reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

mb_1,
dzieki za komplement na temat bucikow Maji ;-)
wspolczuje tesciow.... :no: co za duzo, to niezdrowo - przezywam to wlasnie na wlasnej skorze, gdy tesciowa codziennie jest u mnie i zajmuje sie Maja:-(Juz raz mialam "Zusammenbruch" z tego powodu....:szok:

I tak baaaardzo ciesze sie na wolne dni tylko we dwie!!!

biedna Laura, mam nadzieje, ze katar szybko przejdzie. Moja miska z kolei cos zle spi znowu w nocy... ale mam na to swoja teorie - za malo mamusi, za duzo innych osob...
jeszcze 12 dni!!!!
 
reklama
Poziomeczka o tych czerwonych bucikach pisala Sylvia, ale ja sie podlaczam:-D:-D:-D
Widze, ze juz nawet suwaczek masz odnosnie egzaminu. Bidulko trzymaj sie:tak:
A wiesz u moich tesciow to pierwsza wnuczka, wiec pewnie dlatego szaleja, tylko ze ja juz tracilam cierpliwosc:tak:
 
Ojezu, juz mi sie wszystko pomerdalo...........:szok:
sorry dziewczyny, juz zaczynam wszystko mylic!!!

taaak.. u moich tesciow tez pierwsza wnuczka... wiec chodza na rzesach i najlepiej to by mi ja ukradli i nigdy nie oddali
a najbardziej nienawidze jak chce sie z nimi o czyms porozmawiac a oni cie w ogole nie sluchaja tylko: o misiunka kochana, o patrz jaka minke zrobila, o patrz jak slicznie wziela zabaweczke och, och, och!!!!!!!!:-D:wściekła/y::eek:
 
Hej hej moje kochane
Do bucikow podlaczam sie i ja :)

poziomeczka i m_b tylko nie pozwolcie na to zeby z waszych dzieci dziadkowie zrobili malpeczke bo to straaaszny widok . Mojej przyjaciolki mama tak robila
Wczodzimy do niej a dziendobry a babcia do wnuczki
Kochania powiedz to a powiedz tamto a pokaz tany tany , a kto tu mieszka a poskacz apokaz jak lalak ubrac i tak przez 15 min
Dziecko jak kukielka bo babcia dumna a ja wymieklam
Podoba scenke widzialam juz pare razy nawet moja mama zakochana we wnukach czasem pruboje ale ja ja szybko do postawy wyjsciowej ;) sprowadzam

poziomeczka kciuki moje tez zacisniete

Ja koncze za tydzien kompetenzbilans i powiem wam ze wszoku jestem ile to ja tych kompetencji mam ;) az milo hihih

24 zaczynam Berufsorientierung kurs z opieka i to 3 razy w tyg . Ciekawe jak moja mama bedzie wspolpracowac
Za tydzien idziemy na probe
Ja ambitnie sie odchudzam jak co roku hihihihi
Zapisalam sie na basen bo z moimi kolanami tylko to moge no i omijam slodkie ale ciezko oj ciezko nie wylizac miski ;) po masie czekoladowej
 
Oooo dokladnie Poziomeczko. Poznalam juz to. Ja produkuje sie przez kilka minut, zadaje pytanie i co slysze??Moja wnusia kochana, albo cos w tym stylu. Echhh dobrze, ze jedziemy dopiero na wielkanoc:-p
No no Kathinka szalejesz z tymi kursami. Trzymam kciuki za odchudzanie. Ja pierwszy raz w zyciu chcialabym, zeby waga mi stanela w miejscu:zawstydzona/y: Przez karmienie i ta diete bezmleczna waze juz 3,5 kg mniej niz przed ciaza. Ale skora Laury wyglada duzo lepiej i nie ulewa.
Ja dzis ide do siebie do pracy w sprawie powrotu na te 5 godzin tygodniowo. Nie wiem jak dam rade, bo po tym naszym wyjezdzie Laurze cos sie poprzestawialo i codziennie budzi sie o 4,5,6 i 8
 
:cool: musze dzisiaj chyba w okularach slonecznych chodzic po nieprzespanej nocy z Maja
budzila mi sie co chwila i wygrzdukala 3 flaszki w nocy!!! ojezu! koszmar jakis, zamiast coraz lepiej to coraz gorzej z nia:szok: jeszcze 11 dni i moze sie nam wszystkim poprawi :-D

mb_1, taaaak, znam to wszystko! a jeszcze znam to co Kathinka pisze, ze kaze jej cos ciagle pokazywac i powtarza za nia wszystkie blabla, ktore Maja wypowie - jak bym miala papuge w domu!

jeszcze tylko 11 dni!!!

Kathinka, nie dalabym rady sie powstrzymac przy robieniu tortow - respekt! :tak:
a co do kursow to tylko popieram, nie ma to jak ksztalcenie szarych komorek!

mb_1, a czemu ty tak szybko wracasz do tej pracy? sama chcesz, czy firma cie potrzebuje? i co bedziesz robic 5 godzin? czy to sie w ogole oplaca?

oczy na zapalki ale ide sie uczyc!
jeszcze tylko 11 dni - to moje motto na dzis ;-):-D

a te buciki i ubranko to z wigilii. normalnie jej tak nie ubieram, hhihi
 
Ostatnia edycja:
Poziomeczka mysle, ze juz dzis sie nie uczysz, a wiec zostalo Ci tylko 10 dni:-D
Kathinka zapomnialam, ze ty te torty robisz:zawstydzona/y: Ojjj na pewno nie schudlabym przy takich lakociach. Jezyk by mi uciekal, tam gdzie slonce nie dochodzi:-p
A z moja praca- nie zatrudnili nikogo na zastepstwo i jakos poki co sami sobie radza, ale chlopaki co troche pytaja, kiedy wracam:-) A i ja chce. Poziomeczka oplaca mi sie o tyle, ze bede miala ciagle kontakt z niemieckim, bo teraz gdy siedze w domu to tylko na ogol mowie po polsku. Zarobic duzo nie zarobie, bo tylko ok 350 euro.
 
hihi, no wlasnie siedze przed kompem, Maja juz spi a ja walcze z leniem, bo chetnie bym sie do niej polozyla po dzisiejszej nieprzespanej nocy - mazus na spotkaniu z pracy

zapomnialam napisac, ze super, ze Laurze przeszly te dolegliwosci, ktore miala w Polsce.
Na twoim miejscu jednak sprobowalabym powrocic do mleka powoli. Moze zacznij od malych ilosci i obserwuj Laure. Moze to jednak byly tylko jakies inne czynniki w Polsce a nie mleko. Szkoda by bylo, zebys rezygnowala z produktow mlecznych. No ale sama bedziesz najlepiej wiedziec co zrobic, w zadnym wypadku sie tu nie chce wymadrzac :-D Ja tylko tak czytalam, ze duzo mam rezygnuje z mleka, bo mysla, ze to jest przyczyna a czasem przyczyna jest zupelnie cos innego...

chyba spadam do niuni spac....:-p
 
Hej,
ja po kolejnej nieprzespanej nocy:-( Cos Laurze sie pomieszalo i juz 3 dzien z rzedu budzi sie o 3, zjada i potem pobudka o 4. Dzis zasnela ponownie dopiero 5:30. Do tego czasu gadala, plakala, znowu gadala i bez przerwy szuka mojego cyca:szok: juz probowalam oszukac ja butelka i smoczkiem, ale od wczoraj ma odruch wymiotny, gdy dostaje smoczka, albo butelke. Chyba ida nam zebole:dry:
Co do powrotu do mleka, to ja bardzo chetna jestem, bo ja nabialowa generalnie jestem. Juz mam dosc wedlin i mies. Odczekam jeszcze pare dni, zeby byl rowny miesiac i dopiero zaczne:tak:
A co u calej reszty?? Kathinka, Beabea jak wasze zwierzatka?
Happy co u Ciebie?
Sylvia jak z przedszkolem?
Frania jak sie czujesz?
 
reklama
mb_1, witaj w klubie. Maja dzisiaj dala czadu i od 1 do 3 nie spala, plakala, nawet na rekach plakala i musialam ja nosic po calym mieszkaniu az wreszcie padla. Nie pomogla butelka ani lulanie!!! no a o 7.00 juz byla pobudka! jestem wrakiem czlowieka!:no:

no ale musze sie uczyc i wlasnie otrzymalam mailem sklad mojej komisji egzaminacyjnej, gorszej juz miec nie moglam. w dodatku tutaj jest normalne, ze nie ma twojego promotora na egzaminie!!!:confused: i wlasnie ja swojego promotora nie mam, za to dwoch obcych facetow!!! jakas porazka!

mam dzis zalamanie nerwowe!:shocked2::sorry::eek::no:
 
Do góry