reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Dzięki Kapelutku :-) ..a Ty na kiedy masz termin bo jakoś nie kojarzę? Wow też Chłopiec :-) gratulacje! ..jakoś mam wrażenie ze więcej jednak chłopców tego roku :p
Jaka masz różnice wiekową między dziećmi?
 
reklama
Ja muszę się stawić w szpitalu 27 kwietnia, a ciąć mnie będą 28 kwietnia... Także moje Skarbeńki Kochane będą miały miedzy sobą dokładnie rok i 2 dni różnicy :-) Będzie co robić -) Ale synek już od tygodnia chodzi żeby mamie było troszeczkę łatwiej :-)
 
Dziękuje Kapelutku;) mam nadzieje ze wszystko bedzie w porządku. Rowniez trzymam za Ciebie kciuki;)
Termin masz na 28 kwietnia czyli 3 tyg pózniej niż ja o ile urodzę w terminie:) gdyby nie przeziębienie ktore mnie dopadło to juz chciałabym miec to za sobą, ale teraz to modlę sie zeby doczekać jeszcze troszkę zeby sie wykurować i nabrać sił do porodu;)
 
Ostatnia edycja:
Właśnie jakoś przeskoczyły mi strony i dopiero po dodaniu postu zauważyłam ze pisałaś ze będziesz miała cc dlatego edytowałam mój wpis;)
 
Kapelutek napewno bedziesz miala pelny grafik. Miedzy moimi 2 lata i tydzien roznicy, ma to swoje plusy bo bedziemy mogly organizowac laczone przyjecia urodziniwe ;-) bedziesz miala jakas pomoc (ja nie mam wsparcia oczywiscie nie liczac meza).
 
Mokito ja tez bede zdana na sama siebie i na meza. Na dzien operacji kolezanka bierze Synka do siebie by maz mogl byc przy mnie, a wtedy moi mezczyzni beda sami w domciu :-) Maz bierze 2 tygodnie urlopu by mi jakos pomoc. Damy rade, bo nie mamy innego wyjscia. Rodzina 1000 km od nas, a zreszta wcale nie chce by mi sie ktos nad glowa wymadrzal ;-)
 
dziewczyny czy to prawda ze jesli rodzice dzidziusia urodzonego w austrii nie sa malzenstwem to mimo iz ojciec uzna dziecko to ono i tak dostaje nazwisko matki?
 
reklama
Zdrowych i wesolych Świąt Kobietki dla Was i Waszych rodzinek :-)
 

Załączniki

  • 1428132558092.jpg
    1428132558092.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 33
Do góry