reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

To podobnie Karolask mamy, bo jakoś 76m2 mamy, też dużo wietrzymy i aż zerknełam mamy jeszcze 25 stopni w mieszkaniu :) Na naszym starym mieszkaniu to już na pewno byśmy grzali, stara cegła i strasznie zimno było :( pamiętam, że raz po dwóch tyg w Polsce wychłodziło nam się do poniżej 10 stopni [emoji33]

No właśnie, nam od razu taką prognozę zrobili jak tylko zameldowałam wszystko w Wien Energie. Chociaż ostatnio wiele opinii słyszałam/czytałam, że jest tańszy dostawca, po roku zawsze można zmienić jakby co :)
 
reklama
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi [emoji4]
Mamy podobny metraz wiec prognozy pewnie beda podobne. U nas teraz pomimo grzania szybko sie wychladza a mala jeszcze chodzi po podrodze [emoji53]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karolask oj tak bidulka chciałaby już na wolność. Ciągle macha nóżkami i próbuje wyprostować :( Laura super sprząta marchewkę z podłogi haha[emoji23]

Paula89 tak jak wspomniała Anet nie poddawaj się :) Ja już mam za sobą wiele kryzysów a dopiero 8 tygodni karmie. Jest trochę lepiej niż na początku i liczę na to ze za kolejne 8 tygodni będę już w pełni zadowolona :)
....chociaż po ostatnich kilku dniach odnoszę wrażenie że się cofamy w czasie :(
Jak tam dziewczyny już zdrowe? (Ja to jak zwykle NA CZASIE odpisze...)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mówiąc w skrócie czuję się terroryzowana przez moja coreczke.. nawet telefonu w rękę nie mogę wziąść jak karmie bo zaraz mi się wygina jak oszalała. Zwariować idzie...
Happy doskonale Cię rozumiem :) ja też już nie mogę się doczekać az troszkę podrośnie moja. Kręgosłup mi wysiada, o śnie mogę pomarzyć...O obiedzie to nawet ' nie wspomnę...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nasze mieszkanie 55m2. Razem z pradem rok temu placilismy 50€ w tym narazie to samo. A w domu az czasem za goraco bylo.
Wrocilismy z pl. Ech nie lubie jechac w dzien. Tak sie dluzy ze jakas masakra...
 
Kelka spokojnie na czasie, na czasie Laura dalej chora :/ wczoraj jeszcze jej skoczyła temp na 38.4 chociaz kataru juz mniej :/ ale chrypa dalej, wiec na dniach idziemy do lekarza sprawdzic czy aby dalej wszystko ok. Chociaz tyle ze je juz w miare normalnie :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Karolask zdrowka dla Laury!
Jonathan przechodzi wlasnie swoje pierwsze przeziebienie. Dzis wykupilam pol apteki. Cale szczescie nie ma goraczki. W nocy zakraplalam mu nos moim mleczkiem i dzis jest troche lepiej ale biedny meczyl sie strasznie :-(

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry