reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Wiadomo w stolicy jakiej by sie nie było łatwiej o prace, blisko wszedzie i wogole... ale czy to najwazniejsze... dla mnie wlasnie spokoj, powolniejszy tryb zycia wskazany, dosc sie juz "ogonilam " i tez chce uciec na wieś, moze i tzrrba dalej dojeżdżać ale jakos bo bedzie sie to inaczej planowało i bede na swoim i u siebie i wokół swoich. Byłam w pracy w paru krajach i moglam zostac ale wole Pl... taka jakas patryjotka jestem przywiązana do kraju jestem... i choc problemy z praca pewnie brdą jak sie wróci to dla chcącego nic trudnego, mimo ze sie boje mysle pozytywnie :-)
Mam nadzieję ze nabyte doświadczenia pomogą w kolejnym starcie...
Mkarolka powodzenia, szczęśliwego i szybkiego rozwiązania!!
Kurde ze ja nie wiedziałam o tych promocjach w hm... :-(
 
reklama
Nie napisałam dokładnie jeśli chodzi o te promocje. One obowiązują przy zakupach online i tylko na jedną rzecz:)

Ja mam takie samo podejście, ludzie w pl też jakoś żyją i dają radę, może czasem trzeba na coś dłużej pracować i mieć trochę szczęścia, ale jestem zdania, że jak się chce to można. Nas przerażał kredyt na mieszkanie i z tą myślą wyjechaliśmy, a tak to nie było jakoś tragicznie, tylko nie chcieliśmy żyć "na pokoju" u rodziców. To jest cały czas nasza motywacja i nasz cel, no jednak w Polsce ciężko byłoby odkładać tyle co tutaj jest się w stanie. Musimy myśleć pozytywnie dziewczyny i walczyć o swoje :) każda decyzja niesie za sobą jakieś nowe doświadczenia :)

Trzymajcie kciuki trzymajcie, bo już chciałabym mieć to za sobą.. jutro kontrola w szpitalu i ciekawe co powiedzą.. nie czuję żeby cokolwiek miało się wydarzyć.. dlatego obstawiałam, że może nasz leniwiec czeka na niedzielę, ale nie hehe ;)
 
Ogólnie jeśli chodzi o hm to warto mieć aplikację. Często gęsto są promocje różne na zakupy i ja np zawsze czekam, aż będzie akcja z darmową przesyłką i np -20% to wtedy się opłaca. Poza tym przy zakupach w hm w aplikacji zamawiasz ciuszki do domu i masz opcje do wyboru, że płacisz w ciągu 14 dni po otrzymaniu przesyłki. Jak coś Ci nie pasuje to płacisz tylko za to co zostawiasz, a resztę za darmo odsyłasz pocztą, także polecam :)
 
Nie raz zastanawialam sie na zakupy online ale jakos nie wiedzialam za wiele... fajnie jak tak czasem jest przesylka gratis czy inne extrasy ;-) a normalnie duzo kosztuje przesylka i szybko od złożenia przychodzi? Aplikacja...hmm moze i warto sciagnac jak tak zachwalasz Mkarolka :-) przypomnij mi skad jestes? Skleroza u mnie postepuje w szybkim tempie...
Dasz rade, kto jak nie Ty... moj dwa dni po terminie wyskoczył... :-)
...my na wesele, dom przyjechali dorobić ;-) i czas niedlugo sie zbierać spowrotem...
 
Przychodzą jakies powiadomienia jak są promocję czy akcje n an przesyłki itp?
Polecam apke stocards wszystkie karty w jednym miejscu.. juz nie szukam po portfelu ;-)
 
Ja raz zamówiłam z lenistwa i jestem zadowolona, bo możesz kupić nawet rzeczy przecenione i zwrócić jak Ci się nie podobają więc super. Przesyłka normalnie kosztuje 5,75€ więc ja sobie ze spokojem zawsze czekam aż będzie darmowa, bo w to miejsce jest już np jakieś body dla młodego czy coś :)
a przesyłka mogę powiedzieć, że przychodzi tak w ciągu 4-5 dni. Raz mi się tylko zdarzyło, że nie było wyboru, że płacisz po otrzymaniu towaru, ale to było w świątecznym szaleństwie i dlatego ;)

Z powiadomieniami tez jest różnie. Czasem tylko na maila coś fajnego przyjdzie (na urodziny też jest zawsze chyba -25% i wtedy pokazujesz w sklepie stacjonarnym aplikację i swój kod) a czasem z aplikacji jakieś powiadomienie wyskakuje. Ja sobie po prostu sprawdzam jak mi się przypomni, ale z reguly te promocje oboiwazuja przy zakipach online przez aplikację (tylko urodzinowy bon musiałam w stacjonarnym sklepie pokazać). Na przykład cały poprzedni tydzień było -10% na wszystko plus darmowa wysyłka. Dzisiaj z okazji wyjątkowego dnia -29% na 1 szt czegoś, a za chwilę znowu coś wymyślą. I tak średnio co tydzień lub dwa coś się dzieje :) dlatego myślę, że jest co zachwalać, tylko najgorsze, że co chwilę coś kusi hehe :p
 
Tą aplikację, o której piszesz, muszę ściągnąć, tu wszędzie są jakieś karty :)

Mieszkam w Wiedniu, a pochodzę z Wielkopolski chyba jako jedyna..:p
 
mkarolka0 no to teraz już serio tylko kogoś z nad morza nam brakuje do kompletu tutaj hehe

A apkę też odgapię :) Mam nadzieję anet, że jak już kiedyś będziesz na stałe w PL to na forum nadal będziesz zaglądać. Dużo cennych rad można od Ciebie dostać :)
 
Dzięki Karolask, az mi sie miło zrobiło... bo myślałam ze jakos nie zauważalne moje wpisy czasem są :p ;-) apka BB jest i będzie takze tego... :-D :p
 
reklama
Do góry