reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

poziomeczka glowa do gory bedzie dobrze Ty ambitna dziewczyna jestes dasz rade

Moje proski rosna w sile :) przybieraja na wadze i dlugosci i sa przyjazne baaaardzo teraz nawewt wariat Latucha nie gryzie i daje mi sie macac ;) a jak Max wraca z rpzedszola to doatad piszcza az je wyjme i sie pobawia razem
Wesolo mamy
 
reklama
Czesc dziewczyny nie dam rady wszystkieg nadrobic:wściekła/y:.
Mąż właśnie usypia Inge a ona mu tam marudzi:no:, za chwilke pewnie sie zdenerwuje i tyle będzie z usypiania choc wczoraj po długich lamentacjach usnęła z nim.
Ja za to wieczorkami mam chwilke dla siebie :-):-):-).
Powiem Wam dziewczyny że pomimo tych porannych mdłości (nawet raz wymiotowałam) jestem bardzo szczęśliwa.....jakaś uforia mnie rozpiera:-D.
Już 13 tydzień mam ....termin dostałam na 28.07.2011 musze zmienic suwaczek.
Widze że macie okropnego doła i że dają Wam niuśki popalic ojjj taki nasz obowiązek.
Ostatnio strasznie pozytywnie do wszystkiego podchodzę ....
Myślałam z mężem żeby zrobic w Pl usg 3d4d....może już się nam taka okazja nie powtórzyc,a wy co o tym myślicie (chciałam w 17, 18 tygodniu).
Akurat w tym czasie jade do Pl.
Kathinko No przy takich ciastach nie jest łatwo schudnąc ale czym ty się kobietko stresujesz przecież dobrze wyglądasz ....no i rezerwuje u Ciebie torcika na roczek Ingi na 14 marca to jeszcze się zdzwonimy prześle ci mój nowy numer na privat bo zgubiłam telefon przed świętami alo ty mi prześlij Twój:tak:.
Inga dziś zrobiła pare pierwszych kroczków.
Poziomeczko trzymam kciukasy dasz rade wiem to!!!!
Poziomeczko, Mb1 Współczuje teściowych....tak ciężko im zrozumiec że to nie ich dzieci i one już swoje wychowały!!!
Uciekam dziewczyny zamoczyc się w wannie ...
Pozdrawiam
 
dziewczyny, dzieki za slowa otuchy!
Kathinka, ja juz tez zamawiam torcik na kwiecien dla mojej Maji na roczek :-D
franiu, to jak masz 13 tydzien to juz niedlugo z tymi mdlosciami powinno byc :tak:
i super, ze masz chwile oddechu wieczorem, niech sie maz uczy!!! i Inga tez :-p:-D
a to ze jestes w euforii to rozumiem, chyba tez bym byla! a nadal sie opiekujesz ta mala Nikola?
3d lub 4d polecam. Co prawda ja robilam z Maja 3d ale przy nastepnym dzidziusiu zamierzac zrobic 4d, koniecznie!:tak: To takie super widziec maluszka tak wyraznie!
ja tu nadal molem ksiazkowym jestem....
jeszcze 7 dni!!!!!
 
Poziomeczko: Opiekuje sie poki co jeszcze Nicolka.
Ale np.ten tydzień mam wolny bo jej tata robia odsniezaniu i teraz nie ma pracy tylko idzie tam jak szef dzwoni.

Czym się różni 3d od 4d ???
Gdzie robiłaś i ile kosztowało???
 
franiu,
na 3d widzisz ruszajace sie dziecko, w czarno bialych kolorach tak jak na normalnym czarno-bialym usg. A ten obraz przenoszony jest na 3d i dostajesz zdjecia 3d (dziecka nieruszajacego sie)
a na 4d widzisz dziecko ruszajace sie juz w trojwymiarze. Czyli dostajesz filmik ruszajacego sie dziecka. Nie wiem czy dobrze to wytlumaczylam. Jak mnie nie rozumiesz to napisz, postaram sie lepiej wytluamczyc.
ja robilam 3d tutaj w wiedniu. Koszt to 90 euro ale to sa dwie wizyty, np. w 15 tygodniu (cale dziecko) i w 22 juz twarz wyraznie.
 
Ostatnia edycja:
Hej hej
Nie ma sprawy z torcikami :) porobie porobie
Ja tez robilam 4D i to pewnie w tym samym gabinecie bo mnei dwie wizyty 90 euro kosztowaly a jest tylko jedent yki lekarz co tyle bierze w Wiedniu inni sa drozsi :)

Ja wlasnie usypiam mala i powoli zbieram sie na testy alergenowe dzieciakow

No wlasnei kupilismy wczoraj samochod :) nareszcie bo miesiac bez auta byl masakryczny ;)
 
reklama
gratuluje samochodu!

ten doktorek jest 21. Bezirku. Ale on ma chyba tylko 3d...

co u innych dziewczyn? wcielo nam Bee i Sylvie... nie wspominam juz o vici...:-( Nasza moderatorka nas opuscila...
mb_1, jak Laura ze spaniem? moja Maja lepiej. jak w pracy?? zaczelas juz?

ide kuc, jeszcze tylko 6 dni!
 
Ostatnia edycja:
Do góry