reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Austrii

Anitaka próbuj, próbuj.

Aniag, no moja ma takie właśnie zimne łapki po mamie :D. Pogoda wczoraj była mega! My jeszcze w ciemnościach do 19.00
spacerowaliśmy. Ale mała dostała taki zastrzyk energii, że poza godzinną drzemką to do 1.00 nie chciało jej się spać i ją wzięło na "pogaduszki"
 
reklama
a zakladacie czapeczke w taka pogode? bo podobno czapeczke mozna tylko do 10 stopni a powyzej juz nie bo dziecko sie zgrzeje

a u nas chyba wybawienie, kupilam wczoraj sab simplex rano i caly dzien zadnej kolki, dzisiaj narazie tez spokoj, mam nadzieje, ze tak zostanie

ej dziewczyny a co z ta kontrola ortopedyczna w 4-7 tygodniu, to trzeba sie ekstra do ortopedy umawiac? bo pediatra nic nam nie mowil
 
Bubcia, wszytsko zależy od pogody. Ja maluszkowi zakładałam taką cieniuteńką czapkę do około 15 stopni. Jeśli wieje lub jest nieprzyjemnie pomimo ciepłej pogody też, ale to już raczej taką hustkę na głowę w stylu czapeczki. Czasami jak było 10 stopni, pełne słońce i zero wiatru to nie kładłam niczego, bo jednak w gondoli jest cieplej niż na zewnątrz.

A co do ortopedy, to my się umawialiśmy. Eryk miał problem z bioderkami i miał wtedy kontorlę.
 
Pogoda wczoraj byla naprawde super tylko u nas strasznie wialo ale mala po spacerze spala 5h. My to dopiero mamy problem z ubieraniem sie bo mala w ciagu miesiaca urosla 2cm wiec teraz mamy 50cm i dalej we wszystkim sie topi, wiec u nas spodenki i bluzy narazie odpadaja eh rajtuzek na 50cm tez nigdzie nie moge znalezc.
Mam pytanie z kategori pampersy a mianowicie spotkalyscie sie gdzies z duzymi paczkami pampersow 1?
Bubcia to super oby tak dalej moze malutkiej to pomoze i sie juz nie bedziecie meczyc :)
 
Ola takie duże to chyba tylko w PL. Ja dostałam od teściowej i było chyba 80 w środku.

Bubcia ja mojej zakładam taką mega cieniutką, żeby nie zawiało właśnie. I głównie żeby uszy nie marzły. Chociaż ona z tymi kudłami swoimi to nie potrzebuje chyba nic na głowę. :D
I trzymam kciuki, żeby kolki już nie wróciły ;)

I zdjęcie kudłacza dopinam. To już chyba nie Laura. Mąż się śmieje, że Szopen :p
 

Załączniki

  • DSC_4547 - Kopia (1280x853).jpg
    DSC_4547 - Kopia (1280x853).jpg
    211,7 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Karolask malutka jest boska a wloski ma obledne :) U nas nas narazie wloskow brak tzn cos tam jest ale malutko za to pucki nam sie powoli robia ;)
 
Do góry