reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Marti zaczelam starac sie od razu. Jednak organizm czasem potrzebuje tych 3 miesiecy zeby wszystko sie unormowalo. Najwazniejsze nie stresowac sie ze koniecznie od razu musi sie udac... wiem ze latwo tak mowic ale warto sprobowac bo stres tez ma wplyw na starania.
 
Tak. Ale to nie byl powod poronienia. Jednak wazne jest zeby miec ja pod kontrola. Czy Ty tez masz problemy z tarczyca? Ja tym razem oprocz Euthyrox bralam progesteron dodatkowo (ale lekarze Austryjacy nie chetnie przepisuja go). Jesli masz problemy z tarczyca albo podejrzewasz u siebie to polecam Schilddrüse Zentrum Josefstadt.
 
To prywatni lekarze. Pierwsza wizyta kosztuje duzo 180, ale kolejne juz 70 i tak czesto nie trzeba chodzic jak ma sie juz dopasowane leki. W ciazy co ok. 2 mce... Wczesniej raz na pol roku. Masz dobrego ginekologa?
 
Byłam w Pl u endo to powiedziała że z tarczyca ok tylko mały torbiel był w kwietniu i kazała jod łykac a Truskolaski powiedział że powinnam brać eutyrox 50. I kogo się słuchać?! Wyniki na hormon tarczycy zawsze miałam dobry. Ja też teraz lykalam duphaston ale nie pomógł
 
marti powinnas byc tutaj pod kontrola... bo zwlaszcza po poronieniu moze to sie zmienic... nie pytaj sie truskolaskiego tylko umow sie do endokrynologa. Niestety czasem tak sie zdaza ale nie poddawaj sie. Daj sobie troche czasu ale zadbaj o dobrych lekarzy.
 
reklama
Do góry