reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Oki dzięki :) no właśnie co do godzin odwiedzin itd. to wiem, że na porodówce może być cały czas, ale w sali z mamami tylko w godzinach odwiedzin. A chodziło mi o to, żeby był przy małej podczas mierzenia ważenia itd. i nie byłam pewna czy może się "plątać położnym pod nogami" :D No to super :) Co do nocy na sali z maluchami tak właśnie myślałam, że jedno będzie budzić drugie :( no ale takie uroki szpitali.
 
reklama
Hej Ola, u mnie nic nowego ;) Mała dalej zabarykadowana w środku. Coś mi się wydaje, że będzie przenoszona. Już mnie to zaczyna wkurzać, bo chciałam żeby mąż też mógł się nacieszyć dzidzią i pomóc co nieco, póki ma urlop świąteczny. Ale jak widać kruszyna woli chyba sama z mamą zostać :) Ładnie mi da w kość potem hehe.
No i tego śniegu brakuje, nawet na Weihnachtsmarktach tak jakoś mało świątecznie było. A Ty jak tam się czujesz?
 
Karolask a ty na kiedy masz termin? No ja tez juz mam serdecznie dosc mam nadzieje ze pod koniec stycznia juz urodze. A co do swiat to prawda ani troche ich nie bylo czuc przez brak sniegu. Ciesze sie tez ze narazie mam tylko 5kg na plusie nie bedzie co zrzucac ;)
 
11.01 ide na wizyte zobaczymy co lekarz powie mam nadzieje ze cos sie zacznie tam dziac w kierunku porodu :) moje dzieciaki urodzily sie w 38tyg i teraz tez by tak mogo byc :)
 
Hej dziewczyny, no my jeszcze też w dwupaku :) 04.01 mamy wizytę w szpitalu, usg no i zobaczymy czy młoda już się szykuje, u nas w czwartek zaczyna się 38tc więc tak od 01.01 mogłaby się wybierać :p

Happy ja poczułam jakoś w 21-22 tc ruchy ale ja mam łożysko z przodu więc trochę później :)
 
Ola, mój termin wyliczony mam niby na 02.01. Ale obliczone 266 dni od zapłodnienia wypada na 06./07.01. Tak czy inaczej 02.01. do szpitala na KTG i zobaczymy co dalej. Właśnie wróciłam ze spaceru. Mąż mnie ładnie przegonił :) ale dalej cisza. Nawet słynna witamina "S" nie pomaga.
Happy, pierwsze ruchy u mnie były ok. 18/19 tydzień. W 20 już były bardzo wyraźne :)
Bubcia, pewnie obie z Olą urodzicie przede mną :) jak moja będzie tak siedzieć w zaparte.
 
Karolaska wszystko możliwe, ale spokojnie moja też się nigdzie jeszcze nie wybiera, w ogóle nie czuje jakbym rodzić miała :) to u ciebie to już , jak bomba zegarowa :)
 
reklama
Do góry