reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Austrii

reklama
Ja z mala odrazu zaczelam wychodzic ale pogoda byla super teraz od wtorku w domu siedzimy bo pogoda tragedia. No my sie poki co jakos nie mozemy zmotywowac zeby sie wybrac po ten paszport chociaz zdjecia do paszportu zrobione ;)
 
Anitaka a może warto żebyś zadzwoniła tam i zrobiła sobie termin zeby mieli na uwadze ze chcesz w tym samym dniu odebrać bo czasem na drugi dzien albo tydzien dziewczyny wybierały... a Tobie jadac tyle moze zrobiliby jak czasem robią z resztą od ręki, czy tam za pare godzinek... tyrknij siebie i podpytaj :-) czy byloby to wykonalne dla nich ;-)
 
O to przedzwonie w poniedzialek dowiem sie co i jak. A dokumenty jakie musze miec ze soba i jaki jest koszt paszportu??;) :)
 
Anitaka ja na stronie ambasady przeczytałam dzisiaj, że należy umówić wizytę przez internet na konkretny dzień i godzinę.
 
Ją już wyrobilam paszport, terminu nie mieliśmy i trzy dni czekalismy

Na spacer wchodzimy codziennie od między mała 10 dni skończyła, dzisiaj 10 km z wózkiem zrobilismy;)
 
reklama
Do góry