reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

No Laura nawet jajecznicy nie tknie :/ jak tylk smak jajka poczuje nawet to odrazu się krzywi. Ale robię kopytka i zabieram się za naleśniki i wszystko do czego można jajko wbić :D Może omlet nafaszerowany warzywami przejdzie jakoś hehe

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dziewczyny, jak się tutaj nazywają te szmatki, które w praniu zbierają puszczoną farbę? I gdzie je mogę kupić, pewnie w Muller? I słyszałyście coś może o tym, że w New Yorker mają wyprzedaże? Muszę sobie kupić trochę ciuchów do chodzenia po domu. Spodnie mi z tyłka spadają:unsure:
 
A to moje dziecko je wszystko
A jak widzi ze my jemy to trzeba jej dac bo prawie wchodzi w talerz ;) ostatnio jej nie chcialam dac to jaki wrzask byl [emoji23]

Oj juz sie zakochalam w primarku [emoji1] tylko ile ludzi szok [emoji50] ale rzeczy dla dzieci super [emoji7] mam nadzieje ze jakosciowo tez bedzie ok.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No Ola też pojechaliśmy i mamy trochę swiatecznych szmat dla małej :)
Aniag zaraz Ci wrzuce zdjecie tych co mam
W ogole to dzisiaj mega bieganina a dopiero teraz nastawiam obiad dla malej [emoji14] wczoraj dostała ziemniaki z naszego talerza hehe posolone jej nie smakowały :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
uploadfromtaptalk1475935725969.jpg


Aniag sa jeszcze pakowane po 10 nieco grubsze, ale ja rozbicy nie zauwyzalam i chyba jeszcza z Vanischa też takie całkiem grube :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1475935725969.jpg
    uploadfromtaptalk1475935725969.jpg
    59,7 KB · Wyświetleń: 171
No my wlasnie mamy z vanischa ;)

Dziewczyny mam pytanie ile srednio tu sie msc placi za ogrzewanie? Bo my mamy kominek wiec kaloryferow nie wlaczamy wogole. A ze w przyszlym msc sie przeprowadzamy i juz mamy ogrzewanie z miasta to musimy ustalic w evn ile bedziemy placic co msc poki zadnych prognoz nie ma. 100€ msc za ogrzewanie wystraczy w okresie zinowym czy to malo?

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola nam na nowym mieszkaniu zrobili prognozę ok 170€ co dwa miesiące i to już jest za ogrzewanie, ciepłą i zimną wodę. Wprowadzaliśmy się w lutym więc już bardzo mało grzaliśmy, zobaczymy co będzie po rozliczeniu... Na pewno wszystko też zależy od metrażu i klasy energetycznej mieszkania.
 
Ola ciężko powiedzieć, wszystko zależy od tego jak duże mieszkanie, jak szczelne itd. U nas np. mimo zimna na zewnątrz i wietrzenia cały czas 22-23 w środku. Jeszcze nie ostygło wszystko po upałach...a "prognozę" na 70m2 mamy przewidzianą na 80€/msc, a potem będzie dopłata, albo ewentualny zwrot. Szwagier ma 48m2 i mieszkanie w Gemeindzie do tego na rogu i grzeje i grzeje i grzeje i zimno cały czas...
Ale dziewczyny po sezonie na pewno już wiedzą ile im wychodzi...a nie przysyłają wam odgórnie tego??

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry