reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

@gabi89 wlasciwie to sa w wiekszosci buty dla doroslych, ja praktycznie kupuje tylko tam, strasznie sie ciesze, ze pojawily sie tez dla dzieci, naprawde superowe ceny! co do owocow to ja zmieniam smaki, w roznych konsytencjach podaje, ostatnio w wersji lodow lubi, czasem ma tez faze na galaretke i wcina na potege, nawet nie wie ze sa tam truskawki, maliny czy borowki, ktorych sie normalnie nie tknie, potem sie nie chwyta przez pare dni, a poniej znowu kwiczy jak ja widzi i wola "mama galetka daaaj" :happy2: takze kombinuje, a jak nie zje to tez sie nic nie dzieje, bo lubi warzywa gotowane (srednio 2 marchewki z zupy, groszek uwielbia, szpinak czy brokuly) i duzo ich wcina :-)
 
reklama
Dziewczyny czy wiecie moze dlaczego niespodziewanie dostalam dzis skierowanie na badanie w Pilzambulatorium? Lekarz powiedzial, ze wszystko ok, ale musze to zrobic. W zeszlym roku nie robilam niczego takiego... a najgorsze jest to, ze wyskoczyli z tym dzis i kazali zrobic to jutro.. Cholera... nie wiem jak to ogarne :-(
 
Kapelutek podejrzenie grzybicy pochwy? Choc nigdy w zyciu w zadnym pilzambulatorium nie bylam, zawsze w gabinecie lekarza pobierano wymaz. A moze lekarz przeoczyl to badanie i dlatego teraz Cie sciga bo powinno byc wczesniej zrobione?
 
No wlasnie nie mam pojecia o co w ogole chodzi, zawsze robia mi badanie moczu i wszystko jest ok. Przy badaniu pochwy nic nie mowil by cos bylo nie tak, a w recepcji babka wyskoczyla, ze musze jutro pojechac na drugi koniec Wiednia na badanie...
 
reklama
Juz ochlonelam i na spokojnie to przeanalizuje :-) popatrze ile czasu bede potrzebowac na dojazd w te i z powrotem. My kobiety z wszystkim zawsze damy rade ;-) Chocby nie wiem co ;-)
 
Do góry