reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Ja musze szybko pisać albo w nocy bo jak moja Elizka telefon wypatrzy to jest tragedia:p Takie to małe a uparte jak nie wiem:p dziewczyny macie jakieś sposoby żeby przekonać dziecko do owoców? Moja prócz jabłek, jeszcze nie zawsze nie chce żadnego jeść:-( a i miałam się pytać, w tych sklepach z butami, o których pisalyscie nie dawno są też buty dla dorosłych? Czy tylko dla dzieci? ;-)
 
reklama
Mokoito gratulacje! Śliczna i duża Księżniczka, zdrowka dla Was!!
...Szybkiego powrotu do sił i dużo cirrpliwosci przy obu Corciach
 
Ostatnia edycja:
Mokito gratulacje! Śliczna i duża Księżniczka, zdrowka dla Was!!
...Szybkiego powrotu do sił i dużo cirrpliwosci przy obu Corciach :-)
...poród wywolywany... za długo po terminie czy akcja sie nie posuwala jeśli można wiedzieć?
My czekamy na decyzje Mlodego bo wczoraj był termin, także może na dniach :-) ....zrobili ktg i wszystko wporzadku, kolejne jak co dopiero w pt, dziewne ze nie np za dwa dni, jakos rzadko sprawdzaja po terminie..
 
Ostatnia edycja:
Wolfi a może z angielskim( ja chodzę do Dr. Dinhof ) lepiej u Ciebie..? Lepiej na kasę chorych chodzic bo przecież masz mozliwosc a pieniazki z prywatnych wizyt zostana w portfeliku :-)
Pozdrawiam:-)
 
Ostatnia edycja:
Z angielskim u mnie dosyć dobrze i właśnie chciałabym do dr Dinhof chodzić ale tak jak pisałam chodzi mi o to że miałam skomplikowana operacje biodra i boję się że nie będę umiała wytłumaczyć problemu. Wiadomo że lepiej na ubezpieczenie dlatego pytałam czy nie ma później problemu ze zmianą lekarza. A czy Wiltos ma kogoś mówiącego po polsku w recepcji?
 
Anet dali mi czas do 10 dni po terminie, stad wywolywanie. Najlepsze bylo to, ze polozna stwierdzila, ze termin byl zle wyznaczony i ciaza byla byc moze wlasnie.w terminie,.ale nie przenoszona. Wywolywano prostaglandyna dopochwowo i poszlo blyskawicznie i bardzo nieprzyjemnie niestety. U mnie ktg co 2 dni, ale jak rodzilam w Linz pierwsza corke to chcieli mnie widziec dopiero tydzien po terminie!

Trzymam mocno kciuki zeby Maly Cie zaskoczyl! No i pierwsza ciaza w wiekszosci troszke po terminie wiec nic sie nie denerwuj :-) bo to pierwszy dzidzius, prawda?
 
Ostatnia edycja:
Wolfi wiem o co chodzi ale zawsze możesz wziąć ze sobą osobę która lepiej może wytłumaczyć (spotykam kobietki z osobą "towarzyszaca " u gin dlatego pisze :-) lub od nie dawna jest tam na recepcji Polka bardzo miła i można byloby sobie zrobić wizyte kiedy ona właśnie jest, z pewnoscia pomoglaby na pierwszej wizycie :-)
Co chodzi o zmianę gin to nie ma problemu,tylko tlumaczenia w KK dlaczego , ja zmienialam nawet w jednym kwartale, na poczatku ciazy.

Mokito to wspolczuje tego wywolywania, tymbarfziej ze nie musieli jak termin jednak mogl być zle wyznaczony, ale dobrze ze szczesliwie sie skonczylo :-)
U mnie dwa terminy rozbiezne jak cholerka bo 9i 17ty ale wg organscreening Bobas był i w stanie rozwoju gotowy i na 1marca...dobijaja mnie te terminy trochę ale czekam cierpliwie :-)
..na naszego pierworodnego :-D
 
Gabi powodzenia w przekonaniu swojej Elizki do owockow :-) ...wpisalam w necie haslo->Jak zachęcić dziecko do jedzenia warzyw i owoców? ...i wyskoczylo pare fajnych sposobow ;-) może cos wujek Google Ci podpowie :-)
Dobrego slonecznego dzionka życzę :-)
 
reklama
Do góry