegac teraz po sklepach.
Łucja dostaala taki fajny kozuszek z Primarku. Ale za duzy z metka i paragonem i mialam wymienic to.wiecie co zrobila?? Jak siedziala w lozeczku to z przewijaka ukradla reklamowke z kozuszkiem i urwala metke i oczywiscie musiala znalesc sie w buzi. Ale co tam bedzie na wiosne:)
 
reklama
Do góry